ריכוז מקומות וחדרים לפי שעות

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <12
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
shpongle9 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 01/-04-/2014
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shpongle9 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: ריכוז מקומות וחדרים לפי שעות
    פורסם: 10/-10-/2015 בשעה 11:41
הייתי במג'יק האוס ובהחלט נכנס לטופ5.
עיסוי קצף דיווח עליו לראשונה http://sexadir.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=26906

לקחתי חדר "פשוט" יותר אבל הפינוק הוא באותה רמה
מעלה השחר 11 ברמת גן. המתחם סגור עם שער מתכת לכניסה לחנייה. מקבלים בטלפון הכוונה לחדר ומשאירים את הכסף בתיבה בחוץ.
החדרים הפשוטים 250 ל3 שעות. חדר עם מטבחון, תמי 4, קפה ותה, כוסות קפה ויין, מקלחת ושרותים, חדר מרווח עם מיטה כיסאות וטלוויזיה (ללא כבלים עם ערוץ פורנו) ומכשיר DVD.
החדרים נקיים ומשופצים.

הפורום הוא ביתך - שמור על בטחונו!
אל תחשוף אותו לאזני ועיני הקדושות (קדושות ככל שיהיו)
בחזרה למעלה
דתיון צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-02-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט דתיון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-10-/2015 בשעה 00:29
מחפש צימר לשעתיים שלוש באיזור חולון או ראשון
מצד אחד שיש גישה נוחה גם ללא רכב
ומצד שני שיהיה הכי דיסקרטי בעולם בפרט הכניסה למתחם

תודה לכולם
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shpongle9 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-11-/2015 בשעה 20:19
במקור פורסם על ידי horneyBambi

ספא האוס בראשון לציוןאחלה מקום, הקטע שיש הרבה מצלמות מחוץ לדלתות של המקום(לא של החדרים) אבל ככה מתקשרים עם הפקידה, יש אינטרקום בכל קומה ואז הפקידה פותחת את הדלתות לקומה.1. מחיר - 150 שקל לשעתיים
2. נקיון - מאוד נקי שם ותמיד החדר מסודר טיפ טופ

3. גישה (כתובת) - דרך המכבים 8 ראשון לציון

4. טלפון - 03-9400070

5. פירוט מה יש בחדר - מקלחת מספיק גדולה לשניים, טלויזיה עם ממיר של יס, מזגן, מיטה גדולה 2 כורסאות, מראה גדולה, וכל מיני רהיטים שיכולים לעזור למגוונים.

6.דרגת כוכבים 8יכול להיות שיש להם חדרים יותר גדולים עם ג'קוזי אבל נגיד החדר המינימלי שעולה 150 לשעתיים יכול בקלות להכיל גאנג באנג של איזה 6 אנשים

הייתי שם לפני שבוע בחדר דה-לוקס (לא היו חדרים פנויים). באמת מושקע. חדרים ומקלחת מרווחים. עלה לי 200 לשעתיים (ועוד 15 שקל לבקבוק מים. היינו שיכורים-מתים)
הכניסה עצמה יחסית דיסקרטית בערב. יש הרבה בליינים באזור. בשעות היום אולי יהיה בעייתי. הקבלה בקומה 2 וחייבים לעבור בה (ולפגוש זוגות אחרים..). כשיצאנו מהמעלית ללובי כניסה בדיוק נכנס זוג.
בגדול מקום נחמד ביותר. מומלץ!
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shpongle9 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 14/-12-/2015 בשעה 21:25
אכזבה
טאג' מהאל ברקון 9 בר"ג. חבל שלא הזהירו אותי קודם בפורום.
המקום יותר מתאים לאורגיה או חילופי זוגות. ממש לא לביקור זוגי של שעתיים-שלוש. העליה לחדרים דרך לובי ענק. הפתחים מסודרים סביב המתחם המרכזי. והכי גרוע - שירותים משותפים

המלצה ביקור שני שלי
ספאט (SPAT) בעמל 10 בבת ים. ממוקם באזור תעשיה. יש חניה ליד של הום סנטר. הכניסה דרך הרחוב הראשי כך שהדיסקרטיות לא בשמיים. עוברים דרך הפקידה וכאן אפשר להפגש עם מזדמנים נוספים. המקום עצמו נקי ומסודר, חדרים גדולים, מיזוג, שירותים ומקלחת (יש סבון במקלחת), טלוויזיה + יס ואפשר להזמין רום סרוויס.
יש להם מקום נוסף בבת ים ועוד אחד בפתח תקוה.
חדר סטנדרטי 150 ל-3 שעות.
בחזרה למעלה
Cyborg צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 10/-04-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Cyborg ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-12-/2015 בשעה 01:07
במקור פורסם על ידי shpongle9

המקום יותר מתאים לאורגיה או חילופי זוגות. ממש לא לביקור זוגי של שעתיים-שלוש. העליה לחדרים דרך לובי ענק. הפתחים מסודרים סביב המתחם המרכזי. והכי גרוע - שירותים משותפים

שירותים משותפים?!
לכל החדרים?!
גם הג׳קוזי משותף?!
האמת, אחרי הזעזוע הראשוני, אני מתחיל לחשוב גם על יתרונות של זה...

במקור פורסם על ידי shpongle9

ספאט (SPAT) בעמל 10 בבת ים. ממוקם באזור תעשיה. יש חניה ליד של הום סנטר. הכניסה דרך הרחוב הראשי כך שהדיסקרטיות לא בשמיים. עוברים דרך הפקידה וכאן אפשר להפגש עם מזדמנים נוספים.
התכוונת ״מזדיינים נוספים״, לא ״מזדמנים נוספים״...
בחזרה למעלה
alcyone צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט alcyone ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-05-/2016 בשעה 23:59
שלום חברים,
רציתי להתיעץ אתכם לגבי פתיחה של מקום להשכרה לפי שעה.
חושב לעשות "פיילוט" על דירת קרקע פרטית עם שטח (מאוד דיסקרטית) שנמצאת בקרית ביאליק.
אני לא איזה עסק או משהו בסגנון, רק אדם פרטי כמוכם שמבין ללבכם...

ראיתי שישנם המון חדרים מושקעים עם כל מני פינוקים ומחירים שונים, אני לא מכוון לשם.
יש לי דירה עם מזגן, שירותים, מקלחת ומטבח מסודרים, מה שמשחק תפקיד זה הדיסקרטיות.
חושב ליצור "מעגל לקוחות" קבועים שאפשר לסמוך עליהם, נגיד אמצעי סינון של כמות הודעות בפורום (קצת מצחיק בהתחשב שזאת הודעה ראשונה שלי צחוק), חבר מביא חבר וכו', לבקש מחיר נמוך של 50 שקל לשעה וזהו.

מה דעתכם? יועיל לכולם ושווה את הסיכון או שזה פתח לבעיות?

בחזרה למעלה
Colombo צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 17/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Colombo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 05/-05-/2016 בשעה 10:53
שמע חבר... ברוך הבא קודם כל. 

נושאים כאלה מאז ומעולם היו מתחת לרדאר ובצדק.. 
אל תשכח שמה שאנחנו רושמים גלוי לכל ככה שגם
גורמי אכיפה יכולים לקרוא את מה שרשמת והצעת כרגע 
ואני מאמין (רוצה להאמין) שאתה יורד לסוף דעתי...

מה גם שלא הבנתי איך זה יעבוד והדיסקרטיות 
תישמר שכן אתה תצטרך פיזית איכשהו להיפגש עם 
המעוניינים לצורך פתיחת/סגירת המקום וגביית התשלום 
ואנשים בוחרים בחדרים-צימרים כשבראש מעייניהם 
עומדת קודם כל האנונימיות והדיסקרטיות...

וללא ספק נוהל ה"סינון לקוחות" שלך נוכח מצב (כמות) הודעותיך
שלך כמו שציינת זה היה פאנץ' טוב ;)
בחזרה למעלה
DaniDick צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-05-/2016
מיקום/איזור: המרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט DaniDick ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 25/-05-/2016 בשעה 21:10
במקור פורסם על ידי abrisod

תודה על ההבהרה.וסליחה אם פגעתי בצורה כלשהי.
אני אמור להיות מיומן בגילוי מצלמות משדרות.ועד היום לא ניתקלתי בהן.ומי שמגלה שידווח 

מצלמות RF אין בעיה לזהות
איך אתה מזהה מצלמות קוויות או מצלמות IP ? 
בחזרה למעלה
מנחם הורוביץ צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 16/-08-/2011
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מנחם הורוביץ ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-06-/2016 בשעה 17:18
המקום של מיקי - תל אביב

יתרונות: 
קרוב לנמל (דיזינגוף\נורדאו, מרחק הליכה ביום נורמלי)
נקי ומסודר
מיטה נוחה

חסרונות:
חדר קצת צפוף
היו רק 2 מגבות - בתאום מראש אולי אפשר לבקש יותר

180\3 שעות
כתבכם בצפון
בחזרה למעלה
ovix צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-11-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ovix ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2016 בשעה 18:59
מנחם הורביץ - מה זה המקום של מיקי??
בחזרה למעלה
גן עדן צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 14/-08-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט גן עדן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-09-/2016 בשעה 19:30
שלום חברים
מישהו יכול להמליץ על חדר למספר שעות באזור אשדוד ?
בבקשה לפרט ככול האפשר..תודה רבה...
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shpongle9 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-02-/2017 בשעה 14:31
חדרים בבת ים - המקום מפרסם את עצמו בשם אלמיסה. ממוקם על צומת מרכזית רוטשילד/שדרות העצמאות.
הכניסה קטנה וחצי דיסקרטית. במשך היום יש חנות קטנה צמודה שמעמידה סטנדים על המדרכה וכך הכניסה מוסתרת.
עוברים דרך קבלה - מין חדרון שבו יושב הצוות.

חדרים גדולים ומרווחים. מיטה גדולה, טלוויזיה, מטבח+מקרר, שירותים ומקלחת סבירים ביותר.

120 ש"ח ל-3 שעות.
הייתי שם פעמיים. נחמד ביותר. קצת מפריע העניין של הקבלה (יוצא מצב שממתינים קצת במסדרון). 

בחזרה למעלה
איש מטה צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-11-/2016
מיקום/איזור: מרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איש מטה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-03-/2017 בשעה 09:35
חברים יקרים, אני גם מחפש מידיי פעם מקום מכבד וטוב, משתף עם המידע שיש לי:

ספאט בת-ים: טל: בפרטי. נמצא בא.ת בסמוך לסוף רח' אהוד קינמון/העבודה. יש חניה גדולה ממול של הום סנטר. כניסה מחזית הבניין. נדרש לעבור בקבלה לתשלום. 150 ש"ח ל 3 שעות, יש ריבוי חדרים ונראה מאורגן מאד. היתרון חדר מרווח ומושקע, נעים עם חדר אמבט גדול ומטופח. בחדר 2 ספות + שידה יפה ושולחן קטן.

פינת האושר חולון: טל: בפרטי. ברח' האורגים, יש חניה בצמוד. לא הכי דיסקרטי.. עד היום תמיד היה חדר זמין, קיימים חדרים בסיסיים, מפוארים ולופטים לקבוצות.
חדר בסיסי 110 ש"ח לשעתיים. כל שעה נוספת 30-20 ש"ח. בחדר מזגן/טלויזיה, דוש ושרותים בחדר. מיטה בסיסית. חדר לא גדול, בחדר שהייתי מראה גדולה.

לא מומלץ** מלון סאן סיטי, יונה הנביא ת"א. לא ממליץ ולא אציין טלפון. יושבים על פינת אלנבי, לא מומלץ בכלל. בבירור פרטים לא מתאמים מראש גם לא יום קודם. מתקשר בבקר וסוגר על חדר.. בפועל מתקשר מהדרך הם מעדכנים שיש להם לחץ ומצמצים זמן שהות מבלי להוריד במחיר. כלומר סגרת על 4 שעות והם אומרים שיוכלו לספק 3 שעות עד שעתיים בלבד ללא שינוי במחיר. עכשיו אתה עם הבחורה או שקבעת איתה שם ומה תתחיל לחפש חדר במקום אחר. בושה ומגעיל מבחינת תרבות ושירות. בקיצור שרות איכס
מכור לפירוק והרכבה
בא לי להכניס משהו לפה.. מבקש פרטים לפוסקת שתהנה מזה

בחזרה למעלה
איש מטה צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איש מטה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 11/-05-/2017 בשעה 12:31
ביליתי עם פיליפינית שהכרתי, לא בחורה עובדת אבל הייתה חוויה ומפגש סקס משובח. לאלו המעוניינים בצימר למפגש במרכז ת"א, מלון סאן תל-אביב, מונטיפיורי 9 ממש ליד מגדל שלום. מקום שניתן להתחמק פנימה בדיסקרטיות, אין הסדר חניה.. יש להם חדרים אסטתיים.. מציעים מבצע 5 שעות ב 200 ש"ח
טל: בפרטי
מכור לפירוק והרכבה

בחזרה למעלה
XRM1963 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט XRM1963 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2017 בשעה 11:09
אני מחפש חדר דיסקרטי באזור יבנה-אשדוד-אשקלון, במחיר של פחות מ 100 ש"ח לשעה.
לא צריך פינוקים כמו ג'אקוזי, אורות, מראות ולחשים שונים, רק מיטה, ומקלחת, מבחינתי, הכי בסיסי שיש.
אני מכיר כמה באזור ת"א והמרכז אבל לא וצא בשפלה כלום....
מי מכיר?
שלוש התכונות הכי טובות באישה הן רגל ימין, רגל שמאל ומה שביניהן...
לאתר התמונות, עם צילומים גם של "נערות עובדות" נא לפנות בפרטי.
בחזרה למעלה
מדווח המין צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-02-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מדווח המין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-06-/2017 בשעה 14:33
מי מכיר מקומות חדשים בדרום תל אביב כמו מלון לה גוורדיה וחדרים במסגר ליד דרך בגין? אשמח לדיווח. 
רק אידי-אמין     לשעבר   ALEXXX
בחזרה למעלה
איש מטה צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איש מטה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-07-/2017 בשעה 09:51
חברים יקרים,
השבוע התקשרתי למג'ק ר"ג, יש שם מקבץ של חדרים. הפקידה טוענת שאין חדרים..

מאז יצא מתוק, חיפוש מהיר מביא למטרו בן גוריון 22. (ליד מגדלי ב.ס.ר) ענה לי בחור שטוען שיש חדר ב 150 אבל נמצא בשיפוץ.
ממליץ על חדר עם ג'קוזי, חדש שגמרי במאתיים. שואל על חניה = יש. זמן לשעתיים.

מבקש להגיע מעט לפני הזמן לארגן את החדר לפני החברה שחגגה קידום בעבודה.

הבחור שמח לעזור ולשתף פעולה. לקחתי את החדר ב 250 ל 3 שעות. הרכב בחניה דיסקרטית. יש כמה חדרים שכל אחד מעוצב אחרת. הכל בטוב טעם!

הגעתי - חדר מדוגם, הכל מעוצב יפייפה. ג'קוזי מדוגם ומכובד, הכל חדש. המיטה עגולה וענקית (לא בטח שבכל החדרים). ספת ביצועים למי שמכיר מאפשרת להתעולל במגוון תנוחות כשהספה עושה הכנה לוול'ה. בקיצור עשינו שעות נוספות על הדבר המדהים הזה. בקיצור חדר פונקציולי מתוכנן היטב. חדר רחצה מאחורי קיר זכוכית דקורטיבי, נקי חדש, אסתטי.
נפגשים עם הבחורה בקבלה - נעימה ומתוקה.

אני ממליץ, חיפוש מהיר מביא לאתר שלהם. מי שמעוניין בטל: בפרטי

איש מטה
מכור לפירוק והרכבה

בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט shpongle9 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-07-/2017 בשעה 12:04
במקור פורסם על ידי איש מטה

חברים יקרים,
השבוע התקשרתי למג'ק ר"ג, יש שם מקבץ של חדרים. הפקידה טוענת שאין חדרים..

מאז יצא מתוק, חיפוש מהיר מביא למטרו בן גוריון 22. (ליד מגדלי ב.ס.ר) ענה לי בחור שטוען שיש חדר ב 150 אבל נמצא בשיפוץ.
ממליץ על חדר עם ג'קוזי, חדש שגמרי במאתיים. שואל על חניה = יש. זמן לשעתיים.

מבקש להגיע מעט לפני הזמן לארגן את החדר לפני החברה שחגגה קידום בעבודה.

הבחור שמח לעזור ולשתף פעולה. לקחתי את החדר ב 250 ל 3 שעות. הרכב בחניה דיסקרטית. יש כמה חדרים שכל אחד מעוצב אחרת. הכל בטוב טעם!

הגעתי - חדר מדוגם, הכל מעוצב יפייפה. ג'קוזי מדוגם ומכובד, הכל חדש. המיטה עגולה וענקית (לא בטח שבכל החדרים). ספת ביצועים למי שמכיר מאפשרת להתעולל במגוון תנוחות כשהספה עושה הכנה לוול'ה. בקיצור עשינו שעות נוספות על הדבר המדהים הזה. בקיצור חדר פונקציולי מתוכנן היטב. חדר רחצה מאחורי קיר זכוכית דקורטיבי, נקי חדש, אסתטי.
נפגשים עם הבחורה בקבלה - נעימה ומתוקה.

אני ממליץ, חיפוש מהיר מביא לאתר שלהם. מי שמעוניין בטל: בפרטי

איש מטה

הייתי שם מזמן, אולי פעמיים.
שמח שעשו שיפוץ לחדרים כי אני הייתי בחדרים שהיו סצינות לסרטי מאפיונרים משנות ה-60...

בחזרה למעלה
אשי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 04/-03-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-08-/2017 בשעה 20:39
בצביה לובטקין בדרום תל אביב אחלה חדרים  מדוגמים שתייה שוקולדים דיסקרטיים מינוס אבל אחלה שירות לסוויטות אפשר להיכנס עם הרכב 
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <12

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz