נערות ליווי באמסטרדם

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
איציק צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-03-/2014
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איציק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: נערות ליווי באמסטרדם
    פורסם: 26/-03-/2014 בשעה 10:52
שלום לכולם.
אני טס לאמסטרדם בקרוב לבד אחרי שאני וחברה שלי נפרדנו.
אני רוצה ללכת לנערת ליווי באמסטרדם (זאת הפעם הראשונה שאני הולך לנערת ליווי בחיי).
כאן בפורום שמעתי על "תקתוקיה" ברחוב החלונות האדומים.
הייתי רוצה המלצה על מקום טוב עם בחורות יפות שנותנות חוויה של gfe,שעה של שיכרון חושים.
תודה לעונים ולממליצים. :)
בחזרה למעלה
Jummi צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-01-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Jummi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2014 בשעה 20:09
ברחוב החלונות האדומים זה בעיקר חוויה תיירותית וצפייה בכוסיות על המוצגות בחלונות.
זה מחרמן אבל לא דיסקרטי בעליל.
מה גם שהבנתי שהמבחר הולך ומצטמצם בשנים האחרונות.

כפי שאמר סופרלטיב: "אם תחליט על אמסטרדם, כדאי שתעשה חיפוש לפי השם, כי יש פה מידע. 
תוכל להתחיל בדווחים טובים, למשל בשרשור בשם: סקס באמסטרדם| זיונים בהולנד | זונות"

כשהייתי לפני שנתיים נעזרתי בפירסומי הפורום והייתי ביאן ביק, בית זונות נחמד ודיסקרטי, הייתי שם עם רומניות ועם כושית מדהימה מרואנדה. חוויה מומלצת במחיר תקתוקיות החלונות האדומים.
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
מצב מחובר: מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-03-/2014 בשעה 09:22
במקור פורסם על ידי Jummi

ברחוב החלונות האדומים זה בעיקר חוויה תיירותית וצפייה בכוסיות על המוצגות בחלונות.
זה מחרמן אבל לא דיסקרטי בעליל.
מה גם שהבנתי שהמבחר הולך ומצטמצם בשנים האחרונות.

כפי שאמר סופרלטיב: "אם תחליט על אמסטרדם, כדאי שתעשה חיפוש לפי השם, כי יש פה מידע. 
תוכל להתחיל בדווחים טובים, למשל בשרשור בשם: סקס באמסטרדם| זיונים בהולנד | זונות"

כשהייתי לפני שנתיים נעזרתי בפירסומי הפורום והייתי ביאן ביק, בית זונות נחמד ודיסקרטי, הייתי שם עם רומניות ועם כושית מדהימה מרואנדה. חוויה מומלצת במחיר תקתוקיות החלונות האדומים.

מוחא כפייה!!!
בחזרה למעלה
מרחיב ישבנים צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-11-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מרחיב ישבנים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-03-/2014 בשעה 17:37
בחלונות זה 50 יורו 10 דקות ולהתראות נערת ליווי יפה לשעה אצלך זה 200 יורו
בחזרה למעלה
Jummi צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-01-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Jummi ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-03-/2014 בשעה 21:59
ביאן ביק המחיר הוא 50יורו לחצי שעה ו 75 יורו לשעה.
הקישור: 
המקום באיזור חביב (שכונת יורדן היאפית) ודיי מרכזי : לא רחוק מתחנת הרכבת לכיוון הנמל.
לגבי הבנות, תלוי במזל, כבר נאמר בפורום שהן דיי עצמאיות ובאות כשבא להן. הרומניות היו כוסיות אבל קצת תקתקניות.
הייתה לי חוויה עם כושית יפיפיה מדהימה שאמרה שהיא מרואנדה. חדר יפה ומודרני עם ג'קוזי.
בחלונות האדומים הייתי עם יוונייה כוסית על שתיקתקה אותי קשות (לא חושב שהייתי שם  10 ד') חדר קטנטן ללא מקלחת.
לעומת זאת דווקא יצא לי להיות עם בולגריה כוסית על שעובדת בשעות הבוקר /צהריים, היתה יפיפה דוגמנית רזה וחטובה , בסביבות גיל 20 , חמודה ונחמדה. כמובן שחזרתי אליה עוד פעם. אבל שימו לב שקשה לזכור היכן הייתם, במיוחד אם מעשנים משהו קודם. 
המחיר  בחלונות האדומים מתחיל ב 50יורו !!!

נערך על ידי UMA - 28/-03-/2014 בשעה 05:37
מה זה קרה לי? טוב לי אוראלי!
בחזרה למעלה
איציק צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 25/-03-/2014
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט איציק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 28/-03-/2014 בשעה 11:16
תודה לכל העונים.
יש עוד מועדונים בסגנון של יאן ביק שהם עם בנות יותר איכותיות ?
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz