אוקראינה/אודסה

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
Fire Bird צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-11-/2009
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Fire Bird ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: אוקראינה/אודסה
    פורסם: 11/-12-/2015 בשעה 20:48
שלום חברים, 

אני נוסע בשבוע הבא לאודסה. 

חבר הפנה אותי לאתר http://www.relaxportal.mobi/eng/devushki/odessa/

לאחר שחפרתי קצת כאן בפורום גיליתי שרוב ההמלצות הן לא לסמוך על חברות ליווי ואתרי אינטרנט. 

השאלה שלי היא האם מישהו ניסה את האתר הזה ויכול לחוות דעתו  על אמינותו והאם הבחורות 
המוצגות בו הן אכן אלו שיגיעו אלי למלון. 

תודה מראש לכל מי שייתן מחוכמתו ונסיונו ויחסוך ממני עוגמת נפש מיותרת  קריצה
למה דווקא אני ???
בחזרה למעלה
Fire Bird צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 15/-11-/2009
מיקום/איזור: ישראל
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Fire Bird ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-12-/2015 בשעה 16:33

אז הייתי באודסה ובדקתי שני אתרים. את רילקס פורטל שלגביו שאלתי ואת ממבה שהומלץ על ידי אחרים. 

לדעתי ממבה גוזל המון זמן ודורש יותר מדיי התעסקות והתכתבות עם הבנות שחלקן נותנות שירותי ליווי וחלקם לא. בנוסף רובן לא יודעות אנגלית ואז יש לעשות שימוש רב בתרגומון כלשהו. 

האתר השני  http://odessa.relaxportal.biz/eng/   הרבה יותר קל. 

מתקשרים למספר טלפון של הבחורה --->   מגיעים למשרד ומזמינים את הבחורה המבוקשת בהנחה שהיא זמינה באותו רגע. 

הבחורות מגיעות די מהר. 

בפעם הראשונה שהזמנתי, הגברת בטלפון לא הבינה איזה בחורה אני רוצה ולכן רבע שעה לאחר מכן הופיעו אצלי בחדר 5 בנות לבחירתי, אף אחת מהן לא מצאה חן בעיני אז נתתי להן 200 גריבנה למונית  (כ - 8 דולר)  ושלחתי אותן לדרכן. 

וזאת השיטה בעצם, ככל שהבחורה שמגיעה לא מוצאת חן בעיניכם אפשר לשלוח אותה חזרה ורק לתת לה את הכסף למונית, זה בסדר ומקובל עליהן. 

המחירים נעים בין  500 גריבנה (20 דולר בערך) ל - 1200 גריבנה (50 דולר בערך) לשעה, האיכות בהתאם למחיר.

יש מספר בחורות שהם ממש ברמה גבוהה והן דורשות  בין 100 - 150 דולר לשעה.  

חוץ מזה, מצאתי שם נהג מונית דובר אנגלית שלקח אותי למקום של עיסוי אירוטי. היה מעולה עם בחורות יפות עלה 700 גריבנה לשעה (כ - 25 דולר).  אני לא יודע איפה זה היה אבל ומי שרוצה מוזמן התקשר לנהג מונית,  זה מספר הטלפון שלו 0664748033 (ככה מחייגים ממספר מקומי)  קוראים לו אולק. 

עצה נוספת היא לקנות סים קארד מקומי שעולה כ - 70 גריבנה ונותן 4GB אינטרנט ושיחות ללא הגבלה (יש חנויות ברחוב הראשי). 

לסיכום - קר שם, בחורות מכל הגוונים והצורות (הכוונה היא שלא כולן כוסיות כמו שכולם סבורים), על בחורות שוות משלמים מחיר מלא. 

נ.ב - למי שרוצה לנסות את מזלו בציד אולד סקול יכול ללכת למועדון שנקרא פלדיום. להגיע אחרי חצות, לפני זה איין מה לעשות שם. המפתח בפלדיום הוא לא להיות קמצן ולקנות בקבוק וודקה ולתת לבחורות מסביב לשתות. 

מקווה שיעזור לכולכם לפנק את  הדרדרס. תהנו. 

למה דווקא אני ???
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz