פורום נעולשמנה תשוקתית ...מרכז.

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
הילה שכזאת צפה בגלילה למטה
זוהתה טלפונית על ידי ההנהלה כבחורה !
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 28/-07-/2009
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הילה שכזאת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: שמנה תשוקתית ...מרכז.
    פורסם: 28/-07-/2009 בשעה 18:44

תם ונשלם.

הפוסט נסגר
לא לפנות.

נערך על ידי הילה שכזאת - 16/-01-/2011 בשעה 22:57
וּתְשׁוּקָה כִּי תְּרֻסַּן-
כְּשַלְהֶבֶת תִּבְעַר עַד כְּלּוֹת.
בחזרה למעלה
אחד שמכור צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-12-/2008
מיקום/איזור: United Kingdom
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחד שמכור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2009 בשעה 18:47
בהצלחה !
בחזרה למעלה
מת על חזה גדול צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-07-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מת על חזה גדול ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2009 בשעה 19:10

תמונה (ללא פנים כמובן)

תהווה תמריץ מצויין!!

ושוב, בהצלחה

בחזרה למעלה
clipper צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
bowownz

הצטרף / הצטרפה: 14/-07-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט clipper ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2009 בשעה 19:12
יש מצב לתמונה ?
You dont mess with the zohan
בחזרה למעלה
טל טל צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 22/-09-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט טל טל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2009 בשעה 19:14

במקור פורסם על ידי bowownz

יש מצב לתמונה ?

גם טלפון ומחיר עבור השירות יעזור.

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הילה שכזאת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-07-/2009 בשעה 19:25

גשו לפרטי...

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הילה שכזאת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2009 בשעה 14:01

כמה פרטים שלא נכתבו:

התעריף הוא 300 לשעה מלאה.

(לא עומדת עם סטופר..)

כולל הכל  ( מציצה עד הסוף)

חוץ מאנאלי.

לשאר הפרטים,בהודעה פרטית.

בחזרה למעלה
בועל נשים צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
od4

הצטרף / הצטרפה: 25/-05-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בועל נשים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2009 בשעה 21:10

מישהו דגם?

נשמע מאוד מעניין ושווה בדיקה.

אני בהחלט בכיוון שלה בימים הקרובים. אם תהיה דגימה קודם לכן אשמח לקרוא אותה

בחזרה למעלה
זיינפלד צפה בגלילה למטה

150->

הצטרף / הצטרפה: 10/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיינפלד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2009 בשעה 21:26

oden

אנחנו נשמח אם תרים את הכפפה, תדגום  ותדווח.

בחזרה למעלה
clipper צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
bowownz

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט clipper ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2009 בשעה 22:47

אני דווקא מעוניין ללכת אבל השאלה כמה שמנה :P

בלי להעליב כמובן לא באלי משהו כמו זאת מביאליק חחח

אם היה תמונה עם פנים מוסתרות היה מהווה כמו שאמרו פה באמת תמריץ מצויין

או לפחות גובה ומשקל חחח :P

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הילה שכזאת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2009 בשעה 23:14

אתה לא מעליב כלל ,

יש תמונה , גש לפרטי.

הגובה הוא 170

המשקל הוא 95 .

ערב נעים.

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
od4

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בועל נשים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2009 בשעה 23:16

ל-bowownz אם תפנה אליה בפרטי תוכל לקבל תשובות על כל השאלות שלך. מבטיח...

ולידידי זיינפלד, שוחחתי איתה היום בפרטי ואחרי שקיבלתי את הנתונים שבהחלט ענו מעל ומעבר לכל ציפיותי, החלטתי שאני בדרכי אליה מתוך כוונה לבלות במיטתה היום בצהרים....

משהו לא צפוי דחה לצערי את התוכניות לתחילת שבוע הבא.

תאמיןם לי ידידי, שאני כבר מפנטז על המפגש איתה. ובינתיים מחכה לדוגם הראשון

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הילה שכזאת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2009 בשעה 23:19

דוגם...

מרגישה כמו במכון התקנים ..

מחכה לך oden

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
od4

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בועל נשים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 00:50

יקירתי, זו שפת הפורום ועל מנת לא לפגוע בידידי מכאן אני משתמש במילה זו ומילים נוספות השגורות כאן.

אני מעדיף מילה אחרת, אבל אותו אלחש לך באוזן כשנפגש...

בחזרה למעלה
clipper צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
bowownz

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט clipper ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 01:30

תודי שזה עדיף על "לבדוק לך שמן" :>

בחזרה למעלה
TAZZ צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט TAZZ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 03:38
טוב, במקום ללכת לבית הכנסת ולהתאבל על חורבן מקדשנו כמו שהיה ראוי לעשות, נסעתי היום בערב לבקר את הילה...

השרשור שלה תפס לי את העין בתחילת היום, מאותו רגע החלטתי שאני צריך לבקר מה שיותר מהר לדגימה.. המיקום האטרקטיבי והעלות הסבילה של הביקור מבחינתי לא השאירו לי סיכוי... לאחר התכתבות קצרה בה"פ בצהריים, קיבלתי ממנה מספר וקבענו שאני אתקשר ב-6,התקשרתי וקבענו לשמונה בערב, היא כיוונה אותי לשכונת מגורים בעיר ראשל"צ ששוכנת בקרבת הים והסופרלנד, בשעה היעודה התקשרתי והיא כיוונה אותי לביתה, (הרבה חניות באיזור לבאים עם רכב..) עליתי במעלית של בניין מגורים, הרמתי צלצול אחרון כדי שתפתח את הדלת, דלת נפתחה.. וכאן בעצם מתחיל התיאור...

אז קודם כול, מדובר בבחורה שאכן באיזור ה170 ס"מ גובה, אבל מבחינת גזרה היא דווקא מאוד מאוד שמנה..
מבחינת פנים יש לה פנים סבירות, עגולות עם עיניים חומות אבל לא משהו מסנוור.. ישראלית ממוצא עיראקי לדעתי (השערה על פי תווי פנים)בת 20.
מבחינת חזה אכן יש לה חזה גדול ומרשים..
מבחינת בטן + אגן + ירכיים, במילה אחת - קולוסאלית...
שיער כהה ומתולתל ועור בהיר שעבר שיזוף די אינטנסיבי..
היא הזמינה אותי להיכנס לדירת חדר מסודרת ונקייה שבה היא מתגוררת, (אם יש ספק - היא פרטית לחלוטין.) 300 ש"חים הונחו על השולחן אתנן והעניין עמד לצאת אל הדרך...
כאן אני חייב להגיד שנכנסתי איתה לאו דווקא כי אני כזה חובב של ז'אנר השמנות, אלא כי הרגשתי פונטנציאל לסקס טוב וזרמתי עם הרגש.. זה הסתבר בדיעבד כהימור מוצלח...
התחלנו בשיחת חולין קטנה, הילה לדעתי היא בחורה נבונה עם ציניות שבמינונים הנכונים מאוד משעשעת..
לאחר מכן נשכבנו על המיטה והתחלנו להתחרמן... מהר מאוד עברנו לשלב הסקס וכאן אני לא מהמפרטים יתר על המידה...
אבל הנה התייחסות למספר נקודות בנוגע לביצועים שלה :

GFE - מבחינתי היה מצויין, נשיקות (לא ניסיתי עם הלשון)חופשי, שיתוף פעולה מלא עם הרבה אמביציה ונכונות לרצות מצידה,לא הלחיצה בזמנים ולא התלוננה שכואב לה גם כשהטורים בסקס עלו...

מציצה - בלי גומי, מוצצת טוב מאוד, לא מתעייפת מהר ומשלבת טוב עבודת יד, עושה גרון עמוק ואפשר לגמור לה בפה...

סקס - לא הכי מקצועית אבל נתנה לי קונטרות טובות, מידי פעם זורקת קריאות עידוד וניכר עליה שהיא נהנתה באמת מהסקס..

רימינג - לחובבי הז'אנר - היא לא ממש בעניין לדעתי וגם אתם לא...

לחובבי החזה הגדול - יש להילה חזון מרשים טבעי ורך, מעדן...

שאר הגוף - כאמור שמנה, הגוף לא נוזל או נשפך ועדיין מוצק, אבל היא עבה,אפילו מאוד, שיער ערוותה היה במצב זיפי בזמן פגישתנו ולי זה טיפה הפריע..

אנאלי - אין.

לבעלי אבר המין הגדול שנתקלים בקשיים עם חורים צרים - יש תו תקן מה"מטול" ...

סדר וניקיון - היא עושה רושם נקי, החדר מטופח עם טיפה בלאגן, מקלחת נקייה, יש לציין שבין האקטים היא לא עשתה מקלחת..

יחס לזמנים - מאוד מאוד לא תקתקנית, התשלום היה כאמור לשעה ונשארתי הרבה יותר מזה (מתקרב לשעתיים) בלי שום לחץ, לא היו גם בעיות מיוחדות אחרות עם הזמנים..

זמינות - הילה מתעסקת בתחום המין בתשלום רק כהשלמת הכנסה לשני עיסוקים אחרים שיותר משמעותיים בעיניה כרגע, מאחר והמין בתשלום הוא רק דבר שהיא עושה בין עיסוקים אלו רוב הסיכויים שרמת הזמינות שלה רוב הזמן תהיה נמוכה...

ולסיכום :

לי אישית היה אחלה איתה, גמרתי פעמיים, לא נסעתי רחוק מידי ולא יצאתי בתחושה שכיליתי את כספי לשווא..
אבל לדעתי הכול זה עניין של כימיה שבמקרה הייתה לי איתה, אם אין כימיה אז לדעתי גם יש בה פונטנציאל להיות מייבשת רצח וצריך לקחת זאת בחשבון...

שורה תחתונה : לחובבי ז'אנר השמנות - מומלץ בחום, לכול מי שלא, רוב הסיכויים שאתם לא תיכנסו...

אני אישית יצאתי מרוצה ובהרגשה שיש תמורה לאגרה, למרות שהשאלה אם אני אחזור היא כרגע עדיין אמביוולנטית מבחינתי...

במידה ויש למישהו שאלות / טענות / מענות הוא מוזמן לשלוח אליי הודעה בפרטי, מקווה שעזרתי...

טאזז

ובנימה אישית להילה - אני מצטער אם ההודעה פוגעת בך באיזשהו אופן אבל אני מחוייב לאמינות בדיווח, לי אישית היה כיף איתך ושאפו על הביצועים! אבל יש משהו טיפה מטעה בפרסום שלך בעניין מידות הגוף ולכן צריכה האמת להיאמר, אני מציע לך לסקור שרשורים אחרים בפורום סקס פרסומי כדי ללמוד איך לשווק את עצמך נכון, כמו כן אני מקווה שתראי בהערות שלי ביקורת בונה ותקבלי אותן ככזאת.. שיהיה לך המון בהצלחה בהמשך!

נערך על ידי TAZZ - 30/-07-/2009 בשעה 04:21
"אל תאמר לכשאפנה אשנה, שמה לא תיפנה"
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הילה שכזאת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 09:26

היי טאז :-]

אשנה את ההגדרות ולקחתי את הערותיך לתשומת ליבי ,

בסך הכל הדיווח שלך טוב, ונורא שמחה לשמוע שנהנת..

נשיקות.

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
od4

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט בועל נשים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 10:10

לטאזז

שאפו על הדיווח המדוייק והממצה.

אני שבוע הבא אצלה. זה בטוח

בחזרה למעלה
Nymfo-MAN צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Nymfo-MAN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 14:06

אחלה דיווח... הילה... אני אשמח לבוא לבקר...

סקס בגיל 90 זה כמו לנסות לשחק סנוקר עם חבל.
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Nymfo-MAN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 18:02

טוב...

לאחר לבטים עקב המיתון  החלטתי שמן הראוי לבדוק את העיניין

שלחתי לה ה"פ והילה חזרה אליי בהודעה חזרה... קבענו היום בשעה 16:00

לאחר שהגעתי למקום... עליתי לאותה קומה אבל פדיחה... (היא אמרה שהדלת תיהיה פתוחה) אבל שני דירות היו פתוחות... ועוד קפץ עלי הכלב של השכן .... לא נורא... אחת השכנות שאלה מה אני עושה שם... אמרתי לה שהיתבלבלתי בקומה... ירדתי רגלית ותוך שניות היא חזרה אלי בטלפון, עליתי חזרה ואז ניפגשנו.

תראו, אני חובב מלאות/שמנמנות והילה התאימה לי בול, אחרי שהכניסה אותי לחדרה (אנשים- פרטית לחלוטין) ואחרי שהציעה לי לשתות משהו קל, שאלתי אותה אם היא מעדיפה תשלום לפני או אחרי - אמרה שלו משנה לה (אחלה גישה - הילה קבלי שאפו גדול על הפתיחות).

ואחרי שדפקה בי מבט של "בא לי לזיין אותך" ניגשתי אליה לצרפתית מענגת שלא מביישת אף אישה בוגרת, למרות שהייתי אחרי מקלחת ניכנסתי שוב לרחוץ את גופי, אחרי המקלחת היא ניגשה אלי ... ניצמדת... נותנת לי מחמאות על הסקסיות שבי  נצמדת אלי ומצפרתת אותי (GFE מצויין) כראוי ודוחפת אותי כלפי המיטה ומפה אני כבר אתן לדימיון שלכם להשתולל.

כמה דברים על הילה, בין מספר הראשון לשני יצא לנו לדבר על הא ודא, והיא אחלה בחורה עם ראש על הכתפיים שבאה להנות וכסף הוא לא רק תמריץ...

1. היא באמת אוהבת סקס- וזה באמת מטריף אותה (גמרה פעמיים).

2. שעון?!?!? לא יודע מה זה... הייתי אצלה כ שעה וחצי

3. מתברר שיש לנו לא מעט נושאים משותפים (M16 בארטים והמבין יבין  ).

והילה... אחלה אירוח

אני מאחל לך הצלחה באותו תחום שדיברנו עליו, זה רק יפתח לך דלתות...

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הילה שכזאת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 18:42

אתה חושף פה סודות מדינה

נהנתי גם .. מאוד.

נשיקות חתיך.

בחזרה למעלה
דולפין צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דולפין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 19:27
איך משיגים פלאפון של הילה
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Nymfo-MAN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 20:01

שלך לה ה"פ...

בחזרה למעלה
clipper צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
bowownz

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט clipper ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 21:16

נשמע כאילו הילה שירתה בקרקל חחח או מג"ב

היא באמת "לוחמת" :>?

בחזרה למעלה
TAZZ צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-03-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט TAZZ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 22:51
במקור פורסם על ידי bowownz

נשמע כאילו הילה שירתה בקרקל חחח או מג"ב

היא באמת "לוחמת" :>?

חחחח, אמנם בהגדרה שלי אין דבר כזה לוחמות שגם נלחמות במלחמה, אבל להילחם במיטה הילה בהחלט יודעת והיא מורעלת על הנושא יותר מגולנצ'יק במסייעת...
"אל תאמר לכשאפנה אשנה, שמה לא תיפנה"
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Nymfo-MAN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 30/-07-/2009 בשעה 23:31
חחחחחחחחחחחח הרגת אותי טאז
בחזרה למעלה
חובב ציציענק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-04-/2008
מיקום/איזור: Bolivia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב ציציענק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-08-/2009 בשעה 13:19
אותי מעניין אם החזה ענק או לא..
בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Nymfo-MAN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-08-/2009 בשעה 13:12
החזה מכובד ביותר, גדול עגול עם פטמות אלוהיות
בחזרה למעלה
חובב ציציענק צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-04-/2008
מיקום/איזור: Bolivia
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חובב ציציענק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-08-/2009 בשעה 13:21

האמת קראתי עכשיו שמידה D

אני אוהב מידות ענקיות יותר , ובייחוד שהילה מלאה מאוד

אגב, מה זה פיטמות אלו'? תוכל לפרט?

בחזרה למעלה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Nymfo-MAN ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-08-/2009 בשעה 14:06
את מכיר את זה שאתה מלקק פיטמה וזה מרגש את הבחורה... זה מה שאני אוהב....
בחזרה למעלה
yoyo1970 צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח
פורום סקס
j+ קיזוז 50-

הצטרף / הצטרפה: 24/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yoyo1970 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2009 בשעה 12:18

למה אין תמונה ?

שאומרים שמנה מה הכוונה עגולה (רוזאן בר)?

מראה שמן פרופורציונלי ?

בחזרה למעלה
מישל הגבר צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מישל הגבר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-08-/2009 בשעה 17:11

אינך מגיבה בפרטי

בחזרה למעלה
yoyo1970 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
j+ קיזוז 50-

הצטרף / הצטרפה: 24/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yoyo1970 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 07:25

תן לבחורה זמן היא לא סביב הפורום 24 שעות

קצת סבלנות והיא תגיב ,אני בתוח שיש עוד 100 כמוני וכמוך שממתינים לתשובה

בחזרה למעלה
זיינפלד צפה בגלילה למטה

150->

הצטרף / הצטרפה: 10/-12-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט זיינפלד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 10:43

ביקרתי גם אני את הילה. הילה בחורה צעירה עוד לא בת 20 . מקבלת את פניי בפתח היציאה מהמעלית ושנינו נכנסים ליחידת הדיור הקטנה בת החדר אותה היא שוכרת. הילה אמנם שמנה אך יש לה פנים חיכניות ונעימות. רק מהחיוך שובה הלב שלה אנו מתחילים בסידרת צרפתיות חושניות. מתקלפים מהבגדים ועוברים למיטה.

הילה שוכבת על הגב. אני גוהר מעליה לסידרת צרפתיות נוספת שהיא נענית להם ברצון רב, יורד ותופס את זוג דדיה הגדולים ומוצץ בתאווה את פטמותיהם. יורד מטה וצולל בין ירכיה הענקיים לכוון מאורת התאווה. מתחיל בירידה מאסיבית על הדגדגן תוך הכנסת אצבע נוספת התרה אחרי נקודת ה-ג'י של הילדה. הילה מגיבה בגניחות ותוך דקות גומרת כשחיוך של סיפוק נסוך על פניה.

אח"כ הילה מתפנית לטפל באח הגדול שהראה סימנים שהוא זקוק לטיפול. היא יודעת היטב את העבודה ומתחילה בסידרת מציצות שמזקירה את שמוליק כמו תורן של מפרשית. אנו מלבישים חליפה ושמוליק חודר להילה במסיונרית. הוא היה כה מגורה עד שהשפריץ את כל מטענו לתוך הגומי תוך דקות...

אנו יושבים מחובקים ומשוחחים ואחרי זמן מה עוברים לסיבוב נוסף. הילה מתחילה שוב בסידרת מציצות נהדרת. אנו מלבישים חליפה נוספת והפעם אני חודר מאחור כשהילה שכובה על הבטן. זוהי תנוחה מאד אהובה עלי וגם הילה מתחרמנת בתנוחה הזו. לצערי שפכתי מטען רב מדי בפעם הראשונה וכנראה שהמנוחה היתה קצרה מדי כך שלסיבוב השני הגעתי עם מיכלים ריקים.

סך הכל היינו ביחד כשעה מלאה בלי תחושה שמישהו עומד עם סטופר. הילה בהחלט נותנת תחושה של מאהבת צעירה ויחסית לגילה הצעיר נראה שהיא כבר הספיקה ללמוד הרבה , יודעת להנות וגם לספק את הגבר שאיתה.

יצאתי מסופק בתחושה שיש פוטנציאל לשוב אליו, אבל שוב - זה מנקודת ההרגשה האישית והסוביקטיבית שלי בלבד.

בחזרה למעלה
החשקן הנשקן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החשקן הנשקן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 14:32
במקור פורסם על ידי זיינפלד

ביקרתי גם אני את הילה. הילה בחורה צעירה עוד לא בת 20 . מקבלת את פניי בפתח היציאה מהמעלית ושנינו נכנסים ליחידת הדיור הקטנה בת החדר אותה היא שוכרת. הילה אמנם שמנה אך יש לה פנים חיכניות ונעימות. רק מהחיוך שובה הלב שלה אנו מתחילים בסידרת צרפתיות חושניות. מתקלפים מהבגדים ועוברים למיטה.

הילה שוכבת על הגב. אני גוהר מעליה לסידרת צרפתיות נוספת שהיא נענית להם ברצון רב, יורד ותופס את זוג דדיה הגדולים ומוצץ בתאווה את פטמותיהם. יורד מטה וצולל בין ירכיה הענקיים לכוון מאורת התאווה. מתחיל בירידה מאסיבית על הדגדגן תוך הכנסת אצבע נוספת התרה אחרי נקודת ה-ג'י של הילדה. הילה מגיבה בגניחות ותוך דקות גומרת כשחיוך של סיפוק נסוך על פניה.

אח"כ הילה מתפנית לטפל באח הגדול שהראה סימנים שהוא זקוק לטיפול. היא יודעת היטב את העבודה ומתחילה בסידרת מציצות שמזקירה את שמוליק כמו תורן של מפרשית. אנו מלבישים חליפה ושמוליק חודר להילה במסיונרית. הוא היה כה מגורה עד שהשפריץ את כל מטענו לתוך הגומי תוך דקות...

אנו יושבים מחובקים ומשוחחים ואחרי זמן מה עוברים לסיבוב נוסף. הילה מתחילה שוב בסידרת מציצות נהדרת. אנו מלבישים חליפה נוספת והפעם אני חודר מאחור כשהילה שכובה על הבטן. זוהי תנוחה מאד אהובה עלי וגם הילה מתחרמנת בתנוחה הזו. לצערי שפכתי מטען רב מדי בפעם הראשונה וכנראה שהמנוחה היתה קצרה מדי כך שלסיבוב השני הגעתי עם מיכלים ריקים.

סך הכל היינו ביחד כשעה מלאה בלי תחושה שמישהו עומד עם סטופר. הילה בהחלט נותנת תחושה של מאהבת צעירה ויחסית לגילה הצעיר נראה שהיא כבר הספיקה ללמוד הרבה , יודעת להנות וגם לספק את הגבר שאיתה.

יצאתי מסופק בתחושה שיש פוטנציאל לשוב אליו, אבל שוב - זה מנקודת ההרגשה האישית והסוביקטיבית שלי בלבד.

זיינפלד אני ממש מתמלא גאוות יחידה (יחידת הפורום כמובן ולא 669  ) כשאני קורא את הדיווחים שלך !

זיין והצלח למרות שמלאות הן לא הטעם שלי לגמרי אבל לזכותה של הילה ייאמר שהיא צעירה, מתוחה ובאמת חביבה ובהחלט מומלצת גם מבחינתי למי שחובב את הז'אנר הנ"ל.

המשך לדווח והמשך בדרך זו לתרום לכולנו

M
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2009 בשעה 16:29

דיון זה ננעל על פי בקשתה של הילה !

במקום לפנות לאתרי היכרויות שונים היא בחרה לבחון את המועמדים דרך מיטתה ובתשלום ....

אחד מחברי הפורום (או מקורבו) זכה ב- JACKPOPT והיא חדלה מקבלת אורחים נוספים.

לא ידוע עד כמה יש דברים בגו, על כל פנים אנו מאחלים לה הצלחה בהמשך דרכה ....
לדעתנו היא גם תחדל מלהתכתב עם אנשים בפורום ?? !!

דיון זה ננעל

הנהלת הפורום

8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-08-/2009 בשעה 22:15

21.8.09

דיון זה נפתח מחדש לדיווחים ...

בחזרה למעלה
הלקקן צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הלקקן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-08-/2009 בשעה 08:58
זה אומר שהילה חזרה לארח?
ללקק את התות
בחזרה למעלה
IZ012 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט IZ012 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-08-/2009 בשעה 10:27

בוקר טוב

אני גבר בשנות הארבעים . נאה וחטוב . יודע לענג . מתמחה במשחקי לשון עד לגמירה המיוחלת.

נ.ב נא תצרי קשר בפרטי ואם תרצי ניפגש

ביי....

בחזרה למעלה
אפרודיזאק צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-08-/2009 בשעה 10:57

רגע אז היא בעצם חשבה למצוא בן זוג לחיים ע"י זה שתהפוך לזונה ותלקט אותו ממיטתה

מודבר בגאונות או טיפשות מחרידה.......גדולה

הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
פורום סקס
השמינייה הסודית

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-08-/2009 בשעה 13:07
במקור פורסם על ידי הילה שכזאת

קודם כל ולפני הכל -

עושה זאת מפנטזיה בלבד, לא מכנית

מאוהבת בתשוקה...

איכות נורא חשובה לי .

כדי למנוע אי נעימויות , אני מדגישה :

אני שמנה

פנים יפות , חזה שופע (D),בהירה וחלקה.

ממוקמת במערב ראשל"צ .

המחיר הוא 300 ש"ח לשעה

(לא עומדת עם סטופר) ..

המשך יום מענג...

הילה.

בחזרה למעלה
DDDD4 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DDDD4 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-08-/2009 בשעה 22:57
אני חייב להגיד שהרעיון למצוא ככה גבר הוא מאוד מקורי!
בחזרה למעלה
Harmanov צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
¿

הצטרף / הצטרפה: 01/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Harmanov ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-08-/2009 בשעה 10:53
היי אשמח לפרטים נוספים שלחי לי לפרטי תמונה וטלפון
בחזרה למעלה
לנציה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לנציה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-08-/2009 בשעה 11:19
תמונה בבקשה
חרמן אש על ירידות
בחזרה למעלה
יובל נאור צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס
cl¿r

הצטרף / הצטרפה: 02/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט יובל נאור ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-08-/2009 בשעה 16:37

ביקרתי את הילה לפני מס' ימים אז להלן הדיווח.

קבענו להיפגש בערך בשעה 16:00 הגעתי לפי הנחיות של הילה,

מקום דיסקרטי יחסית אזור מיושב ליד מרכז מסחרי.

קיבלה אותי בחיבוק עם בקבוק מים מינרלים-אחלה אירוח

הילה בת 20 לערך מלאה אך מאוד סימפטית, אוהבת סקס ומגע.

התחלתי באוראלי ודאגתי לכך שתסופק נאנחה ונראה היתה שמאוד אוהבת את חדירת האצבעות,

לאחר גמירה ומקלחת קצרה, התחילה בירידה קטלנית כולל שאיבת בייצים ולאחר מס' דקות

של הנאה הגיע הגמירה המיוחלת.

לאחר מקלחת נוספת הפעם שלי, התפננו לאקט של 20 דקות בה הרגשתי אותה עליי,

והאמת למרות שהבחורה רחוקה מלהיות רזה נהנתי מכל שנייה, הפידבקים וההתאנחות שלה גרמו

לי להתענג איתה.

סה"כ שווה את ההשקעה...

נראה לי שאחזור.

ולהילה- תודה על האירוח היה סבבי.

נערך על ידי יובל נאור - 23/-08-/2009 בשעה 16:46
בחזרה למעלה
HardOn צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 24/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט HardOn ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-08-/2009 בשעה 18:52

ובכן חברים זהו הפוסט הראשון שלי בפורום.

אני חייב לציין שזה פורום נהדר ומודה לכל הדיווחים מהשטח זה באמת מועיל ואני חושב שאני "אפול" הרבה פחות בעתיד בעזרת הפורום הזה, זהוא הדיווח הראשון שלי ואני מקווה שאדווח עוד בעתיד ואתרום את חלקי לפורום זה.

ובכן לעיניין, גם אני הלכתי לבקר את הילה בעקבות הדיווחים כאן (והנושא חם חם יצאתי לפני שעה...) ונתחיל בסיכום, היה שווה כל שקל!!

שינויים בלו"ז בעבודה הביאו אותי לכביש מס' 1 מוקדם מהצפוי ובאמתחתי מספר שעות פנויות שאין לי יותר מידי מה לעשות בהן, מאחר ואני חובב נשים צלצלתי לה ל"הילה שכזאת" וביקשתי לדעת אם היא זמינה ומוכנה לשעת עינוגים, קבענו ל 4 וחצי ואני וה GPS משתפים פעולה בחיפוש אחר היעד...

החבר הכריז בגאון שהגעתי ליעד ושוב התקשרתי לקבל הנחיות סופיות. כשהגעתי הציצה מהדלת הילה, וכשפתחה עמה מולי אישה גדולה עם פנים של ילדה לבושה בבגדי יום יום, אה וגם הכלב שלה או של השכנים היה שם, וגם הוא אוהב ללקק  .....

נכנסנו לדירת חדר קטנה, מסודרת ונקיה, הילה הציעה לשתות וסיפרה לי שהיא עושה את זה בגלל איזו פנטזיה שלה ושהיא מאוד נהנית כשמענגים אותה. דיברנו קצת על הפורום והיא לא כל כך הבינה למה הוא טוב (חוץ מלפרסם את עצמך כמובן), הסברתי לה שהוא מאוד עוזר לנו לא "ליפול" כי אין חכם כבעל ניסיון.

הילה הוציאה לי מגבת ונכנסתי להתקלח, המקלחת אומנם קטנה אבל נקיה. כשיצאתי חיכתה לי הילה בתחתונים וגופיה  צמודה שמבליטה את שדיה, ומיד התחלנו להתנשק (ולקודמים שתהו גם לשון הולך), התגלגלנו למיטה ופשטנו את מעט הבד שעוד היה לגופינו  ומכיוון שהבנתי שבניגוד לנערות עובדות אחרות הילה באמת נהנית מהסקס עצמו ולא רק מהקש התחלתי לענג אותה אני, כמובן שהנחתי שאם היא תסופק היא תדאג גם לי בהתאם, נישקתי את כל גופה שעל אף גודלו הוא מוצק ולא רופף ומידלדל, בכל מגע שלי איתה היא ממש נאנחה והרגשתי את הצמרמורת שעוברת בגופה בגל נגיעה באיזור רגיש,  היתה תחושה של חברה/מאהבת ולא של נערה עובדת... עינגתי אותה ומהר מאוד היא גמרה באנחה מרטיטה. היא החמיאה לי על המהלך ועברה לטפל בחבר מהקומה למטה שחיכה בסבלנות לתורו, היא ליקקה ושאבה אותו בצורה מעוררת כבוד (יחסית לגילה הצעיר) ולאחר מספר דקות נפרצו הסכרים ופרקתי את מטעני בפיהה (כמובן שרק אחרי שביקשתי רשות...) .

ישבנו לקשקש קצת, הילה נשמעת כבחורה על הכיפק, עם ראש על הכתפיים, כשהיא מספרת מה היא עושה בחייה אתה מבין שהיא כנראה באמת בחורה איכותית ושה"עבודה" הזו היא באמת לא רק למטרת הכסף אלא מסתתר משהו נוסף מאחורי הדברים, בקיצור היה נחמד גם משגל השכל שעברנו שנינו ( בצחוק דיברנו אבל ממש לא בצורה מעיקה).

טוב כמו שאמרתי זהו הפוסט הראשון שלי בפורום וכנרה שאני לא באמת רגיל לכתוב כל כך הרבה, אז התעייפתי, את הסיבוב השני אני לא אתאר בפירוט ורק אגיד שהוא כלל תנוחות מספר ונגמר בשפיכה מיוחלת לתוך החליפה ושהוא היה די מענג ועם קונטרות מצויינות.

לסיכום, המפגש עם הילה הוא בהחלט חוויה, למי שאוהב נשים במימדים הללו, הילה לא מלחיצה בזמן ואותי היא פינקה עם כל הלב (אני מניח שזה בגלל שגם אני פינקתי אותה ולא תיקתקתי אותה ) היתה ממש הרגשה נעימה ולא מלחיצה.

שוב לאוהבי המימדים הללו מומלצת בהחלט!!!!!!

הילה היה לי נעים מקווה שגם לך, מקווה שיצא להפגש שוב.

HardOn

בחזרה למעלה
מת לסגוד צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 12/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מת לסגוד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-08-/2009 בשעה 08:30
מישהו אצליח לתפוס אותה בפרטי לאחרונה?
בחזרה למעלה
לנציה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לנציה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-09-/2009 בשעה 08:52
הילה בוקר טוב אני מעונין ליפגוש אותך אם אפשר מספר טלפון בבקשה
חרמן אש על ירידות
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הילה שכזאת ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-09-/2009 בשעה 22:36

היי לכולם :

תודה על כל המחמאות ,

לידיעתכם :

הפסקתי עם העניין כבר לפני חודש , מיציתי את הפנטזיה

ופניי לדרך חדשה .

אודה מאוד אם תכבדו את רצונותיי ובקשתי.

אנא לא לפנות אליי בפרטי יותר (גם לא "קבועים")!!!!

להנהלה : אם אפשר להסיר את הפוסט שלי אשמח.

בהצלחה..

הילה.

בחזרה למעלה
לנציה צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לנציה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-09-/2009 בשעה 09:44
אל תעזבי אותנו בבקשה.
חרמן אש על ירידות
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz