סיפורי הרב...הסיפור האמיתי.....

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 5>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
roni golan צפה בגלילה למטה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

הצטרף / הצטרפה: 20/-02-/2015
מיקום/איזור: בית הרב
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: סיפורי הרב...הסיפור האמיתי.....
    פורסם: 21/-03-/2016 בשעה 14:32

...כדי להיעשות משורר, צריך להיות מאוהב או אומלל, או שניהם יחד.... 

...כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין בו...

שלום לכל החברים בפורום:

תודה רבה לאדמין שהחליט לפתוח פוסט חדש שיקרא "סיפורי הרב" לכאן אעביר את הדיווחים

והפוסטים שאני רואה לנכון לתעד ולשמור למען הדורות והזיינים הבאים, בהמשך אמשיך לכתוב

ולהוסיף נושאים ופוסטים חדשים וישנים כאחד.

בראשית דברי הייתי רוצה לספר מעט כיצד החלה התאווה והמשיכה שלי לנשים ולאוכל משובח,

נולדתי כבן הזקונים למשפחה ברוכת ילדים הייתי הילד התשיעי והאחרון...

לא חוויתי ילדות רגילה, המצב הכלכלי היה עגום, הבית היה מלא ספרים, והמקרר מלא אוויר לעיתים.

אבי נהג לתרום לקהילה וכל דבר עשה בהתנדבות, ואנו נותרנו כזקוקים לנדבה.

את התספורת הראשונה בחיי עברתי בגיל שלוש, לא עברתי אותה אצל הספר או בסלון כלות,

אלא על הר בצפון, בתחילה חששתי שמא אבי מושפע מ"עקדת יצחק" ומוביל אותי אל ההר

ל"עקדת רוני" ביחד עם הכבש הקטן שלקח עמו אל ההר.

האקסטרים הראשון בחיי היה לראות את אבי שוחט פרות וכבשים, לא אשכח איך היה אבי ממשש

את הכבשה, ובודק אם אבריה פצועות או שבורות, לאחר השחיטה היה הופך את הכבשה וקושר

רגליה מלמעלה למטה כשהיא תלויה הפוך, ומנפח את גופה באוויר בכדי לבדוק את כשרותה !

עוד לפני שלמדתי לדבר וללכת אכלתי בשר.....

במאה שערים אין מושג כזה "בשר זה רצח"  גם בטייבה טירה וקלקיליה אין, בדת היהודית ובדת

המוסלמית "בשר זה נצח" "בשר זה כוח"  שם מחנכים מגיל אפס לאכול בשר, אין שבת בלי דג

ובשר  אין שמחה מבלי לשחוט כמה כבשים, שם  אתה לא חש בטוב, תאכל בשר ואתה תחלים.

בדת היהודית  השכילו רק להדגיש "לא תבשל גדי בחלב אמו" אז אכלתי הרבה בשר גדלתי והגיע הזמן

ללכת ללמוד בישיבה, הייתי נער רגיל אך חרמן באופן לא רגיל, תמיד אהבתי נשים תמיד נמשכתי

לנשים, ותמיד חיפשתי דרכים להתקרב לנשים, הלימודים בישיבה  רק עוררו והגבירו את תשוקתי

ואהבתי לנשים, המילים והמשפטים שקראתי בתורה נתנו לי את הכלים להתחיל עם נשים,

עוד בצעירותי הבנתי את הנוסחה להתקרב לנשים, "מילים"  למדתי בעל פה את שיר השירים,

ועוד הרבה שירים ומשפטים, שיחקתי במילים והתאמתי אותן לנערה הניצבת מולי, ועד עצם היום

הזה אני מרשים נשים במילים, נשים אוהבות מילים, גברים אוהבים מעשים !

לעולם לא אשכח את הפתקים שהייתי כותב לנערות באוטובוס הציבורי המסיע אותי בכל יום ראשון  

בבוקר לישיבה, לא אשכח את שיעורי התורה והגמרא עד השעות הקטנות של הלילה,    

לעולם לא אשכח את הפעם הראשונה שקראתי בתורה את המילה קדשה/זונה והבנתי את משמעותה      

משהו ניצת בתוכי, הסקרנות הדירה שינה מעיני, לא אשכח איך שאר התלמידים גיחכו לשמע המילה  

האסורה, אך אני כלל לא גיחכתי נהפוך הוא ! התרגשתי, התפעמתי, הסמקתי, פנטזתי בלילות על  

רחב הזונה, ועל בת שבע הנואפת, את בתוליי איבדתי לראשונה עם ביתו של אחד הרבנים בישיבה,  

עת הייתי בן 14 שנים, באותה העת עוד חשבתי שהאיבר התלוי בין שתי רגלי, נועד למתן שתן בלבד.  

בת הרב הייתה בת 27 מסורבת תמידית על ידי חתני השידוך, רווקה שעירה ומכוערת, לעולם לא  

אשכח את הצחנה העולה מפיה, את שיניה החומות והעקומות, את רגליה השעירות, ואת איבר מינה,  

המכוסה כולו ביער עבות שיער מקורזל. למרות זאת באותו הלילה, נדדה שנתי והתרגשתי עד מאוד !

למחרת אותו  הלילה קמתי פחות שמח, לאחר שהבנתי שבת הרב הדביקה אותי במנדבושקס.  

(כיני ערווה),בשל הבושה ובשל החוסר אפשרות לשתף איש בצרה הצרורה שנפלה עלי,

גילחתי את כל גופי במשך חודש ימים, לימים נודע לי שבת הרב חושבת עלי, אך שוכבת עם כולם. 

את מערכת היחסים הטובה שהייתה בעבר ביני לבין יוצרי, סדק לראשונה מקרה שכך היה:

ישנו אדם אחד שלו אני חב חלק גדול מהצלחתי האישית בחיי, זהו הרב/מורה שפגשתי בישיבה.

בילדותי סבלתי מהפרעת קשב וריכוז, ובליקויי  למידה, מה שגרם להיות סגור ומסוגר בתוך עצמי.

באחד הימים הגיע לישיבה רב/מורה חדש, הוא ראה והבין את מצוקתי ובעייתי, וממש לקח אותי

תחת חסותו, החל ללמד אותי בשיטה ייחודית, ובנוסף כל דבר הסביר לי במשל ונמשל, הקשבתי לו 

ולמדתי ממנו המון, הערצתי ונקשרתי אל הרב, לימים הפכתי בזכותו לעילוי בתורה.

לאחר מספר שנים התגלתה בגופו של הרב מחלת הסרטן, הוא סבל ייסורים רבים, החל להיעדר,

ולא הגיע יותר לישיבה, באחד הימים הלכתי לבקרו בביתו, וגיליתי שהוא מאוד חולה, וממתין למותו.

לבסוף נפטר מהמחלה, אלוהי הוא עדי ! כמה בכיתי! כמה כאבתי ! יצאתי ערב ערב אל החורשה

הסמוכה לישיבה ובזעקות שבר זעקתי את צעקתי השמימה, כאן החל המשבר שלי עם האל.

ביום מותו של הרב שנאתי את האל, ומאז יחסיי עם הבורא רק הלכו והתדרדרו עד שעזבתי את

הישיבה והתגייסתי לצה"ל, במקביל התדרדרו גם יחסיי עם אבי זצ"ל, בשל חזרתי בשאלה, ובשל

הנשים הלא יהודיות שאליהן הייתי נשוי.    

אני חייב להודות, שאבי עליו השלום, מורי ורבי ז"ל מהישיבה, והתורה היהודית, הם התרבות

והערכים שעיצבו את דמותי, אך לבסוף לקחתי מהתורה רק את הכבוד ואת האהבה לזולת !

סיגלתי ולמדתי בחיי לעולם לא לשפוט אדם על פי דת/מין/צבע/השקפת עולם/ וכו' ...........

וחתימתי כאן בפורום הקדוש, היא דרכי...היא תורתי...היא אמונתי...ונר לרגלי........................

נער הייתי וגם זקנתי, כיצד יודע אדם שהזדקן ? כשלא נותר מקום על עוגת יום ההולדת לנרות !

אני מודה איני פוחד מהמוות, וכלל לא מדאיג אותי קצב החיים המטורף שלי, אני חושש יותר

מהעצירה הפתאומית שעתידה לבוא ביום מן הימים, וכשאמות ואפגוש את בורא עולם, רוצה 

אנכי להתייצב מולו  כשאני נטול כוחות, ונטול כישרון, ולומר לו תודה לך ה' השתמשתי ומיציתי

את כל שנתת לי, תודה לך !   

רבות נכתב בתורה על בני ישראל בארץ כנען, היהודים תמיד חגגו ובעלו נשים בכל הזדמנות...

ועדיין לא כתבתי מילה על מנהיגנו בעבר, על מלכי ישראל שהיו בועלים כל מה שנקרה בדרכם.

ומהכתוב בתורה מצטייר כאילו התעלמה התורה מן האיסור הנ"ל, לתורה היה חשוב יותר שלא ישכב

איש עם אשת איש, התורה התייחסה באופן ישיר וברור לשני מקרים עיקריים : בניו/בנותיו של איש.

1.התורה אוסרת בתכלית האיסור על אב להוריד את בתו לזנות. שנאמר: "אַל תְּחַלֵּל אֶת בִּתְּךָ

לְהַזְנוֹתָהּ, וְלֹא תִזְנֶה הָאָרֶץ וּמָלְאָה הָאָרֶץ זִמָּה."(ספר ויקרא פרק י"ט פסוק כ"ט). 

2.התורה אוסרת בתכלית האיסור על אב ללכת ביחד עם בנו אצל הזונה(נערה).שנאמר: "ואיש ואביו

ילכו אל הנערה-למען חלל את שם קודשי".(ספר עמוס פרק ב' פסוק ז').

כתבתי בקצרה את סיפור התנ"ך האמיתי... (דרך העיניים שלי)....

בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ, ויברא אלוהים את האדם בצלמו ,ואת האישה ברא

מצלעו,וכאן בעצם התחילו הבעיות, ותתפתה האישה לנחש ותאכל תפוח מעץ הדעת, ותפתה את

הגבר ויאכלו שניהם מעץ הדעת, ויקבלו חכמה ודעת, וירא אדם את חווה עירומה ומרעומה חשוף

לעיניו, ותיפול עליו חרמנות קשה,

ויבעל אותה מאחור ומלפנים ,משמאל ומימין, ממעלה ומלמטה, ויתנה עמה אהבה מבוקר ועד ליל .

וירא ה'  ויתענג אף הוא, ויברך אותם: "פרו ורבו ומלאו את הארץ". ויפרו וירבו.... 

עברו הימים חלפו השנים, ואברהם אבינו זקן בא בימים, אך בלילות בועל את שרה ואת עוזרת הבית

הגר יחדיו משולש סקסי בארץ הקודש, האורגיה הראשונה בתנ"ך......

עברו הימים חלפו השנים, סדום ועמורה עולים באש גפרית ותמרות עשן, לוט אשתו ושתי בנותיו

עוזבים את העיר בחסות הליל, ובסיוע האל, אשת לוט מביטה לאחור והופכת לקורט מלח, מגיע

הלילה, בנותיו של לוט משקות אותו ביין ומבצעות בו את זממן ובועלות את אביהן שנאמר: "לכה

נשקה את אבינו יין ונשכבה עמו". ולמחרת עת רדת הליל שוב בעלו את אביהן שנאמר: "נשקנו יין גם

הלילה ונחיה מאבינו זרע"  לימים נולדו ללוט מביתו הקטנה שני בנים.

חלפו הימים עברו השנים באה לשכונה זונה מדהימה, אחת היפות בתבל, אחת הזונות הטובות

בעולם בת לשושלת זונות, מקבלת בדירתה המחולקת ביריחו ושמה בכנען רחב הזונה. 

יהושע בן נון אחד ממנהיגיו הגדולים של העם היהודי, מגיע לדירתה המחולקת של רחב נשכב על

הספה, רחב פותחת רגליו לרוחב, ויורדת לרימינג קטלני וחודרני במרעומו של הצדיק, ויהושע משתגע

ומתאהב בזונה רחב.(לימים מגייר הצדיק את הזונה הגויה ואף מתחתן אתה והיא יולדת לו את ילדיו).

עברו הימים חלפו השנים דוד המלך חתיך חרמן וכריזמטי, רואה את בת שבע היפה בדרך לגימנסיה

כנען, חרמנותו משתלטת עליו  והוא בועל אותה ללא רחמים, על בת שבע היפה נאמר: "אישה טובת

מראה" אך בל נשכח היא נשואה לאוריה, ובזמן שבעלה אוריה נלחם בקרב, בועל אותה דוד יומם

ולילה, ולאחר מותו של בעלה בקרב התחתנו השניים דוד המלך ובת שבע ....לזוג הנואף נולד אחד

הזיינים הגדולים בהיסטוריה היהודית שלמה המלך.

שלמה היה מלך הנשים, ה"איגור" של תקופת התנ"ך 700 נשים 300 פילגשים.......

מאות דירות מחולקות, בכל דירה בחורה, נשים שחורות לבנות גבוהות ונמוכות ,מכל המינים והסוגים,

לימים התלוננו הנשים על דירותיהן המחולקות "ויבנה להן שלמה ארמונות", ובשל כך נפלה לבסוף

ממלכתו בשל ריבוי נשים וארמונות, על שלמה נאמר: "מרבה נשים מרבה דאגות".

ועכשיו תגידו לי אתם, היכן יש עוד עם שיש לו היסטוריה כזאת ? איך לא נהיה עם חרמן ?

והנה אנו היום שנת 2016 אחרי הספירה, וההיסטוריה שוב חוזרת על עצמה אנו העם היהודי היושב

בארץ כנען חרמנים בני חרמנים, משתייכים לשושלת של חרמנים, וירא אלוהים את סבלנו ויבנה לנו

את ערי החטאים את ערי הזמה סדום ועמורה החדשים תל אביב ובת ים, והזונות מפוזרות בדירות

המחולקות,  ברחובות על שם מנהיגנו ורבנו הצדיקים והחרמנים, ואנו רצים מדירה לדירה, בועלים

את זונות העיר, שבים לביתנו נכנסים לתנ"ך החדש "פורום " וכותבים את ההיסטוריה הזנותית

החדשה ,מה רבו מעשיך ה' כולם בחכמה עשית..... 

לסיכום: עמים עוברים מן העולם, מלכים ורודנים מתמוטטים, האמונה בעצמנו נשארת תמיד....

אם הייתי צריך לבחור את דתי, האישה שהיא מקור האהבה הייתה אלוהי.....

למרות שהדת היא דמיון, והאישה לעיתים תעתוע, אך שתיהן יחד מחסנות את הגבר כנגד אמונות

שווא מסוכנות. חשבו לרגע, אילו לא הייתה דת, היינו נשדדים כל יום בדרכים, ואילו לא היו נשים היינו

אונסים אחד את השני בסמטאות אפלות.... ודי לחכימא ברמיזא.....

עצה לסיום: לעולם אל תפחדו לשאול ולעשות דברים חדשים, או דברים שאתם לא יודעים, נח

מהתנ"ך בנה את התיבה ללא שום ידע בספנות, לעומת זאת את הטיטניק בנו טובי המומחים בעולם

בספנות ... ודי לחכימא ברמיזא......

המשפט האחרון מוקדש לזכרו של מורי ורבי ז"ל :

מורה בינוני אומר, מורה טוב מסביר, מורה מצוין מדגים, מורה מושלם מעורר השראה.......

כל התורה כולה: "ואהבת לרעך כמוך"..."אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך"..."יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך"

עַל-מִשְׁכָּבִי בַּלֵּילוֹת בִּקַּשְׁתִּי אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי................
בחזרה למעלה
LevZahav צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-05-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LevZahav ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2016 בשעה 21:39
אכן משובח!
בחזרה למעלה
צמצם צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 08/-01-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צמצם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-03-/2016 בשעה 22:39
מוחא כפייה
בחזרה למעלה
Donkisot999 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 24/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Donkisot999 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-03-/2016 בשעה 08:35
תורתך אמונתך אך אוסיף אל חשש ממה אחרים יאמרו שתף זאת קבל דת ועדה בפני כולם ולא רק בפורום כי כישרון הכתיבה והאני מאמין שלך מעורר השראה

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-03-/2016 בשעה 21:30
במקור פורסם על ידי Donkisot999

תורתך אמונתך אך אוסיף אל חשש ממה אחרים יאמרו שתף זאת קבל דת ועדה בפני כולם ולא רק בפורום כי כישרון הכתיבה והאני מאמין שלך מעורר השראה

חברים רבים פנו אלי בפרטי ושאלו, מדוע אני כותב ב"פורום סקס" ולא במקומות אחרים ?

תשובתי במשפט אחד: אין אדם פותח את ליבו, אלא במקום שליבו נפתח מעצמו....

אין לי פייסבוק, לא טוויטר, ולא אינסטגרם, כל הרשתות החברתיות הללו לא מעניינות ולא מסקרנות אותי

עד היום אני כותב בעיפרון על דפי מחברת, ומעלה זאת לכתיבה בפורום,

אני כותב כאן מסיבה אחת, אני רוצה לכתוב לאנשים כמוני, לאנשים שחושבים כמוני, מול מי אני יכול

לשפוך את ליבי, ולספר את כל החוויות המיניות שלי, ועל כל מה שאני עובר ועברתי בחיי...

הלא כבר אינני ילד, אב לחמש בנות וסב לשתי נכדות אנכי.......

אין לי בנים ואולי גם לא יהיו, ואני לעיתים מרגיש שחלקכם כמו הבנים שאין לי......

אני אוהב את המקום הזה, אני משתחרר כאן, אני רוצה לכתוב היכן שטוב לי, וטוב לי כאן !

הפורום הוא מקום המפגש שלנו, של כל הגברים שרואים את החיים באופן קצת שונה מאחרים,

האם אנו טובים יותר מאחרים ? או פחות טובים מאחרים? התשובה היא לא ! אנחנו רק מעט שונים. 

הנה דוגמא, השבוע נסעתי ברכבי, לפתע עקף אותי גברבר רכוב על אופנוע אדום במהירות ,חייכתי

וחשבתי לעצמי, אכילס שוב פעם בדרך לבת ים......

לסיום: אחרים יכולים לצחוק עלינו משום שאנו שונים, אנו נצחק עליהם משום שאנו שונים, אך מיוחדים.

זהו הפורום שלנו......

כל התורה כולה: "ואהבת לרעך כמוך"..."אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך"..."יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך"

עַל-מִשְׁכָּבִי בַּלֵּילוֹת בִּקַּשְׁתִּי אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי................
בחזרה למעלה
Coolmen צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 12/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Coolmen ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 22/-03-/2016 בשעה 22:54
רוני היקר שלנו.
מה שאתה נותן לנו אינו נספר בכסף, ובמילים, או במעשים.
אתה נותן השראה, גדול בתורה, עוזר ותומך, נותן ומברך.
קנאה זוהי מידה רעה, אבל הערצה אינה.
ולכן אנוכי כאן אומר שאני מעריץ אותך במידה לא קטנה.
על כל מה שנתת, על מה שאתה נותן, ועל כל מה שתתן.
אתה עוזר לנו, ואני יכול רק לדבר בשם עצמי פה, אך אשתדל כמיטה יכולתי לעזור לך בחזרה בכל מה שאוכל.
אתה אדם עצום באריזה קטנה, יודע את יכולותיו אך אינו מתפאר בהם.
לא אגזים שאומר שעבורי, זה כבוד להכיר אדם במידתך.
בחזרה למעלה
asaf love massage צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-04-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט asaf love massage ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-03-/2016 בשעה 06:31
יישר כוחך
ותרבה זרעך
רב רוני היקר
בחזרה למעלה
צמצם צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 08/-01-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צמצם ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 23/-03-/2016 בשעה 07:38
רוני היקר מצטרף לברכות ולהערצה
אתה איש יקר
אוהב אותך מוחא כפייה
בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 24/-03-/2016 בשעה 15:49

...מזכויות היסוד של האזרח היא, שהמדינה לא תתערב בחייו הפרטיים ובהתנהגותו בחדרי חדרים...

שופט בית המשפט העליון חיים כהן1964

קדשה/פרוצה/זונה/נערת ליווי/הרבה כינויים כוונה אחת, המקצוע העתיק בעולם, רק הכינוי משתנה !

האם העיסוק בזנות הוא בושה/חולשה של האישה העוסקת בזנות, או אולי של הגבר המשלם וצורך זנות ?

האם כשגבר קונה את הזכות להשתמש בגופה של האישה/זונה לזמן מוגבל, היא השפלת האישה ?

התשובה נמצאת בגוף השאלה, אין מילת גנאי קשה יותר לומר לאישה את: "זונה"

אישה העוסקת בזנות עובדת בבית "בושת", מלשון "בושה" ודי לחכימא ברמיזא...

אישה העוסקת בזנות עושה זאת מתוך הערכה עצמית נמוכה, בעיות חברתיות, וכמובן בעיות כלכליות.

יש האומרים שכל הנשים זונות, והחכמות גובות כסף מראש. מי שמחפש צדק שלא יחפש אותו בזנות.

שיחפש בכנסייה בבית הכנסת או במסגד, למרות שבכל הדתות ישנן זונות, ישנו סקס, וישנה כמובן אהבה !!!

במיטה בני כל הדתות עושים אהבה, אך בצורה שונה.......

ההודים הרבו באלים, לכן עושים סקס במדיטציה, טנטרה, וקאמה סוטרה.

ומרוב ריבוי אלים ומשחק מקדים, כל הטקס מזכיר לי סרט הודי, האם ההודי אוהב פרה יותר מאישה?

אולי כן אולי לא ,אך הסקס עבורו הוא משחק וחוויה מענגת לגוף ולנפש, והוא מתייחס אליו ככזה.

הסינים מתייחסים לסקס כאירוע קוסמי מרגש ומתכוננים אליו במלוא הרצינות, 

הסינים מתייחסים לסקס באופן אנרגטי עילאי ורגשי, ויש להם יכולת שליטה על שפיכת הזרע.

הסינים רואים בנוזל הזרע את כוחו של הגבר, ומייחסים לו את אנרגיית הגבר, ואינם מבזבזים זרע לשווא.

הסינים רואים באישה את כליל השלימות בשל איבר מינה הבנוי כלפי פנים,

למעוניינים לגלות יותר על סודות האהבה הסינית, מומלץ לקרוא את הספר "סודות האהבה של הטאו".

הנוצרים המיסיונרים רואים בסקס נטע זר, ודי משעמם, זה מותר זה אסור, הרבה חוקים די דומה להלכה

היהודית, הנצרות רואה בשפיכה בגמירה ובאורגזמה רגע של חולשה, וחוסר שליטה רגעי, על איברים 

בגופנו, לא פלא שהתנוחה הסטנדרטית והדי משעממת נקראת "תנוחה מיסיונרית", בקיצור עבור הנוצרים,

סקס הוא סוג של סבל !

מוסלמים למרות שאנו חושבים אחרת, זוהי דת של  אוהבי סקס, די לראות את כמות הילדים שהם עושים,

בכדי להבין מה הם באמת עושים בלילות, המוסלמים אוהבים בשר ואוהבים נשים, וכמה שיותר משתיהן.

יש ביניהם גם כורתי דגדגנים, וגם כמה מתאבדים, אך מי לא רוצה למות עבור הבטחה לאורגיה עם 72  

בתולות, הנשים נוהגות לכסות את עצמן, בשל הרכושנות והקנאה של הגבר המוסלמי, אך בחדרי חדרים

כשכל הילדים ישנים, יענג וינשק הגבר המוסלמי את בת זוגתו, וישתה את פרי מגדה, על פי דת האסלאם,

חל על הגבר איסור שפיכת זרע לשווא, איסור אוננות, ויש לגמור את טקס האהבה בנרתיקה של האישה.    

היהודים היסטוריה של חרמנים, מימי הביניים עם שרים ומלכים, ועד עצם היום הזה עם זמרים ונשיאים.

היהדות הגדירה את הסקס כמתכון להכנת ילדים, עם כיפות קטנות על הראש, וכיפה כרותה על האיבר. 

היהדות גם התחכמה עם אוהבי הסקס, שבעה ימי נידה, שלושה ימים לפני, שלושה אחרי, מקווה, וכל מיני

הלכות משונות. אך בשבועיים הנותרים ובחדרי חדרים, התירה התורה לאישה נשואה לענג בעלה בכל

תנוחה וקונטרה בזויה, כולל מרעומה, כולל מציצה. אך ללא השפרצה לגבותיה, אלא רק בנרתיקה....

ועל הגבר ציוותה התורה לבוא אל האישה מדי לילה, ולענגה, לספק כל צרכיה במיטה ומחוצה לה.

התחלנו עם זונות ונסיים בזונות, אנו כלקוחות של זונות צריכים תמיד לזכור, מדובר בבנות אדם ! 

ולא אנו נשפוט את הבנות הללו מדוע הן הגיעו למקום הזה, לדעתי עצם עבודתן בזנות כבר קשה להן 

אל תוסיפו  שנאה והשפלה, תהיו נחמדים תסכמו דברים מראש, ותהינו מהרגע או ה30/60 רגעים.

לסיום: נקדיש שיר לכל הזונות, שירו של יהונתן גפן "שיר הזונה"...

בפינה חשוכה מעורפלת מאוד, חושפת רגל על שפת הרחוב, הם קוראים לי זונה, ערב טוב גבירותי.

הגברים שלכם מכירים אותי טוב,הם קוראים לי זונה, וזה מה שאני,רק רגע אחד נדמה לי שאוטו עוצר, 

אז תחליט בבקשה כן או לא אדוני, מאה במכונית חמישים בחצר. ילדות בגילי כבר רוצות ילדים.

יום אחד עוד אמצא את הגבר שלי, ואז אתחתן רק אליו אתמסר, אך בלילה אלחש באוזן בעלי,

מאה במכונית חמישים בחצר....................

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 17:10

"גם מסע של אלף מילין מתחיל בצעד אחד קטן"...............................

"כאשר השמים רוצים להציל אדם הם מעניקים לו אהבה כדי להגן עליו."........................ Heart

כך החל המסע שלי אחר האהבה...... עשרה פרקים מתוך מאה מסעות ארוכים .............................. 

פרק 1
הפעם הראשונה ...
                  .......אישה היא דבר מורכב... רק למי שלא מכיר את כל המרכיבים......
שלום לכולם...
חבר בפורום סיפר לי על המקום הזה (פורום חול) ועודד אותי לכתוב כאן מידי פעם ...
לכן אני אשתף אתכם בחווית שלי ברחבי העולם...
נתחיל באוקראינה ...הפעם הראשונה שנסעתי לאוקראינה לפני יותר מ20 שנים ...
הייתי צעיר יותר...גבוה יותר ...חזק יותר ...
נסעתי לעיר קטנה בשם חרסון (אם נשווה זאת לישראל ניתן לומר ירוחם או דימונה)
עיר קטנה יחסית לאוקראינה כ 400.000 תושבים,עיר תעשייה לשעבר
אך כמו מקומות רבים באוקראינה כל המפעלים נסגרו,והכל מעלה חלודה ואבק רב !!!
הכבישים במצב ירוד ומסוכן...מלא בורות ומהמורות (ללא קשר לבמפרים)
אין תאורה ברחובות ...הבניינים במצב ישן והזוי...
די במבט חטוף על השמשות בחלונות...
ונראה כאילו רק הקרח הקפוא סביבם מחזיק אותם לבל יפלו ארצה !!!
העצים ברחוב משדרים עצב...למרות האדמה החומה והפוריה במקום ...
הכלבים והחתולים עייפו מלרדוף אחד אחר השנייה ...ומסתכלים בעצב על בני האדם...
וכאילו לא די בכך...הפסקות חשמל יזומות כל יום מ 10:00 בבוקר ועד 18:00 בערב הזוי !!!!
המקום נראה כאילו הזמן עצר מלכת...שממה ושיממון...(מדינת ישראל לפני 60 שנה)
אך בתוך כל האפלה והמקום ההזוי הזה ...
נשים יפות ומדהימות צצות מכל עבר...כסצנה הוליוודית של הבמאי וודי אלן !!!
או כפרחים יפים בבוקרו של יום אביבי,בגינה מטופחת בצפון תל אביב ...
התחבורה הציבורית במקום הזוייה לחלוטין...
כאילו מישהו החליט להחיות שוב את מוזיאון אגד לתחייה מחודשת...
המוניות הפרטיות הן רכבים פרטיים ...וכל ברנש עם רכב הוא נהג מונית הזוי ....
לקחתי חדר במלון נחמד במרכז העיר (מלון פריגת)
ותכננתי את צעדי ...כלוחם קרבי הבא לכבוש יעד בארץ נכר ....
חייב להודות שבהתחלה היה לי מאוד קשה ומוזר ...אך שום דבר לא ישבור אותי לעולם ...
כבר מהיום הראשון תפסתי נהג מונית שמצא חן בעיני ...
הצמדתי אותו אלי מהבוקר ועד הערב,כנהג אישי,וכשומר ראש...(50 דולר ליום)
הוא כיוון אותי למועדונים טובים...מסעדות טובות ...ובהמשך לזיונים טובים ...
היינו יחד כל היום כמו שני חברים טובים ...
הוא היה מצטרף אלי למסעדות ולמועדונים ואף לזיונים (הופתע מאוד לראות שאני נימול)
לאט לאט התחלתי להיות מוכר בעיר ...
הנשים כינו אותי רוני המשוגע (מעניין למה)
לא רחוק מהאוניברסיטה היו שני מועדונים "מסדה" ו"מק דאק"
שהיו מקומות המפגש של כל בנות העיר,וכל הסטודנטיות העניות שהיו גרות בכפרים מסביב לחרסון
והיו ישנות במגורים של האוניברסיטה (שהעברתי שם כמה לילות מרתקים)
זה המקום לציין שכל הנשים שהייתי איתן היו מעל גיל 18 !!!(למרות שראיתי גברים גם עם בנות 16 הזוי ...)
זוהי השיטה הראשונה שלי :
לחזור בכל ערב לאותו המועדון ולהפוך למישהו מוכר בסביבה ...
הבנות רואות אותך ומתרגלות לנוכחות שלך ..
תזמין מידי פעם בחורה למשקה בבר,וכבר עשית חצי עבודה ...
רק אל תזמין את כל הבחורות בבר שלא תצא טמבל !!!
לאחר מספר ימים ...הפכתי לסלבריטי של שני המועדונים הללו וקבלתי שם כבוד מלכים !!!
לאחר מספר שנים נפתח מועדון חדש בהשקעה גדולה בחרסון... שנקרא "מיליניום"
חייב להדגיש מאוד אהבתי את הימים הללו בחרסון... ואף חזרתי מספר רב של פעמים בכל שנה
אך דבר אחד הציק לי ומציק לי עד היום ...העוני ...
לפנות בוקר כשהייתי עוזב את המועדון עם אחת או שתיים למלון ...
היה נגלה לעיני מחזה מחריד וקורע לב ...
ילדות בנות 10 12 מוכרות פרחים מחוץ למועדון
בשעה 04:00 לפנות בוקר...קור כלבים בחוץ תרתי משמע !!!
והילדה הקטנה והמוזנחת עם סנדלים קרועות ללא גרביים בשמלה בלויה באמצע המקום המקולל הזה ...
לא אשכח את העצב המהול בשמחת זיונים שהיה עובר עלי ברגעים אלה
ומחזיר אותי אחורה לימים אפלים ....
הייתי קונה את כל הפרחים מכל הילדות הקטנות ושולח אותן לביתם
למרות שראיתי אותן שוב למחרת באותו המקום עם אותה שמלה בלויה (מצטער שהעליתי זאת אך הייתי חייב)
בכל נסיעותי לאוקראינה תמיד נמנעתי ללכת לזונות ...או להזמין נערות ליווי לחדר
ולדעתי זאת הטעות של רוב האנשים שנוסעים לאוקראינה ...
זה כמו לעבוד במפעל שוקולד..וכשבא לך לאכול קוביית שוקולד,אתה הולך לחנות וקונה שוקולד !!!
אתה נמצא בחנות המפעל(אוקראינה)תאכל כפי יכולתך ..."לא תחסום שור בדישו" מכירים ?
כמובן שעם הזמן שיפרתי את יכולות הגישה וההתמודדות שלי עם נשים ...
ואף אימצתי לעצמי משפט לחיים "אישה היא דבר מורכב רק למי שלא מכיר את כל המרכיבים,
עם הזמן ועם השנים למדתי...שניתן להגיע לליבה של כל אישה(ולעוד מקומות)מבלי להיות יפה תואר לשם כך ...
רוב הגברים מיד עונים "כסף"
זה גם נכון אך יש עוד דברים בחיים מלבד כסף ...אני לא מדבר רק על זונות !!!
צריך מספר דברים בסיסיים... (באוקראינה זה יותר פשוט)
מילים נכונות בזמן הנכון !!! הרבה הומור (צחוק מאוד משחרר)
לומר לאישה את מה שהיא רוצה לשמוע...ולא את מה שאתה רוצה להשמיע...דבר פחות הקשב יותר ...
כבוד...רגישות...מחמאות ...והכי חשוב לא להיות קמצן !!! נשים שונאות ומתעבות גברים קמצנים !!!
נ.ב
אנ מבקש לא לפנות אלי בפרטי בנושא אוקראינה !!!
את כל המידע וכל החוויות אכתוב בהדרגה כאן בפורום חול ...
אני באופן אישי לא ממליץ לאיש לטוס לאוקראינה !!!
זוהי ארץ אוכלת יושביה ...מקום ממכר...כתחנה המרכזית לנרקומן בזוי ...
אני עצמי נדרתי נדר שלא תדרך כף רגלי במקום הזה !!!
ומזה יותר משלוש שנים שאני מחזיק מעמד !!!
אנו רק בפרק הראשון ...
המשך יבוא ..................

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 17:12
פרק 2
הסטודיו של הצלם היהודי...
              .......אנחנו נשפוט אותך לפי הנשים שיצאת איתן לפנינו.....(משפט שנשים אומרות)
נסעתי שוב לחרסון...בשדה התעופה המתין לי הנהג והחבר הנאמן שלי אנטולי ...
כפי שציינתי בעבר בכל פעם למדתי משהו חדש על התרבות האוקראינית/רוסית.
ובכל פעם שיפרתי את צעדי והחכמתי יותר ויותר ...
התאמתי את עצמי אל הסביבה,וכיבדתי את המארחים האוקראינים.
לדוגמא מהר מאוד למדתי שלא כל בחורה תבוא איתי לבית מלון !!!
לכן הפעם לקחתי דירה יפה ומשופצת במרכז העיר...(לימים קניתי שם דירה ב 5.000 דולר )
שוב חזרתי למועדונים המוכרים...וכבר חלק מהבנות מכירות אותי.
והחגיגות רק הלכו והתעצמו...וזרם הנשים רק הלך וגדל...
אנטולי היה צמוד אלי וגם זיין בהנאה...
למדתי שהבנות האוקראיניות הן מאוד ליברליות...מאוד חופשיות במחשבתן ...
הן חיות את הרגע...ולא חושבות כלל על העתיד!!!
צורת חשיבה מעניינת !!! אך אינה מאפיינת את החשיבה היהודית המסורתית !!!
משפט אחד תמיד היה נמצא בראשי "באתי לזיין ...לא באתי לתקן"...
לכן זיינתי כל עוד נשמה באפי ...ועד בלי די ...(אפילו אנטולי הענק לעיתים היה פעור פה)...
זיינתי בשיטת...חברה מביאה חברה ...
או בשיטת אם נהנית ספרי לחברותייך...
אם לא נהנית בואי לסיבוב נוסף ונפתור את הבעיה יחד !!!
תמיד לקחתי עימי מצלמה..ותמיד צילמתי והצטלמתי עם הנשים ...ובכלל אני אוהב וחובב צילום ...
יש לי בביתי מצלמות שלא היו מביישות סטודיו רציני לצילום ...
באחד הימים נגמרו לי הפילים,וגם רציתי לפתח תמונות ...
הגעתי לסטודיו במרכז העיר..."הסטודיו של ולדימיר "
קניתי ממנו פילים ואף השארתי תמונות לפיתוח ...לאחר מספר ימים חזרתי אליו ...
ולדימיר לקח אותי הצידה...וסיפר לי שראה את התמונות שצילמתי ...
וסיפר שראה שם תמונות של רב בירושלים,שאל לפשר התמונות ...ושאל מי האיש שבתמונות ?
עניתי לו שזהו אבי ...ולדימיר לקח אותי הצידה ולחש לי בשקט "גם אני יהודי"...
כאילו גילה לי הרגע את סודות הגרעין של הקרמלין !!!
הפכנו לחברים ואף התארחתי בביתו באחד מימי השישי ...ועשיתי לו ולמשפחתו קידוש ליל שישי כהלכתו !!!
כולל המזמורים והתפילות שחקוקות בראשי עד יום מותי ...
ולדימיר הצלם שאל אותי "לשם מה הגעתי לאוקראינה "?
לא היה לי נעים לומר לשם מה הגעתי ...אז עניתי לו מחפש אישה טובה זוגיות ...עיניו ברקו !!!
והוא סיפר לי שהוא מכיר את רוב בנות השכונה היפות,שבאות לעשות תמונות בסטודיו שלו !!!
נשאתי עיניי השמימה בערב יום השישי ואמרתי בלחש... "מה רבו מעשיך ה'...... (יש אלוהים גם באוקראינה)
התייצבתי בחנותו עם שחר ראשון ...הכוונה ביום שני (ביום ראשון הכל סגור נוצרים)
כרפתן זקן במושב בדרום הבא לחלוב את פרותיו עם נץ החמה ....
אכן ולדימיר הצלם צדיק גדול !!! גן עדן של בנות מדהימות יש לבחור בסטודיו הצנוע ...
איזה נשים יפות ומדהימות הכרתי דרכו...אך שוב מה רבו מעשיך ה'
התאהבתי קשות באחת מהן (אך לא הבאתי אותה עימי לישראל )
כשרציתי לחזור חזרה לישראל,נתקלתי בבעיה בשדה התעופה
לא ידעתי שבאותם ימים במדינה ההזויה הזו,
בכדי לצאת מהמדינה חייב אישור מבית המלון בו התאכסנת !!!
למזלי כל דבר באוקראינה ניתן לפתור באמריקאית (דולרים)
נקודה חשובה ...וחומר למחשבה ...יותר מ60 אחוז מההצלחה שלי עם נשים באוקראינה
תרמה ללא ספק ידיעת השפה הרוסית !!!
נ.ב
בפרק הבא נקפוץ כמה שנים טובות קדימה
לעידן הטלפון והאינטרנט
מה שיספק לרבים מכם חומר למחשבה
וכן כללים וטיפים רבים להכיר נשים ....
ולהכין את עצמכם לקראת נסיעה לאוקראינה ...
המשך יבוא ............

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 17:17
פרק 3
עידן הפלאפון והאינטרנט...
                                 ....שום דבר לא הלך לאיבוד הוא רק שינה מקום ...
                              ....כדי להגשים חלום יש צורך קודם להתעורר ממנו .....
כבר עברו השנים אך תמיד אזכור את הימים,עת היינו מזיינים מהבוקר ועד ליל,את נשות חרסון היפות....
לאחר שמשפחת גינדי בנתה מגדל בכל חור בראשון לציון.
ואנוכי לא השארתי חור אחד בחרסון שלא ביקרתי בו ...החלטתי לשנות מקום ...
היעד הבא היא ניקולייב ....
עידן האינטרנט הגיע לאוקראינה אמנם באיחור,אך העיקר שהגיע ...
משרדי ההיכרויות באוקראינה צצו כפטריות לאחר הגשם ...
הסקייפ הפך לחלק מכל בית אוקראיני ...
החיים הפכו לקלים ונוחים הרבה יותר,עבור כל זיין מתחיל או מתוחכם....
עשיתי עבודת הכנה כבר מישראל בשני מישורים שונים ...
א פניתי למשרדי ההכרויות באוקראינה,והתחלתי להכיר נשים דרך המשרדים בעלות מגוחכת ...
ב פתחתי כרטיס באתר המפורסם ביותר לרוסים "חברים לכיתה" odnoklassniki
ניתן להפוך את השפה לאנגלית,ניתן לרכז נשים לפי ...עיר ...גיל... רווקה... נשואה...וכו' (נוח לשימוש)
לאחר שקבעתי עם מספר נשים... והודעתי להן מראש על תאריך הגעתי לעיר...
אספתי את מטלטלי ויצאתי לדרך ....
ניקולייב ...עיר בינונית כ 900.000 אלף תושבים
שלג כבד מכסה את העיר ...כולה לבנה וצחה...והלובן נותן לה צביון של עיר מערבית לכל דבר ...
ניתן לומר בוודאות ניקולייב עיר של נשים יפות ומדהימות !!!
חרסון היא חנות העודפים (אאוטלט)של ניקולייב ...
לקחתי דירה במרכז העיר...ומשם התחלתי להכין את יומן הפגישות שלי ...
הנשים מאוד שמחו לשמוע את קולי בטלפון המקומי ...
ובכלל הנשים באוקראינה תמיד שמחות להיפגש עם גבר זר ונדיב !!!
לכל בחורה שנפגשתי אתה...נתתי במתנה ערכת קרמים מים המלח בעלות של 100 ש"ח ...
הן שמחו עד דמעות ...
אני מאוד אהבתי את העיר ניקולייב ...
ואת המועדונים המושקעים שיש בה...ברמה גבוהה יותר אפילו מברלין ... מסעדות טובות ...
ובמיוחד אהבתי את הנשים היפות ...זה לא נגמר כמה נשים יפות זה הזוי ....
כמה עובדות חשובות :
באוקראינה יש יותר נשים מגברים ...
יותר מ50 אחוז מהנשים באוקראינה היו מתחתנות עם כל גבר זר...העיקר לא להישאר באוקראינה !!!
אוקראינה מדינה ענקית ...יותר גדולה מצרפת ואף יותר גדולה מגרמניה !!!
אנשים לא מחייכים ברחוב...העצים עצובים ...
באוקראינה יש עשרות אלפי זונות...והמספרים רק הולכים וגדלים מידי יום ...
חלקן קטינות !!! חלקן מכורות לסמים !!! חלקן מכורות לאלכוהול !!!
כ30 אחוז מהזונות חולות בHIV...ובכלל HIV היא מכת מדינה באוקראינה ...
אחת המדינות הנגועות ביותר בעולם בHIV אחרי אפריקה !!! מעל 500.000 חולי HIV הזוי !!!!!
לא משנה עם מי אתם עושים סקס תמיד ...קונדום ...קונדום ...קונדום ...
דברים חשובים :
לא נוסעים לאוקראינה ללא עבודת הכנה ...נ ק ו ד ה .... זונות מאוקראינה יש גם בבת ים !!!
לקבוע עם כמה שיותר נשים !!!
לבוא עם נעליים נקיות וטובות ...נשים אוקראינית בוחנות את הגבר על פי נעליו ....
סכנות וזהירות :
לא לעלות לכל רכב שעוצר לכם ברחוב (לעלות רק עם מונית מאושרת)
להימנע להיכנס לקזינו באוקראינה (זה נמצא בדירות מסתור הרבה פושעים)
לא לשתות אלכוהול ברחוב !!!
לא להסתובב עם הרבה כסף...ולא להוציא חבילות של שטרות כאשר משלמים עבור משהו ...
אל תשכחו רוב האנשים שם מרווחים 200 דולר בחודש !!!
מומלץ לטוס לאוקראינה עם עוד חבר אחד לפחות...ואם הוא דובר רוסית זה מצוין !!!
לעולם אל תתחברו לגברים המקומיים !!! הם רק ינסו לנצל אתכם...ואולי גרוע מזה ...
אין צורך לצעוק ולהדגיש שאתם יהודים או ישראלים !!!
אתם נמצאים באחד המקומות הכי אנטישמים,והכי פחות אוהבים שם יהודים !!!
כדאי לדעת :
אוקראינה היא מדינת עולם שלישי
משטרה אלימה ...ומושחתת !!!
מדינה מושחתת...שופטים מושחתים !!!
רפואה נחשלת ...תחבורה ציבורית נחשלת ...
מה בכל זאת טוב באוקראינה:
מדינה יפה !!! אדמה מבורכת מהפוריות בעולם !!!
הנשים היפות בעולם !!! הזיונים הטובים בעולם !!!
וכמובן ....רבי נחמן מברסלב ...שלום עליכם ...ש"י עגנון...מנדלי מוכר ספרים...חיים נחמן ביאליק ...
גולדה מאיר...אייזק שטרן...ועוד רבים וטובים שנולדו באוקראינה ....
בפרק הבא נמשיך לחרקוב המדהימה ....
המשך יבוא ..........

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 17:18
פרק 4
אני מתאהב בנטלי...
      ..החיים והים אחד הם... פעם סוערים,פעם שקטים,פעם דוממים ...ואנו משתלבים בהם כפי יכולתנו...
  ..פעם נצלול ונסתתר בכדי לשרוד...פעם נדלג מעלייהם בכדי לנשום...פעם נצוף וננוח,נהנה מהרוח הקרירה..
המשכתי כהרגלי בקודש בחיפוש נשים יפות..
ולדימיר הצלם כבר עלה לישראל על פי חוק השבות...אנטולי נשאר באוקראינה ...
באחד הימים מצאתי אתר הכרויות באוקראינה...עם נשים שרואים רק בסרטים ...
יצרתי קשר עם האתר ואף דיברתי בטלפון עם הבעלים...
מסתבר שמדובר בסטודיו לצילום קטן בחרקוב "הסטודיו של סאשה ודשה" (אח ואחות קטני קומה)
שמאוחר יותר התברר לי שהם יהודים.
והמוח היהודי גרם להם לפתוח עסק באינטרנט,לחיפוש חתנים זרים,מכל קצוות העולם לבנות העיר חרקוב !!!
יהודים חכמים !!! דרך אגב יש היום מלא אתרים כאלה...
חרקוב ....עיר מדהימה העיר השנייה בגודלה באוקראינה אחרי קייב...כ 1.900.000 תושבים ...
חרקוב הייתה בעבר עיר הבירה של אוקראינה
חרקוב היא אחד ממרכזי התעשייה,התרבות,וההשכלה החשובים ביותר באוקראינה !!!
ומיד רואים זאת על פי האנשים,ועל פי הסביבה...
מאשה ודשה באו לאסוף אותי משדה התעופה לבקשתי ... (מקום חדש אני לא סומך על איש)
הם הגיעו בטנדר ישן ללא מושבים מאחור...לכן ישבתי כל הדרך על צמיג ישן ...
כשלצידי שוכב הכלב הזקן,הענק, והלא הכי נקי של דשה ...
ליטפתי אותו כל הדרך...והוא שיחרר נודים כל הדרך עד למלון ....
הזמנתי חדר מראש במלון שנקרא "חרקוב hotel"נמצא בלב ליבה של העיר
סמוך ל"כיכר החירות" הכיכר השנייה בגודלה בעולם...(בסין נמצאת הראשונה)
מול הכיכר תלוי מדחום ענק והטמפרטורה בעיר -32 !!!
נפרדתי לשלום מאשה ודשה ...קבענו להיפגש למחרת בבוקר במלון ...
עשיתי מקלחת והשעה כבר חצות ....
ירדתי ללובי ניגשתי לשומר המלון ...ושאלתי אותו היכן יש מועדון מעניין באזור ...
מטרים ספורים מהמלון יש מועדון מצויין ...נכנסתי פנימה ...
נעמדתי בכניסה למועדון ולא האמנתי למראה עיני !!!!!
מעמד הר סיני !!! דבקה לשוני לחיכי.....
באותו רגע הבנתי שחרסון וניקולייב....הם בעצם מחסן העודפים של חרקוב !!!!
כמה יופי מרוכז במקום אחד...בנות חרקוב יפות ומדהימות !!!
חצאיות מיני כל כך קטנות וקצרות...כל חצאית נתפרה מכמות גודל בד של כיפה של חרדי !!!
אם בחורה רק מתעטשת,או רק משתעלת קלות...רואים לה את כל המנוש !!!
יצאתי מיד למתקפה...אך מהר מאוד הבנתי שהגעתי לעיר הגדולה !!!
הבחורות כאן לא מזנקות על כל תייר שקונה להם משקה ב 5 דולר ...
סיימתי את הערב עם אחת הרקדניות שעובדת במועדון ...(חייב לזיין משהו אחרי כל המראות הקשים)
בכלל חרקוב מלאה בעשרות אוניברסיטאות...מועדנים...מסעדות ...מועדוני סטרפטיז עם נשים מדהימות !!!
בבוקר הגיעו מאשה ודשה עברנו על התמונות ועל הפגישות ...שתיאמנו כבר מראש.
הבנות החלו להגיע אחת אחת לבית קפה במלון ...
נשים מדהימות!!! יפות !!! חכמות סגנון אחר !!!סטייל אחר !!!
בזוית עין שמתי לב שדשה...מסתכלת עלי במבטי קנאה של כיתה ט'
התחלתי להיפגש עם הנשים מידי ערב...אך חשוב לי לציין שבניגוד לערים הקטנות
בחרקוב הבנות נכנסו איתי למיטה רק לאחר פגישה שנייה או שלישית ...
לסיכום :
באתי לעשרה ימים נשארתי חודשיים ....
במהלכם :
התאהבתי באחת הנשים היפות ביותר בחרקוב...(לבסוף חזרה עימי לישראל)
השכרתי דירה מדהימה בחרקוב (חמישה מהדיירים בבניין היו יהודים)
הייתי בלוויה של הכלב הפלצן של דשה (היא קברה אותו בחצר של הבית שלה)
זיינתי בזכות מאשה ודשה קרוב ל10 נשים מדהימות !!! אין דברים כאלה !!!
קניתי לדשה כלב חדש מתנה (באוקראינה כלבים עולים גרושים)
זיינתי את דשה הגמדה בטנדר מאחור על צמיג ישן ושמיכה מסריחה מנודים של כלב זקן !!!
מסתבר שדשה התאהבה בי מהרגע הראשון שראתה אותי !!!
במהלך חודש וחצי במלון ...שכבתי עם חמש חדרניות מהמלון ...
שתי מלצריות מהמלון
פקידת קבלה אחת מהמלון
ועם עוזרת טבח מהמלון
חזרתי לחרקוב לפחות עוד עשר פעמים
ואני לא כזה חתיך...הן מתות על מוצרים מים המלח !!!
אם כבר נוסעים לאוקראינה...חרקוב היא מקום מדהים ...
תעשו עבודת הכנה טובה ...תכירו נשים מדהימות (אולי תמצאו אהבה )
תשלבו טיול ...הנאה ...בילויים ...מסעדות...נשים יפות...זיונים טובים !!!
בפרק הבא נעבור לעיר הבירה של הנשים היפות ....קייב ....
המשך יבוא ................

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 17:20
פרק 5
סייעת לרופא שיניים בקייב
        ....פתגם ערבי אומר...אם אתה רוצה תמצא את הדרך...ואם אתה לא רוצה תמצא את התירוץ.....
             ....פתגם רוסי אומר...אם אתה חי בחברת זאבים...עלייך ליילל כמו אחד מהם .....
לאחר שחזרתי עם נטלי מחרקוב,חיינו יחד שלוש שנים נהדרות בישראל...שבסופם היא חזרה למולדתה ....
לאחר שלמדתי את השפה הרוסית בצורה כמעט מושלמת...כולל סלנגים ברוסית,בדיחות והומור רוסי ...
למדתי להבחין על פי הדיבור והמבטא את מוצאה של כל גברת רוסיה ...
על פי השפה והמבטא ניתן להבחין מי היא רוסיה/אוקראינית/קווקזית/וכו' .....
העלייה המבורכת מבריה"מ לשעבר,הביאה עמה מסורת ותרבות חדשה ונעימה !!!
וכמובן המון נשים יפות...התחלתי להכיר ולצאת עם נשים מישראל...
אך בליבי ובמחשבתי...רצו המחשבות על הנשים היפות של אוקראינה !!!
המחשבות לא עזבוני,לא בימים,ולא בלילות,ואף לא בזמן עשיית אהבה עם נשים .
חזרתי שוב לסורי....אך הפעם אני הולך על קייב עיר הבירה ...(סדום ועמורה)
לפני שאכתוב על קייב... רציתי לכתוב כמה מילים על אודסה,עיר הנמל שעל חוף הים השחור (פנינת הים השחור)
העיר הרביעית בגודלה באוקראינה...כ 1.200.000 תושבים,בעלת מזג אוויר נעים ונוח ...
עיר קלילה...אך היסטורית...מרכז תיירותי פופולארי ...עם מרחצאות רפואיים רבים !!!
עיר יפה,ומדהימה,שמה של אודסה יקשר לנצח ליהודים,לטוב או לרע !!!
זו העיר שבה חיו הכי הרבה יהודים...ועד עצם היום הזה חיים בה המון יהודים ...
כל מועדון שני בבעלות יהודים !!!
הדירות להשכרה בבעלות יהודים !!!
העסקים הגדולים בעיר בבעלות יהודים !!!
ובנוסף מגיעים לעיר הרבה ישראלים...ראיתי במועדונים הרבה ישראלים (לא רוסים)
אודסה היא עיר מומלצת לבילויים וזיונים !!!
לבוא מספר חברים לקחת דירה גדולה...ללכת למועדונים המושקעים בעיר ...
מלא בחורות זורמות ונזרמות....שותות אלכוהול כאילו אין מחר ....
כמו בחורי ישיבה מופרעים בחג הפורים ....
כמו גמל לאחר ארבעים ימי מסע במדבר ללא מים ...
מאוד אהבתי את אודסה...יש משהו מרגיע בעיר הזאת במהלך היום...ומשהו סוער ומפתיע במהלך הלילה !!!
חוף הים מלא כוסיות...עם ביקיני קטן שנתפר מכמות בד בגודל של כיפה סרוגה של מפדלניק צעיר ...
במקרה של אודסה אני אומר לבוא בספונטניות,הזיונים יבואו לבד... אודסה היא עיר הזיונים...
קייב : אירופה במיטבה !!!
קייב עיר הבירה של מדינת הנשים היפות !!!
עיר ענקית יפה ומדיהימה כ 3.000.000 תושבים
עיר של תעשייה/מדע/השכלה,/תרבות /הייטק/השכלה גבוהה/ואתרים הסטוריים....
תחבורה ציבורית...רכבת תחתית כמו בברלין ...עיר מדהימה יפה ונקייה ...
הייתי מעט בהלם מיופייה של העיר...חנויות יפות,מסעדות מפוארות,מועדונים בהשקעה של מיליוני יורו רבים !!!
ויותר מכל נשים...הרבה נשים...המון נשים ...איזה נשים !!!! חנות המפעל העולמית לייצור נשים יפות .....
הגעתי לקייב לאחר שקבעתי מראש עם מספר נשים,שהכרתי באמצעות האתר "חברים לכיתה" (odnoklassniki)
אך אם לומר את האמת לאחר כל הניסיון שרכשתי כבר,לא ממש הייתי צריך אותן ...
העיר מלאה בנשים...מכל הגדלים ...ומכל הגבהים... ומכל הצבעים ...תצוגת אופנה אנושית לנשים ...
חייב להודות שבקייב איבדתי שליטה על עצמי !!!
יותר מידי נשים !!! יצאתי למתקפות חסרות רחמים !!!
שכבתי עם כל הבא ליד ...
קופאיות בסופר השכונתי לא טיב טעם (כל קופאית בצבע)
רקדניות במועדוני סטרפטיז (דוגמניות עולמיות)
חדרניות/מלצריות/וכל הבא ליד ...
הפעם גם נשברתי זיינתי זונות הרבה זונות ...בכל מקום יש זונות מ20 דולר ועד 500 דולר.
אני מאוד אובססיבי לניקיון שיניים ולריח רע מהפה,לכן לא חשוב היכן אני נמצא פעם ב90 ימים אני הולך לשיננית !!!
ניגשתי למרפאת שיניים בקייב,צלצלתי בדלת...את הדלת פותחת ריטה !!!
בת 24 180 ס"מ שיער שחור קצר קצר...פנים מדהימות...רגליים בלי סוף ...שחומה/חלקה כמו שיש איטלקי לאחר ליטוש.
נפלתי ...והתעלפתי ....
התקשרתי להורים לא עונים ...(אמא ישנה,אבא כבר נפטר)
התקשרתי לרב לא עונה... (או בתפילה או באמצע זיון)
ביקשתי לנשק את המזוזה אין מזוזה ...(מרפאה של גויים)
התקשרתי 100 לא ענו לי (משטרה חרא)
לקחתי ריטלין...מצצתי לעצמי את האגודל...ונרגעתי מעט.
לא יצאתי,ולא עזבתי את המקום,עד שלא ניקיתי את השיניים וקיבלתי את הטלפון שלה ...
התאהבתי שוב !!! לאחר מספר חודשים עברה לגור איתי בישראל ...ואף נולדה לנו אחת מבנותיי היקרות ...
קייב עיר מדהימה,מומלצת ביותר לטייל להנות ולזיין ...
לסיכום :
הייתי קרוב ל50 פעמים באוקראינה ....
במהלכם :
*שכבתי עם מאות נשים אוקראיניות....
*נשאתי לאישה שלוש נשים אוקראיניות (אך לא על פי דת משה ואהרון ) ...
*נולדו לי מהן שתי בנות אוקראיניות ...
*גם האישה הנוכחית שלי אוקראינית ...
לסיום :
חשבתם פעם איך היו נראים חיינו ללא נשים !!!
אמנם נוצרתי מגבר...אך יצאתי מאישה !!!
אני אוהב את אימי...את אחיותיי...את בנותיי ...
אני אוהב נשים ...יוצא שאני חי עבור נשים...ואמות עבור נשים !!!
ביום שנולדתי לידי שכבה אישה ...ביום שאמות לידי תשכב אישה ....
אישה היא כמעט כל מהות קיומנו !!!
עדיין לא סיימנו עם אוקראינה עוד נחזור אליה ...
עדיין לא סיפרתי לכם על הנשים שגרות בכפרים (קלחוזים)
נשים שלא חשבתם שקיימות בכלל בעולם ...
מתי שטפו לכם את כפות הרגליים לאחרונה ?
מתי פינקו אתכם בסאונה ביתית ?
מתי שתיתם וודקה ביתית... ולחם ביתי מעשה ידי אישה?
מתי יצאתם לצוד את ארוחת הערב עם נשק ביד בערבות אוקראינה?
מתי אישה התמסרה אליכם באהבה ובמסירות מוחלטת ב100 אחוז ?
עצה לסיום :
להססנים אל תפסיקו לחלום ...
לאמיצים הפכו את החלום למציאות ...
זכרו תמיד ...מי שמייעד לעצמו כל כך מעט...לא יכול לקרות מזה משהו ענק !!!
בפרק הבא אני מגיע למוסקבה המדהימה ....
במוסקבה בן הרב עושה לראשונה בחייו אהבה עם קוקסינל (ה' ירחם)
המשך יבוא ...............

בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 18:51
כתוב יפה וקולח, וזה מבלי לפגוע בתוכן המרתק.

נותר רק לצפות בכליון עינים לפרקים הבאים מרב
(תרתי משמע...) המכר הזה.??
בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 19:22
פרק 6
בת האיכר (מוכרת האבטיחים)
                       .....מה גורם לאושר...משהו לעשות...מישהו לאהוב....ומשהו לצפות לו ....
            ....משהו מבפנים...משהו שרואים ונוגעים בו....משהו שאנו חושבים....מרגישים...ועושים ....
לפני שנעזוב את אוקראינה,רציתי לספר על עוד חוויה אחת מעניינת משם...
בכל הטיולים שלי בעולם,חוויתי חוויות שילכו איתי עד הקבר.
תמיד אני אומר...רגע לפני שאמות אחייך חיוך גדול אל העולם ....
עברתי חוויות מדהימות בכל קצוות העולם ...בערים הגדולות,בערים הקטנות,במדינות עולם שלישי,ובמקומות מפותחים ויפים...
הייתי כמעט בכל מקום בעולם...אני אוהב לטייל,אני אוהב לצלם,אני אוהב אוכל משובח,ואני אוהב גם לזיין......
כאדם פשוט שגדל בבית עני וצנוע,את החוויות העוצמתיות ביותר חוויתי בכפרים הנידחים ביותר בעולם.
לדוגמא סיביר,רומניה, מזרח אירופה,דרום אמריקה,ערבות אוקראינה וכו'....
מצאתי שבכפרים הנידחים חיים האנשים האמיתיים...פשוטים,צנועים,נחמדים,אוהבי אדמה וטבע,ובעלי חיים.
אך את הסיפור המרתק ביותר בחיי,עברתי בכפר נידח בערבות אוקראינה ....
זה היה בקיץ,באחת הפעמים שהייתי בחרסון,ליד ביתי פעמיים שלוש בשבוע עמד טרקטור ישן עם עגלה ואבטיחים...
כשלצידו יושבים אב וביתו ומוכרים אבטיחים על אם הדרך.
עברתי במקום נעצרתי,וקניתי אבטיח...ראיתי את יופייה הטבעי של הילדה,היושבת על הרצפה ישיבה מזרחית ללא נעליים!!!
אחת הילדות היפות והטבעיות שראיתי בכל ימי חיי ........
לא מאופרת,ללא צבע בשיער,ללא עגילים,ללא לק בציפורניים,ללא שום תוספת מלאכותית,ועדיין יפה ומדהימה !!!
חשתי לרגע שכל העיר אפורה...ורק הילדה נראית בעיני בצבעים מרהיבים ....
אביה היה אדם גדול מידות,נראה היה כאילו הוא נולד לזוג מקררי LG עם שתי דלתות !!!
אצבעות ידיו היו עבות כאיבר מין זכרי,לחיצת ידו הייתה כמלחציים מברזל יצוקה.
בוקר אחד היא ישבה לבדה,ניצלתי את הרגע ושוחחתי עמה,בת 20 177 ס"מ עיניים מדהימות ....
בסיום השיחה לחשתי לה...אני ואת נחיה ביחד,את האישה שלי !!!
היא הביטה בי בעיניה הכחולות חייכה חיוך ביישני ,וחשפה את שיניה היפות והלבנות,ליבי החסיר פעימה !!!
ביקשתי להיפגש...ענתה לי שגרה רחוק בכפר,ועלי לבקש את רשות אביה.
חשבתי לעצמי,לך תשכנע עכשיו את הגורילה,למסור לך את ביתו הצעירה והקטנה ...
לא ויתרתי...עם הרבה חששות,חזרתי מאוחר יותר וניגשתי לדבר עם אביה,הוא היה אדם נחמד אדיב...
הוא הציע שקודם אבוא אליהם לביקור בכפר ואז יחליט...כמובן שהסכמתי !!! קבענו כבר ליום המחרת.
נתן לי כתובת,נפרדנו בלחיצת יד,כשהוא כמעט מרסק לי,את הזרת החמודה והיהודית שלי,עם אצבעותיו העבות.
למחרת קניתי מתנות לכל משפחתה,תפסתי נהג מונית,ויצאתי אל הדרך היורדת אל הכפר....
כבר בכניסה לכפר הנידח,העצים הגדולים,והשקט הפסטורלי באוויר,השרו בי רוגע ושלווה.
לאחר קושי לא קטן מצאנו את ביתה,בית גדול וישן,אביה יצא וקיבל אותי בחיבוק,וכמעט שבר את מפרקתי(בחור חזק)
שדות אבטיחים מסביב לבית,בחצר הבית סוסים,חזירים,תרנגולים,ברווזים,ארנבים,ומלא תרנגולים.(ספארי שלם)
מים שואבים מן הבאר בחצר,המקרר הוא מבנה מעץ בחצר,השירותים הם בול קליעה בקצה החצר(ללא אסלה כמובן)
המזווה של הירקות נמצא שלושה מטרים מתחת לרצפת המטבח,עם מדרגות כלפי מטה.
סאונה מעץ טבעי וישן בחצר,ולידו מתקן עתיק להכנת וודקה ביתית.הכל כמו בסרטים לפני 100 שנה.
ישבנו דיברנו וצחקנו,אני היא ושתי אחיותיה אביה ואמה.היה ממש נחמד,גיליתי בה עוד צדדים מקסימים שלא ראיתי לפני.
רגע אחד אביה יצא אל החצר,וחזר כשבידו הימנית רובה גדול,ובידו השמאלית אקדח.
נבהלתי לרגע חשבתי שהוא עומד להרוג אותי,מילמלתי..."גם כי אלך בגיא צלמות לא אירה רע כי אתה עמדי"
הוא נתן לי את האקדח,ואמר "בוא הולכים לצוד ארוחת ערב" אז הלכתי לצוד יש לי ברירה?
נסענו עם רכב שהוא בעצמו יצר משאריות רכבים ישנים ,באגי בלי דלתות,בלי גג,רק הגה וגלגלים .
התחלנו לצוד ארנבים וחזירי בר,הבחור צלף בן של צלף מארץ הצלפים.אך הוכחתי לו שגם בגולני יודעים לקלוע בול !!!
חזרנו עם חמישה ארנבים,וחזיר בר אחד שמן.אכלתי באותו ערב,את ארוחת הערב המהנה ביותר בחיי
לסיכום :שוב התאהבתי ...
הייתי הגבר הראשון שלה,היא הייתה האהבה הגדולה ביותר בחיי,בפעם הראשונה בחיי עשיתי סקס מתוך אהבה !!!
היא באה איתי לישראל,חיינו ביחד שנה אחת,היה לה קושי עצום להתאקלם בישראל.
היא ילדה כפרית,ילדת אדמה מכפר קטן ,ואני מהעיר הגדולה, והרבה מאוד קומות מעל האדמה ....
נפרדנו בעצב גדול...היא חזרה לכפר...ואני ביקשתי ממנה רק דבר אחד שתלך ללמוד !!!
עזרתי לה,ומימנתי חלק מהלימודים ביחד עם אביה,היא היום עורכת דין.אנחנו בקשר עד עצם היום הזה (גם בקשר עם אביה)
מסקנה:
יש לנו שליטה על רוב האיברים בגופנו,נרצה נרים יד,נרצה נוריד רגל,נרצה נפקח עין,נרצה נעצום עין.
אך על הלב אין לנו שליטה...הלב מוביל אותנו להיכן שהוא רוצה...גם לאהבה בכפר נידח בקצה העולם....
לכן לא רק שאין לנו עליו שליטה...אלא ביום שהוא יחליט אנו נאבד שליטה...תרתי משמע !!!
בפרק הבא נגיע למוסקבה ......
המשך יבוא ......

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 19:23
פרק 7
משכב זכר (לראשונה בחיי)
   ..."ואת זכר לא תשכב משכבי אשה תועבה הוא,ואיש אשר ישכב את זכר משכבי אשה,תועבה עשו שניהם....
                                       ......מות יומתו דמיהם בם" .....(ויקרא)
רוסיה בשני משפטים...המדינה הגדולה ביותר בעולם(בשטח)
כל כך גדולה שיש בה את כל סוגי האקלים הקיימים בעולם.
כל כך גדולה שיש בה תשעה אזורי זמן שונים.
כל כך מושחתת מכף רגל ועד ראש,מפקיד הבנק,עד השוטר ברחוב,ועד נשיא המדינה.
ממוקמת במקום הראשון בעולם המערבי בדירוג..."רב הנסתר על הגלוי"....
עיר הבירה מוסקבה...אחת הערים הגדולות בעולם !!! רק לשם השוואה ת"א 52 קמ"ר,מוסקבה 2.500 קמ"ר
מדינה ענקית בכל קנה מידה,כ 14.000.000 מיליון תושבים ...
מוסקבה בעיני היא עיר הפוזות,המניירות,והדאווינים,מספר אחת בעולם !!!
העיר עם הכי הרבה רכבי מרצדס,מכל מקום אחר בעולם ...
הדיבור,והמבטא,היהיר והמתנשא של האנשים במוסקבה,אופייני רק לתושבי מוסקבה.
עיר קרה...יקרה...עם אנשים קרים.
אך חייב לציין שלחלק מהפוזות יש גם כיסוי,חנויות,מסעדות,מועדונים,ונשים שלא תראו בשום מקום אחר בעולם.
תחנות רכבת מדהימות ויפות,מרכז העיר יפה ומדהים כתמונת גלויה,שקמה לחיים.
גם בכבישים,יש את הפקקים הגדולים ביותר שראיתי אי פעם בחיי......
הסתובבתי בעיר כנמלה בודדה בנחיל של מיליוני נמלים,זה לא עוד כפר באוקראינה,זוהי באמת העיר הגדולה,תרתי משמע.
חייב להודות,הלכתי מעט לאיבוד,אני בן הרב שנולד וגדל עיריית פיתוח קטנה וענייה מישראל,
בעיר הגדולה והענקית הזאת,(הרגשתי שוב כך רק כשהגעתי לניו יורק).
אך כמו בכל מהלך חיי שום דבר לא ישבור אותי,תמיד אני זוכר מהיכן באתי,ולאן אני הולך !!!
ובכלל,זה המקום גם להודות לאל,על התורה שלמדתי בצעירותי,אין לאיש מושג כמה היא עוזרת לי ברגעים קשים,
ברגעי חולשה,וחוסר אונים.
במוסקבה למדתי ...שכל מי שאומר שיש מילות קסם,שאומרים לנשים והן נופלות לזרועותיכם ...
כנראה שהוא רואה יותר מידי טלנובלות ללא תרגום,והוא טועה ומטעה !!!
מה כן למדתי? שיש לכל אחד קסם אישי,בכל אחד יש משהו שהוא ייחודי רק לו !!!
לכן למדתי שתמיד עלי להיות אני ,לא לנסות להיות מישהו אחר,ולא ליצור רושם אחר ומיותר,
למרות שגם פגשתי מספר נשים קלות דעת,במיוחד אלו שרוקדות במועדון ללא הפסקה מול הרמקולים.
הן אלו הבנות שנמשכות לפוזות,מניירות,ואוהבות רושם מוטעה,אך אני באופן אישי לא נמשך ולא מתחבר אליהן.
אני תמיד אומר...לא להתנהג כשאר העמים,אני כיהודי וכישראלי,מאמין שחכמת החיים ושמחת החיים שלי ...
היא הדרך הטובה ביותר...ואני תמיד מנצל אותה בחכמה מרובה...
התאכסנתי במלון לא רחוק מהכיכר האדומה,וביום השלישי שלי במוסקבה,לאחר שערב קודם,
בעלתי את אחת החדרניות במלון,והיא צרחה בהנאה בקולי קולות,עד שחששתי,שה ק.ג.ב יבואו לעצור אותי,בשל הפרעה לשקט הציבורי.
החלטתי לצאת למועדון לא רחוק מהמלון,מועדון יחסית קטן,ישבתי על הבר לבדי,אני תמיד יושב על הבר.
ומיד מתחבר לברמן,זו אחת השיטות הטובות ביותר ברוסיה לצאת עם זיון ממועדון.
התחברתי לברמן,שתיתי כוסית ויסקי משובח,ולאחר שעה קלה,נכנסה למועדון חתולה אנושית לבדה...
אחת הנשים היפות והסקסיות ביותר שראיתי בכל ימי חיי,182 ס"מ של גוף מושלם עם שיער בלונדיני,ארוך וחלק.
עיניים כחולות/אפורות מדהימות...עיניים כאלו. נותרו רק למספר חיות.הנמצאות בסכנת הכחדה בטבע.
שיניים לבנות וצחות כשלג הראשון על פסגות הרי האלפים....
חזה מדהים,רגליים ארוכות ורזות,ישבן מדהים...
אצבעות ידיה ארוכות.דקיקות.ועדינות משוחות בלק שקוף ויוקרתי,אישה מושלמת וסקסית !!!
היא ישבה בצידו השני של הבר,אני נאלמתי דום !!!לא יכולתי לזוז !!! רק דבר אחד עבר לי בראש,
אני חייב רק לדבר עם האישה המושלמת הזו,ואף מוכן להסתפק רק בתמונה משותפת למען נכדיי בבוא היום.
לאחר שהבנתי שאני עדיין חי ונושם,התאוששתי מעט,ולאחר מספר מבטים וחיוכים הדדיים,עם שיניים נקיות ולבנות.
משני עברי הבר,נתתי לברמן הוראה לשלוח לה משקה על חשבוני,לקראת חצות ולאחר שלושה משקאות ששלחתי,
היא באה והתיישבה לידי,דיברנו וצחקנו,היא דוגמנית מוסקבאית גאה ויהירה,אך שתינו ויסקי משובח שסייע לה להתרכך ולהיפתח מעט,סיפרתי לה מספר בדיחות קרש ברוסית,היא צחקה וחייכה מפה לאוזן (או שסתם הייתה שיכורה)אני הרגשתי בעננים...נזכרתי בבר המצווה שלי ,נזכרתי בהורי שהביאוני עד הלום,שיחקתי אותה!!!!
חשתי בליבי אושר פנימי וחם,ולרגע חשתי שכל הדם מליבי ,זורם כנהר הוולגה ישירות לבין רגליי....
לקראת 02:30 לפנות בוקר הצעתי לגברת לבוא איתי למלון,הגברת המדהימה והיפה חייכה ושתקה !!!
ואני בחור ישיבה לשעבר,מיד פירשתי את שתיקתה "כשתיקה כהודאה דמיא" וזרמתי .....
החזקתי לה בידה העדינה,והובלתי אותה אל המלון,בכניסה למלון,היא לחשה לי שהיא לא אישה במאת האחוזים.
ואני כאילו לא שמעתי,וליבי ממאן להאמין את ששמע הרגע,אז שתקתי....
והיא כלומדת משפטים,מיד פירשה את שתיקתי "כשתיקה כהודאה דמיא" וזרמה.....
נכנסנו לחדר,ובלי הרבה מילים מיותרות,עשינו אהבה יחדיו !!!
זה היה אחד מלילות האהבה הגדולים ביותר בחיי עם אישה/גבר !!!
עד לאותו לילה,לא ראיתי,ולא פגשתי מעולם,אישה יפה כמוה !!!
אחת החוויות הסוערות ביותר בחיי...אחת החוויות שלא אשכח עד יום מותי !!!
עבורי זה היה "ליל כל החטאים" חשתי כבתולה מוסלמית המאבדת את בתוליה לראשונה.
התורה היהודית אוסרת בתכלית האיסור,ורש"י מגדיר זאת "מכניס כמכחול בשפופרת"
אחת העבירות הקשות ביהדות,שדינה מיתה(ראה כותרת לעיל).
בלילה הזה בעצם הבנתי שנפרדתי,והשתחררתי לנצח,מכל החוקים והאיסורים שגדלתי וחונכתי על פיהם.
בערב ליל האהבה מאוד שמחתי,אך לפנות בוקר מחיתי יותר מדמעה אחת מעיני...
הייתי מאוד מבולבל,לא הבנתי מי אני,האם אני אוהב גברים? האם אני הומו ?מי אני ???
תמיד ידעתי שהמשיכה הטבעית שלי היא לנשים,אך לכל גבר יש מחשבות והרהורים על סקס עם אישה/גבר.
מרוב בלבול וחוסר אונים,ארזתי את חפציי עוד באותו בוקר,עליתי למטוס הראשון לתל אביב.
ועזבתי את העיר לנצח !!! מעולם לא חזרתי למוסקבה לאחר אותו לילה ...
מידי פעם כשאני נזכר בה...אני הולך לקוקס בת"א,אך זה אפילו לא קרוב,ואף לא מזכיר במאום את אותו לילה אדיר.
לסיכום :
גם גברים בוכים בלילה ....
שלוש פעמים בכיתי בחיי בגלל אישה !!!
*פעם ראשונה כשנפרדתי מהחברה הראשונה בחיי .
*פעם שנייה כשנפרדתי מבת האיכר (מוכרת האבטיחים).
*פעם שלישית כשהבנתי ששכבתי עם אישה/גבר ומאוד נהנתי.
מסקנה :
*טוב וחשוב לנסות דברים חדשים בחיים.
*צריך תמיד להציב ולקבוע את הגבולות.
*גם לגבר מותר לבכות,אם הלב כואב ודואב ומבקש זאת.
*הייתי אקטיבי,אשאר אקטיבי,מעולם לא חוויתי חדירה אנאלית בעצמי,וגם לא אחווה,זה הגבול שאיני חוצה.
בפרק הבא,נמשיך לבלארוס לעיר מינסק.....
המשך יבוא........

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 19:25
פרק 8
האלמנה השחורה.......
...אם תדבר לאדם בשפה שהוא מבין,דבריך יגיעו למחשבתו,אם תדבר לאדם בשפת האם שלו,דבריך יגיעו לליבו...
תמיד אהבתי נשים,תמיד חלמתי על נשים,עוד לפני שידעתי מה היא בכלל אישה,
עם התבגרותי יותר ויותר נמשכתי לנשים....
תמיד ידעתי והבנתי,שהמשיכה שלי לנשים חזקה ממני ....
חברת נשים עושה לי טוב,וצחוק נשים מרגיע אותי,ומענג את נשמתי וליבי.
השיער הגולש שלהן מטריף את מוחי,וחוסר השיער בגוף שלהן מדליק את חושי....
נמשכתי לכל סוגי הנשים,אך יותר מכל נמשכתי ליופי הרוסי סלבי,והמזרח אירופאי.
עברתי בחיי עם נשים,הרבה רגעי אושר,ורגעי עצב,אהבות מרגשות,ואהבות נכזבות.
למדתי וגיליתי על בשרי,שישנן נשים היכולות לשנות את חיי,מקצה לקצה,אך לשני הקצוות !!!!
הקצה הרע...והקצה הטוב...צריך לומר את האמת .....
יש אישה שקמה כל בוקר,ומתכננת איך להפוך את היום שלך לגיהנום....
ויש אישה הקמה כל בוקר,ורק חיוכה עושה לך את היום לגן עדן ....
החיים עצמם לימדו אותי,יותר דברים על עצמי,ועל החיים,
הרבה יותר משאני נסיתי ללמוד על החיים באמצעות ספרים,חינוך,והשכלה.
רק דבר אחד לא הבינו הנשים...לא משנה כמה שאישה יפה,אם היא אישה רעה,אני לא אשאר איתה !!!!
היום אני למוד ניסיון,וכמו פיל זקן בטבע,לאחר זמן קצר עם אישה,אני יכול לדעת אם יש מים בבאר...
או שהכל יבש...ודי לחכימא ברמיזא ......
לגבר יש חשיבה מאוד שונה מזו של האישה,תהום עמוקה מפרידה בין שתי צורות חשיבה אלו,ואף בדברים קטנים...
גבר לא יזרוק תחתונים,גרביים,וחגורה לאשפה,עד אשר הם יתפוררו מעצמם,ויהפכו לאבק במגירה ....
אישה תקנה תיק,נעל,וחגורה חדשים ותואמים,רק בכדי שיתאימו לעגילים שקנתה אתמול בקניון.
על ההבדל המהותי בין גבר לאישה נכתב ונאמר רבות,וכמו בטבע הדבר מתחלק לשניים...
הצייד...והניצוד .....
גבר צייד... יוצא מידי יום ליער וצד נשים,ההנאה והסיפוק שלו נובעת מן הציד.
הוא גאה ומתגאה בכל ציד חדש,ומתעד את הצייד,למען יראו הדורות הבאים ....
גבר ניצוד1...גבר אשר ניצוד על ידי אישה ציידת,ומרגע זה חייו,אושרו,ועושרו,נתונים לחסדיה של האישה.
גבר ניצוד2 ...גבר אשר צד או ניצוד על ידי אישה,אך הוא מצא את אשר חפצה נפשו,הוא מאושר,וליבו טוב.
אני מגדיר את עצמי כצייד,אך צייד עם חולשות רבות מידי לנשים ....
חולשתי לנשים, גבתה ממני מחיר אישי וכלכלי כבד מאוד..אך אני לא מצטער על דבר,ולא הייתי משנה דבר בחיי...
חולשתי לנשים במדים,היא חולשתי הגדולה ביותר...
כשאני רואה דיילת אוקראינית,עם מדים,כובע,ונעלי עקב,אני מפסיק לנשום,וחום מציף את ליבי ומוחי...
עד אשר היא יוצאת מטווח הראיה שלי,אני חוזר לנשום.לא לחינם נאמר "הבגד עושה את האדם".
שלוש מנשותיי היו סייעות לרופאי שיניים,החלוק הלבן,נעלי העקב,והאצבעות היפות שלהן ,החסירו פעימות מליבי...
שלושה משפטים חשובים מאוד להבהרה :
*יש לעשות הפרדה מוחלטת,בין מפגש עם זונה,לבין זוגיות ואהבה.....
*תמיד תחפשו אהבה....בדרך לאהבה תזיינו זונה,ולא ההפך.....
*משפחה וילדים הם בסופו של דבר,העבר,ההווה,והעתיד של כולנו ....
לסיכום הנושא הזה :
לגברים ולנשים יש צרכים שונים,אך לשניהם יש צרכים רגשיים ייחודיים....ולעיתים הגבר הוא שנוטה לשכוח זאת.
המסורת היהודית מחייבת את הגבר,להבין את הצרכים הרגשיים של האישה....ולספק לה אותם.....
האישה זקוקה להיות נאהבת,להרגיש שהיא החשובה ביותר בחייו של הגבר,הגבר חייב לספק לה את הצורך הזה בעקביות ובמסירות...נקודה ......
לבלארוס הגעתי לראשונה לפני שנים רבות,לאחר ששמעתי רבות,על הנשים היפות והמיוחדות שבה...
לאחר עבודת הכנה,טסתי לעיר הבירה מינסק,לקחתי חדר במלון במרכז העיר,ליד הנהר החוצה את העיר.
בערב היו דולקים פנסים באורות מתחלפים על גגות הבתים הסמוכים למלון,מה שנתן לעיר יופי רומנטי ומיוחד.
העיר יפה נקייה ומטופחת,מועדונים טובים,מסעדות הרבה פחות !!!
כמה מילים על המדינה בלארוס...(רוסיה הלבנה) כ10.000.000 מיליון תושבים,הרבה מאוד נחלים ונהרות...
מדינה נקייה ומטופחת,אך די משעממת ורדומה,ואין ממש הרבה לספר עליה ....
עיר הבירה מינסק...כ 2.000.000 מיליון תושבים עיר מאוד נקייה,נחמדה,מועדונים טובים,מסעדות לוקות בחסר.
נשים יפות...לבנות...ומאוד חכמות ....
היו בידי מספר רב של נשים יפות וצעירות,שקבעתי איתן במינסק..אך יותר מכולן סקרנה אותי "ויקטוריה"...
גברת לא צעירה,התכתבנו חודשים רבים לפני ההחלטה לטוס לבלארוס, כיניתי אותה "האלמנה השחורה".
משום שבעלה נפטר,והא שלחה לי תמונה אחת בלבד,עם שיער שחור,ועיניים שחורות.
עם הגעתי למינסק,היא האישה הראשונה שפגשתי,היא אף חיכתה לי בשדה התעופה.
מעיל ארוך לגופה,צעיף לצווארה,ומטפחת לראשה,כמו אישה דתייה מבני ברק.
לקחנו מונית,ונסענו לביתה בעיר ויטבסק,עיר קטנה די מוזנחת, 400.000 תושבים היא גרה באזור הכפרי של העיר.
ויקטוריה לא כל כך יפה,ולא בת 16 ,אך רואים ומבינים שהיא יודעת משהו על העולם הזה .....
ויקטוריה היא אלמנה בת 40 אישה גבוהה ונאה,בעלת ניסיון רב וחוכמת חיים...
לויקטוריה כלבים וחתולים רבים בחצר ביתה,אך מעולם לא היו לה ילדים.
בערב הראשון חזרתי חזרה למלון במינסק,נפגשנו שוב רק לאחר שבוע ימים....
רק בפגישה השנייה ,הבנתי כמה היא יפה,כמה היא חכמה,וכמה שהיא מנוסה !!!
ויקטוריה היא אחת הנשים החשובות שפגשתי בחיי,ואני זוקף לזכותה הרבה מן הידע שצברתי בחיי עם נשים !!!
היא לימדה אותי לראשונה בחיי מה היא בכלל אישה ....
היא לימדה אותי איך צריך לדבר ולהתנהג עם אישה ......
היא לימדה אותי איך להתנשק עם אישה.....
היא לימדה אותי איך לרדת לאישה .....
היא לימדה אותי איך לאהוב חיות,ולא לפחד מחיות,מעולם לא נגעתי בכלב עד לאותו יום,(חינוך דתי דפוק).
ויקטוריה היא האור של חיי...היא הרבנית האמיתית של חיי !!!
עברתי לגור בביתה,ולא נפגשתי עם נשים נוספות,בכל שלושת השבועות שהייתי בבלארוס.
מאז נסעתי עוד ארבע פעמים לבלארוס,ובהם הייתי ונפגשתי רק עם ויקטוריה בלבד !!!
הזמנתי אותה לבקר אותי פעמיים בישראל...ואף עשתה חג ביחד עם משפחתי המורחבת...
לא התאהבתי בה רגשית,אך היא אחת הנשים החשובות והמרשימות שפגשתי בכל חיי.
אנו עדיין בקשר ,ואנו עוד חברים טובים,היא עדיין גרה לבד באותו בית עם כל החיות האהובות עליה...
מה למדתי על בלארוס?
רב הישיבה שלי הגיע מבלארוס,ובכלל היהודים החרדים,שמרו עד עצם היום הזה,
את ההגדרה של יהודים ליטאים,שמבחינה היסטורית חלה על כל יהודי שנולד בבלארוס.
בלארוס הביאה לעולם,אנשים גדולים בהיסטוריה ובעתיד העם היהודי....
חיים ויצמן,מנחם בגין,שמעון פרס,יצחק שמיר,זלמן שזר,אליעזר בן יהודה,מארק שאגל,
וכמובן האחד והיחיד הרבי מילובאוויטש ועוד רבים וטובים ......
אהבתי את השוק הענק שיש בבלארוס,ניתן למצוא שם בורג,מסמר,פרה,חזיר,כלב,רכב,טרקטור,וכל מה שעולה לך בראש הכל כולל הכל ....
למדתי תמיד לשאוף ליותר,לעולם לא להגביל את עצמי,רק למה שעיני רואות....
למדתי להדגיש את התכונות החיוביות שבי,למדתי שחייב לצחצח שיניים,ולחייך תמיד,
אולי בדיוק יש בסביבה אחת שהחיוך שלכם יקסים אותה !!!
לסיכום:
מספר מסקנות גבר/אישה/ומה שביניהם .....
*כלב הוא החבר הטוב ביותר של הגבר זו עובדה !!!!
*גברים אוהבים לדבר ולקשקש על נשים,אך לפני שהם הולכים לישון,הם חושבים רק על האישה שבאמת אוהבים.
*גבר מדבר על נשים,הרבה יותר משנשים מדברות על גברים.
*גבר מדבר כל הזמן על סקס ומיניות,אך באהבה ובזוגיות חשוב לו יותר האישיות של האישה.
*כשגבר אוהב אישה,הוא אוהב אותה הרבה יותר משהיא אוהבת אותו. !!!!
*כשגבר מספר לחבר טוב שלו,שיש בחורה שמשגעת אותו הוא מתכוון לזה ברצינות !!!
*לא כל הגברים מטומטמים,אך כל אישה פוגשת לפחות אחד כזה בחייה !!!
*גברים אוהבים נשים במיני קטן,אך בסופו של דבר נמשכים לאישה עם המוח הגדול יותר,ופחות עם המיני הקטן.
*ואחרון אחרון חביב...גם גברים אוהבים להרגיש לעיתים נאהבים. !!!
עצה לסיום :לעולם אל תשכחו את האנשים שעשו לכם טוב,ומאנשים שעשו לכם רע תתרחקו...
הם יכולים להרע לכם שוב,הם רעים !!!
השיר הבא מוקדש לויקטוריה ...."אני חיה לי מיום ליום"(מילים הגאון חנוך לוין)
בפרק הבא נמשיך לרומניה הישנה,ולרומניה החדשה ...
המשך יבוא ......

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 19:26
פרק 9
שתי האחיות מרומניה.....
            .....אבא בראשי...אמא בליבי...אלוהים מעלי....ואני מחפש נשים בכל קצוות העולם ........
   .....מוזיקה זה החיים שלי...המילים הם הסיפור שלי...ונשים מחברות לי הכל יחדיו בהרמוניה מושלמת ......
הדבר האירוני ביותר שקרה בחיי הוא,שהפעם הראשונה שטסתי לאוקראינה,הייתה בעצת כבוד הרב (אבי זצ"ל).
לאחר שהשתחררתי מהצבא,הייתי כמעט חילוני,הכרתי בעיר מגורי את הרוסיה הראשונה בחיי.
אבי לא אהב את הרעיון,וביקש ממני לטוס לאוקראינה לעיר אומן,ולבקש ברכה לזוגיות על קברו של רבי נחמן מברסלב..
כשהגעתי לאוקראינה,השתבשה עלי דעתי,זו הייתה הפעם הראשונה בחיי שטסתי לחול.
לכן קראתי לכל הסיפור הזה "בן הרב בסדום ועמורה"משום שאני טסתי לקבל ברכה מרב מת!
ובסופו של דבר,עשיתי אהבה כמעט עם כל אישה חיה באוקראינה.....
מסקנה ראשונה : לא תמיד צריך לשמוע לעצת רבנים !!!
לאחר כמעט חצי חיים שבהם לא קראתי ספר,או שמעתי מוזיקה חילונית,לפתע גיליתי עולם ומלואו !!!
התחלתי לשמוע את כל השירים,ולקרוא את כל הספרים,שאינם קשורים לדת,או רבנים נבחרים.
נפתח בפני עולם חדש ומדהים ! והשילוב של שני העולמות יחד הדתי והחילוני,יצר עבורי הנאה אין סופית ....
וכימיה גדולה,עצומה,ואדירה,עם כל בני האדם באשר הם !!!
גדלתי בשכונת עוני,התחנכתי בישיבה חרדית,אני יודע להתאים את עצמי לכל אדם ואדם.
להפוך כל שיחה לנעימה,בכל שפה,להקשבה ולכבוד הדדי בכל שיחה,ובכל נושא ..
לכן אני אני לא מצטער על דבר ממהלך חיי... לטוב או לרע !
אבי אמר לי בעבר"יש בך אור פנימי לכן אני בטוח שלעולם לא תלך לאיבוד"
אכן לא הלכתי לאיבוד...אך עם נשים,הלוך הלכתי,ועוד איך הלכתי לאיבוד ........
מלבד פעמיים בחיי,מעולם איני בוכה על אישה,העוזבת אותי או אני אותה...
אני תמיד אוסף את עצמי,ויוצא למסע הבא לחיפוש אחר אהובתי החדשה,להתאהב מחדש,ולשחק מעט עם ליבי....
בלילות אולי אישן פחות,ואצא לשמוע את רחשי ליבי,ואת רחש הגלים המתנפצים אל החול.
בימים אולי אחשוב ואתעצב יותר,והבטיח לעצמי שזו הפעם האחרונה. אך ליבי יתחנן שלא תהיה זו הפעם האחרונה.
ליבי רוצה להתגנב שוב,לראות מרחוק את אהובתי החדשה,
להתאהב מחדש,ולבחון כתינוק,את אהובתי הטריה...ולהבטיח שוב שזו הפעם האחרונה.
ליבי תמיד יודע שישנה אהבה אי שם ביקום,שרק מחכה לי ואני רק צריך להגיע בכדי להיווכח בה.
ואולי שוב אתאכזב,אעזוב ואלך....משום שאני תמיד מתאהב,אך מבטיח שזו הפעם האחרונה...
העולם והגורל בעיני הוא,כאחת מעונות השנה,שתמיד חוזרת אלי מידי שנה לביקור חוזר.
ואולי יום אחד תבוא זו שבאמת חיכיתי לה תמיד,זו שרציתי כל כך,ואז אקיים את הבטחתי שזו אכן פעם אחרונה !!!
אולי אני לא נורמלי,אך אם באמת הייתי נורמלי,הייתי יכול לחוות את כל מה שחוויתי?
כמה מילים על רומניה : כ20.000.000 מיליון תושבים,ועוד מאות רבות של מיליוני עצים.....נהרות וטבע מדהים!
מדינה עם הרבה תיירים,ברומניה שבעה אתרים שהוכרו "אתר מורשת עולמית"על ידי אונסק"ו.
לרומניה הגעתי בפעם הראשונה,בעקבות שיחה ששמעתי בין שני גברים ישראלים בטיסה שלי לאוקראינה.
הם דיברו על חוויות ברומניה,הקשבתי לכל מילה שנאמרה,הם דיברו על כך שישנו נהג מונית במלון מסוים,שתמורת 30 דולר מסדר בחורות כפריות לגברים.
כחובב נשים כפריות,לאחר חודש מצאתי את עצמי ברומניה,באותו מלון מדובר,הפכתי עולמות ומצאתי את אותו נהג מונית מדובר.
למען הסדר אחלק את רומניה לשניים:רומניה הישנה של פעם/רומניה החדשה של היום....
אתחיל ברומניה הישנה,עברתי בחיי הרבה דברים הזויים,אך דבר לא הכין אותי לרומניה הישנה !!!
ללא הכנה,וללא עבודת שטח,הגעתי ישירות אל המלון המדובר,ואל אותו נהג מונית מדובר.
למרות שלאחר מספר ימים הבנתי,שבעצם כל נהגי המוניות ברומניה יכולים לקחת אותי לזיין זונה !!!
ובעצם הגעתי אל בית הזונות של....אוקראינה/מולדובה/רוסיה/רומניה/ יחדיו ....
הנהג לקח אותי לכפר קטן,כ 30 דקות נסיעה מעיר הבירה בוקרשט,בכפר היו נשים המוכנות לעשות כל דבר
תמורת מעט כסף,אך אני חיפשתי משהו אחר,ואם לומר את האמת,אחרי אוקראינה כל אישה נראית פחות יפה !!!
לבסוף בחרתי באנה בת 22 בחורה כפרית ויפה,(אך סוג של זונה) נסענו חזרה יחדיו למלון.
הבחורה יודעת להזדיין,מפנקת בחסד...עשתה לי אמבטיה שלא אשכח לעולם...
חשתי סוג של נחמה בידיה,חשתי כתינוק בידי אימו,היה לי ממש טוב ביחד איתה ....
לאחר שלושה ימים החזרתי אותה לכפר,ליוותי אותה לביתה הרעוע והמוזנח,פתחה לנו את הדלת מריה אחותה של אנה,נפלתי למראה יופיה של מריה....
אחת מעשר הנשים היפות שראיתי בחיי !!! "ישנן יפות ממנה אך אין יפה כמוה"
מיד שאלתי את אנה,מדוע לא אמרת לי שיש לך אחות כזו יפה ?
ענתה לי ..."לא שאלת אותי אם יש לי אחות" !!!
בלי לחשוב פעמיים שאלתי אותה ..אולי נחזור שלושתנו יחד לעיר הגדולה?
בלי לחשוב פעמיים ענתה לי "בסדר אין בעיה אם מריה מסכימה"? הראתי למריה תמונה של נשיא אמריקאי ....
ויצאנו לדרך....היינו יחד שבוע ימים,זיונים מטורפים (אנה הביאה עוד שתי חברות).
נסעתי עוד פעם אחת לבקר את שתי האחיות,לאחר שמריה התחתנה,לא מצאתי עוד סיבה להגיע לרומניה.
לאחר שנים רבות חזרתי שוב מספר פעמים לרומניה החדשה,לעיר בוקרשט,תמיד למלון מריוט במרכז העיר.
עשיתי שופינג במלון של לב לבייב,ביליתי במועדונים המטריפים של בוקרשט...
לא ממש הלך לי עם הנשים הרומניות,לכן פניתי שוב לנהגי המוניות,ושכבתי עם הרבה נשים בתשלום בדירות ובמועדונים במרכז העיר...
מה למדתי על רומניה ?
*הרומנים לא מדברים רוסית,אך רבים מדברים אנגלית מצוין.
*תמיד אבל תמיד לשאול זונה,אם יש לה אחות או חברות !!!!
*זונות ונשים כפריות ברומניה,לא חושבות פעמיים.
*לא משנה איפה אתם בעולם,כשלא הולך עם נשים תמיד יש זונות(או נהג מונית) בסביבה .......
*רומניה החזירה אותי לזנות ולזונות !!!!
*אני ממליץ לטוס לרומניה ,מועדונים טובים,נשים יפות,בתי זונות בכל פינת רחוב......
לסיכום : מסקנות אישיות ......
*נותרה בי מעט אמונה בדת,והמון אמון באנשים ובנשים,אך במיוחד בעצמי....
*לא בורכתי בעושר אך אני עשיר ברגעים וחוויות שאין להם מחיר !!!
*כישלון,חולשה,ופחד,הם לא חלק מאמונתי,אני מאמין בכל דבר שאחרים אינם מאמינים בו.
*מעולם לא פחדתי מהמוות,מעדיף למות מאשר לחיות מובס,כך או כך איש לא יצא חי מהחיים.......
*גיליתי על עצמי,שליבי ומוחי מאומנים היטב,וגופי ילך אחרי לאן שרק אצווה עליו !!!
עצה לסיום :
תזוזו תמיד,תזוזה היא חיים והתקדמות....ומי שלא זז מת בעודו בחיים !!!
המשך יבוא ..............
השיר הבא מוקדש לשתי האחיות מרומניה
"למה לא אמרת לי "

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 19:28
פרק 10
תאווה,התמכרות,גמילה,בושה ........
                                             ....במקום בו יש פצע גם ליטוף יכול להכאיב ....
            .....שלושה דברים אי אפשר להחזיר לאחור...מילה שנאמרה...חץ שנורה...וטעות שנעשתה...  
מכל מסעותי בעולם הבנתי ולמדתי דבר אחד ברור,אוקראינה/רוסיה היא גן עדן לנשים יפות....
אך כפי שאמר לי אבי עליו השלום זצ"ל,כשראה את הרוסיה הראשונה שהכרתי בחיי "שקר החן והבל היופי".....
ואף הוסיף ואמר,"הנשים הללו משולות לכביש יגמרו את כוחותיך ואת כספך" כמה חוכמה הייתה באיש הנדיר....
אוקראינה ארץ ממכרת,ארץ ארורה,אתה נוסע פעם אחת,ומכאן אתה נכנס למעגל קסמים שאינך יכול לצאת ממנו.
ההתמכרות מתחילה מהקלות שניתן להשיג אישה יפה,הכל קל מידי,הכל פשוט מידי,וזה ממכר !!!
אתה חוזר חזרה לישראל,אך הראש והמחשבות נותרות עדיין שם, ואתה רוצה לנסוע שוב,רוצה בחורות יותר יפות מהקודמות...
ואז אתה מגלה שכל נסיעה מסתכמת באלפי דולרים,ונסיעה של שבוע מתארכת לחודש,ובכל זאת אתה רוצה לטוס שוב,ושוב,ושוב....
כל גבר יכול להתאהב בקלות בבחורה יפה באוקראינה,האישה האוקראינית מסבירת פנים,מטופחת,ויפה.
היא יודעת איך להעניק אהבה,ובטח ובטח לגבר זר (היא יודעת בדיוק מדוע),אני עצמי נפלתי מספר פעמים בשבי קסמיה ויופייה של האישה האוקראינית.
וגם ראיתי גברים רבים נופלים זה אחר זה,למול יופיין המשווע של נשות אוקראינה.
עד היום חיים מאות ישראלים באוקראינה,משום שהם מכורים לנשים הללו...ואני לא מדבר על גברים רוסים,(הרבה גברים ישראלים ).
גבר נאה ומטופח שיודע את השפה הרוסית,הוא מלך במקום הזה,מקום בו השכר החודשי של כל אישה,שווה ערך לארוחת ערב במסעדה תל אביבית ....
התאהבתי בחיי מספר פעמים,הבאתי ביחד עימי לישראל עשרות נשים,גבוהות יפות ומדהימות...
נשים שכשנכנסנו יחד למסעדה תל אביבית,רוב הגברים קיבלו נקע בצוואר,והמלצר הסתובב עם בליטה במכנסיים....
התחתנתי והתגרשתי מספר פעמים,נולדו לי מספר בנות מקסימות...נותרתי חבר של כל אישה שהייתה לי בחיי.
ותמיד עזרתי לכל אישה שהייתה זקוקה לעזרה (ולא רק בכסף).
מסקנה ראשונה: מי שנוסע לאוקראינה במחשבה שזיון עולה 50 דולר,יכול בסופו של דבר לשלם 500.000 דולר...
לאחר הגירושים (בית,רכב,מזונות....).
הבעיה היא שמיד אחרי הגירושים,מהר מאוד זה מתחיל מההתחלה,ומעגל הקסמים נמשך,והרצון לטוס מכרסם בך שוב.
משום זה קל,ומשום שאחרי אוקראינה שום אישה בארץ לא עושה לך את זה...הנשים באוקראינה זו ליגה אחרת !!!
בכל פרמטר,ובכל משוואה !!!
וכאן בעצם מתחיל תהליך שנקרא "התמכרות" ותאווה לנשים ולסקס !!!
אתה מתחיל לזלזל בעבודה,אתה כל כולך בהתעסקות מתי אני טס? עם מי אני נפגש? את מי אני מזיין ?
ואז מצאתי פטנט חדש !!! במקום לטוס לשם הזמנתי אותן אליי לישראל ...שנים ארוכות השתמשתי בשיטה הזאת.
הכרתי נשים באינטרנט מאוקראינה/רוסיה/בלארוס/ שלחתי להם כרטיס טיסה והם הגיעו ישירות אלי לישראל...
ראיתי כי טוב ובכל שבועיים הבאתי אישה חדשה שנים עשיתי כך... (לא זונות בחורות רגילות ויפות ללא תשלום).
כמובן שבכל פעם שהייתי לבד,הזמנתי נערות ליווי ממשרדי הליווי בתל אביב,הפכתי ללקוח מועדף על כל המשרדים בת"א.
כמו כל דבר בחיים,אחרי עלייה תמיד יש ירידה...הבנתי שאני מכור לסקס,הבנתי זאת ברגע שמהרגע שקמתי בבוקר,
הדבר הראשון שעלה לי לראש היה סקס,כל המחשבות שלי היו על סקס ונשים,יצאתי לרחוב ראיתי אישה מיד חשבתי על סקס,נסעתי בדרך הסתכלתי על נשים וחשבתי על סקס....
הבנתי שיש בעיה,אך או שלא רציתי להפסיק את הבעיה,או שלא היו לי כוחות לכך,למרות הנזק שגרמתי לעצמי,ולאנשים הסובבים אותי.
עם הזמן הבעיה רק הלכה והחמירה,הבנתי שאני לא יכול לחיות ללא סקס,ולא רק זאת,אלא ברגע שהייתי מסיים לעשות סקס עם אישה/זונה,הייתי נכנס למקלחת וכל מה שעלה לי לי לראש היה,את מי אני הולך לזיין עכשיו ?
היו תקופות ששכבתי עם ארבע,חמש,שש נשים ביממה אחת,כל יום ...ואני לא מדבר רק על זונות,שכבתי עם כל מה שזז...
היו מקרים הזויים של שתי שכנות באותו בניין,שלוש נשים שגרות באותו רחוב,הייתי שוכב עם כולן באותו יום...אחת אחרי השניה.
לומר שלא נהנתי מכך יהיה שקר !!! לומר שאני ממליץ לעשות זאת יהיה שקר !!! האם אני מצטער על משהו ? לעולם לא !!!
חגגתי זיינתי השתוללתי עד שנשברתי...הגיעה הגמילה הראשונה,השנייה,והשלישית כולם בישראל.
להגיד שזה עזר לי יהיה שקר !!באחת הגמילות אף שכבתי עם אחת המטפלות,ואחת מעובדות הניקיון במקום.
את הגמילה החשובה,והרצינית ביותר עברתי בארצות הברית בעלות מטורפת !!!
הקושי הגדול ביותר בגמילה מסקס היא הבדידות,הרי אתה לא מספר לאיש שאתה מכור למין,זו בושה גדולה,
והבושה והכלימה מכרסמים בך,בזמן שאתה מתמודד עם הקשיים של הגמילה עצמה !!!
לכן לאוקראינה ניתן לטוס בכייף,רק לדעת איך להתמודד עם הדברים נכון...ולא לאבד פרופורציה ....
משום שלא הייתי רוצה לשמוע,על עוד מישהו שעבר את ההנאה/סבל שעברתי בעצמי ועל בשרי...
מהי התמכרות?
אפשר להתמכר כמעט לכל דבר,אלכוהול,סמים,הימורים,אינטרנט,פורנוגרפיה,מין,אהבה,קניות,אוכל וכו'.........
כל דבר מרגש הוא גורם מהנה...לכן הוא ממכר !!!
מאחר ואני לא שותה,ולא מעשן,אכתוב רק על מה שאני מכור אליו "מין" "סקס""נשים"....
כמה מילים חשובות בנושא ההתמכרות למין...
ההתמכרות למין דומה במשהו,להתמכרות לאלכוהול,אך יש שוני אחד,אלכוהוליסט שורף את הכבד,ועוד 100 ש"ח ביום.
מכור למין שורף את נשמתו,ועוד אלפי שקלים מידי יום...
כשאדם עסוק כל היום בחשיבה על מין,באופן אובססיבי וכפייתי ,ללא יכולת להפסיק את המחשבות הללו,
למרות שהוא מודע להשלכות ההרסניות,והפגיעה הברורה בחייו...זו התמכרות !!!!!!
מאיפה הכל מתחיל?
כשאדם גולש באינטרנט באתרי פורנו,פורום סקס,נערות ליווי,מועדני חשפנות,דירות בבת ים,טיסה לאוקראינה וכו'...
אוננות כפייתית,פנטזיות מיניות,בגידות,יחסי מין מזדמנים....וכו'.....
הדחף והתאווה כל כך חזקים ואינם ניתנים לשליטה,ואדם מכור למין חייב את תחושת הריגוש והפורקן ....
ועם הזמן רק מגביר את תדירות הסקס,ואת הזמן שהוא משקיע בהתמכרות !!!
מה שכמובן הופך עם הזמן,לחלק החשוב והגדול ביותר,ביומו ובחייו של המכור,הפנטזיות והמחשבות אינם מניחים לו לרגע...
והוא כולו עסוק,במחשבות ותכנונים כיצד לספק את תאוותו ויצרו שלו.וכל חייו סובבים סביב הצורך הזה !!!
מדוע זה קורה ?
כל התמכרות מגיעה מצורך,או מחוסר במשהו,אלכוהוליסט מספר שהוא שותה בכדי להתמסטל...
אך האמת שהוא שותה,בכדי לשכוח דברים שהוא מפחד לזכור.... אז הוא שותה אלכוהול והופך לחסר אונים מולו ....
מכור למין הוא חסר אונים מול תאוותו ויצרו שלו !!!!!!!!!!!
מיהו מכור למין ?
כל אדם יכול להיות מכור למין בכל גיל ובכל מגזר,לרוב גבר רגשן,שההתמכרות עוזרת לו להתמודד עם...
שעמום,בדידות,עצב,חרדה,ריקנות,חוסר אונים...וכו' .....וכמו כל מכור בסופו של דבר,הוא יבין את ההרס שהוא גורם לעצמו ....
ותמיד לאחר הסקס הסיפוק,הוא יחוש רגשי אשם,בושה,ובמיוחד סוג של ריקנות(תחושות אותם עוברים גם אנשים שאינם מכורים,לאחר ביקור ראשון אצל זונה).והוא תמיד יאמר בליבו "זהו אני מפסיק זו הפעם האחרונה"...
אך הוא עדיין לא מבין שההתמכרות כבר שולטת בו ובחייו,והוא תמיד ישקע בדיכאון,ריקנות,ובושה !!!
אך לאחר זמן קצר מעגל הקסמים נמשך .....והוא חוזר לסורו ....
סיכום נושא ההתמכרות :
מכור למין מאמין,שמין הוא הצורך החשוב ביותר בחייו,ושרק הוא יכול לספק את הצרכים של עצמו.
אך באופן אישי ובתוך תוכו,הוא מודע לכך שהוא אדם לא טוב,ועושה דבר לא טוב !!!
הוא פוגע בזוגיות שלו (התגרשתי ארבע פעמים)הופך אותו למתבודד,מסתורי ...עד כדי איבוד עבודה.
והפסד של ממון רב !!! ובנוסף סיכון גדול לחלות במחלות מין,ואף הדבקת בת הזוג במחלה ...
מכור למין מתנתק מרגשותיו בעת הסקס,ובעת חיפושיו אחר המין המזדמן הבא !!!!
מסקנה כללית על כל הנושא :
האשם העיקרי בהתמכרות? הוא האינטרנט...סם ממכר עבור כל המכורים למין...נ ק ו ד ה ......
בצורה מופשטת יותר גבר שאוכל אצל אימו כל חייו,והוא מכיר רק את האוכל של אימו,הוא תמיד ישבח את תבשיליה של אימו,וזאת למרות שהיא לא יודעת כלל לבשל,פשוט זה מה שהוא מכיר ויודע !!!
גבר שמכיר אישה בגיל צעיר ולא היו לו מספיק נשים בחייו,הוא מסתפק במועט ושמח ומאושר על שאישה נפלה בחלקו,הוא תמיד ישבח אותה,ויאמר שהסקס איתה הוא הטוב בעולם,למרות שהיא כלל לא יודעת לעשות סקס טוב.
פשוט זה מה שהוא מכיר,וזה מה שהוא יודע ....
גבר שאוהב לאכול אוכל משובח במסעדות,תמיד יחפש מסעדה טובה יותר מהאחרת...זו ההנאה שלו ...
גבר שאוהב נשים.תמיד יחפש עוד אישה,למרות שאישתו אישה טובה,תמיד יחפש מישהי מרגשת יותר,זו הנאתו ....
פתיחות גבר/אישה:
ישנו שוני עצום בין פתיחות של אישה...ופתיחות של גבר בפני אנשים חדשים ....
אישה היא אמנם המין החלש,אך באופן כללי אישה פחות זקוקה לגבר..גבר זקוק לאישה יותר,(את רוב הגירושים יוזמות נשים).
אישה יכולה לצאת ולהנות עם חברה בקניון,בקפה,לדבר שעות על בגדים,תחתונים,ונעליים. וכו'......
שני גברים אחרי שתי דקות של נימוסים,מיד מדברים רק על סקס סקס ועוד סקס ...
אישה זקוקה לפתיחות ואמון רב עם חברה,בכדי לדבר איתה על החויות המיניות שלה...
אצל גברים זה אחרת,שני גברים זרים לחלוטין,מספיק שתעבור לידם בחורה סקסית במיני וחולצה חשופה...
יש ביניהם קודים על חושיים במבט,באותו רגע הם חשים שהם חברים,רק עצם ההתבוננות המשותפת על אותה בחורה. לכן רוב המכורים למין הם גברים !!!
מהו ההבדל בין זיין ...לזונה ....
גבר שמזיין הרבה נשים,הוא בר זיין ....
אישה שמזיינת הרבה גברים היא זונה בת זונה ....
יחי ההבדל הקטן ...
מסקנות :
מומלץ להתאהב...להתחתן...ולהתרגש...ובמידת הצורך להתגרש !!!
רק לא לשכוח, גירושים עולים הרבה יותר מנישואים (נישואים זה הפרומו של הגירושים).
תביאו ילדים לעולם,זהו חלק חשוב מתהליך ההתבגרות,והבשלות של כל אדם ...
בדיוק כפי שפרחים ופירות של עץ,הופכים אותו לעץ מעניין,וגבר ללא ילדים משול לעץ ללא פרחים ופירות !!!!
מסקנה סופית :
אני יכול להבטיח לכם בודאות רק שני דברים :
*יום אחד כולנו נשוב אל ההאדמה ממנה באנו ....
*זונה היא קרן אור היא לא מוחשית,לעולם לא תצליחו באמת לתפוס קרן אור בידיכם ..
זהו מרדף חסר תועלת,חסר תכלית,וכל מה שהוא עושה זהו רק סיפוק רגעי,בדיוק כמו נרקומן,או אלכוהוליסט...
המספקים את עצמם בסיפוק רגעי בלבד !!!כל הרצון למצוא זונה שתמלא אותנו במשהו ...הוא שקרי והזוי לחלוטין !!!!
לסיכום : אני עדיין מעט מכור,אך שולט בעצמי,חלק מכם גם מכורים,ואני מקווה שלא תגיעו למצבים לא נעימים בחייכם...
ישנם מספר סרטים שנגעו לליבי בנושא ההתמכרות לדוגמא "האיש שאהב נשים" (1977)
אך יש סרט אחד שראיתי לפני מספר שנים,שגרם לי לשינוי גדול בחיי..
הסרט נגע לליבי,ממש חשתי שאני השחקן הראשי בסרט...
מוקדש כחומר למחשבה ....הסרט "בושה"(2011) shame
המשך יבוא ..........

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 21:15
פרק 11
אישה...אהבה...הצלחה...כסף...והקשר ביניהם...
     ...."לא טוב היות האדם לבדו"...ישנם רק שני דברים הגורמים אושר בעולם,לאהוב ולהיאהב .....
אפתח בסיפור...לפני שנים רבות נולד בן הזקונים של הרב,הוא קיבל חינוך ואהבה מהוריו ומתשעת אחיו ואחיותיו,
כינו אותו "הנס" משום שנולד בנס (עת נולד אביו היה מבוגר מאוד).
כך גדל וחונך בן הרב,בתקווה להפוך לרב שיגיע אל הפסגה,שם ימצא מנוחה,שמחה,ושלווה,וחוסר דאגה בחייו.
לכל מקום חדש שהגיע בן הרב,הוא כבש אותו במהרה,הדרך לא הייתה קלה,ואנשים רבים רוצים להגיע אל הפסגה,
התחרות קשה,המאמץ אדיר,והעייפות גדולה,אך בן הרב חונך ולמד תמיד להילחם עד הסוף.
עד שחש שהגיע לפסגת העולם,והחל לשקוע ולחלום חלומות...
אך שוב החיים הוכיחו לו,שיש עוד מה לכבוש,והוא יצא שוב לכבוש פסגה אחר פסגה !!!
עד שהחל לתהות...מה עצם קיומנו בעולם הזה?
הוא החל ללמוד ולחקור את החיים מזוויות שונות,ואז החל שלב הבלבול והתהייה...
אך עם זאת גם הבין שאין צורך לכבוש פסגות בכדי להיות מאושר,שמח,ורגוע.
הוא הבין שהכל נמצא כאן למטה,ליד,אין צורך לחפש אושר בפסגות,הכל בראש,הכל במחשבות.
הוא החל לשמוע מוזיקה טובה,לקרוא ספרים,לאכול אוכל משובח,לצלם ציפורים,נופים,ונחלים...
הוא החל להנות מהדברים הקטנים בחיים,וכמובן וללא ספק מנשים יפות !!!
נשים הולכות עם כסף....כסף הולך עם נשים !!!!
זה הזמן לציין ולהודות,שאני זוקף חלק גדול מהצלחתי הכלכלית לנשים !!! ולאהבתי לנשים !!!
אך במקביל חייב לציין ולהודות,שכמעט נפלתי מהפסגה,וכמעט צללתי למצולות בשל אהבתי לנשים !!!
ללא הנשים לא הייתי מצליח בחיים,מהר מאוד הבנתי שבכדי לממש את כל הפנטזיות והחלומות שלי עם נשים ...
אצטרך הרבה יותר ממשכורת ממוצעת במשק.לכן שאפתי ועשיתי הכל בכדי להרוויח יותר כסף.
את העסק הראשון שלי פתחתי,בעקבות היכרות עם האישה הראשונה בחי,הבנתי שאני לא יכול לספק את צרכיה,
השכרתי מבנה,ונתתי את נשמתי לעסק וללקוחות,אנשים נתנו בי אמון,ואני לא אכזבתי איש,
עבדתי קשה יום ולילה,אף הרווחתי יותר כסף מכפי שחשבתי.
לאחר שנה מכרתי את העסק ברווח גדול,ומיד נסעתי לאוקראינה...
חזרתי שוב לארץ,פתחתי עסק חדש בעיר אחרת,ושוב עבדתי קשה מאוד,הלקוחות נתנו בי אמון והעסק פרח...
אנשים סיפרו לאחרים על מעלותי הטובות,והעסק עבד מצוין,לאחר שני וחצי מכרתי את העסק ברווח גדול מאוד,
ושוב נסעתי לאוקראינה...כך המשכתי ועשיתי במשך תקופה של 13 שנים,פתחתי ומכרתי 12 עסקים.
עשיתי כסף רב,אך בכל פעם שמכרתי עסק,נסעתי לאוקראינה לזמן לא מוגבל !!!
עם הזמן נולדו לי בנות,והבנתי מהר מאוד שאני צריך עוד כסף...
החלטתי ללכת בגדול,פתחתי חברה ל ______________ 10 שנים ניהלתי את החברה,
אנשים נתנו בי אמון,והחברה גדלה והצליחה,הרווחתי כסף רב,לאחר 10 שנים קיבלתי הצעת רכישה לחברה,
במחיר מפתה,עשיתי חושבים והחלטתי למכור,הרווחתי סכום כסף גדול מאוד מהמכירה,
חשוב לציין שכל העסקים שעשיתי בחיי,היו עסקים חוקיים בלבד!!! ולכל עסקה יש קבלה/חשבונית,קנייה/מכירה.
ואת הצלחתי בעסקים עצמם,אני זוקף אך ורק ליושרי,ולאמון שאנשים נתנו בי !!!
לאחר מכירת העסק,רכשתי לעצמי דירה מדהימה בקומה גבוהה מול הים,ובנוסף רכשתי מספר רב של דירות בת"א
שלימים הפכה לאחת הערים היקרות ביותר בעולם בנדל"ן.וכך הכפלתי ואף שילשתי את כספי מבלי להתאמץ !!!
סיימתי הכל ונסעתי שוב לאוקראינה,נשארתי שם שישה חודשים,וחזרתי לישראל.
בישראל קיבלתי הצעה לנהל חברה,באותו תחום פעילות,אך הרבה יותר גדולה,קיבלתי את ההצעה,
ואני עד היום מנהל את החברה בשכר נאה,ובתנאים טובים,יש לי המון זמן פנוי,אני מנהל טוב ויעיל !!!
אני היום רגוע,לא רודף אחר הכסף... אני עובד להנאתי,ואני מאוד אוהב את העיסוק שלי.
אחת הסיבות שהפסקתי לטוס לאוקראינה היא ,משום שנדרתי נדר ביני לבין עצמי,
שאני לא טס יותר למדינה הארורה הזו.
מטרידה אותי העובדה שאוקראינה תפסה בחיי את סיפורי האהבה הגדולים ביותר בחיי.
אך במקביל את סיפורי העצב הקשים ביותר בחיי,העוני והדלות במקום החזירו אותי שנים רבות לעברי הבלתי נשכח.
ובכל פעם ליבי היה נקרע למול חוסר האונים,של הנשים הללו מול העוני המחפיר,
תמיד עזרתי ועד עצם היום הזה,אני עוזר לנשים מסוימות.
לגופו של עניין : נשים,וזוגיות,חתונה...
כשאנו קטנים אנו נגעלים מבנות,רבים ואף מכים אותן,אך עם ההתבגרות אנו מבינים שנולדנו עבורן !!!
וכל עולמנו סובב סביבן,והכל מתחיל מהעובדה שהאדם שתופס את מלוא המשמעות ותשומת הלב בילדותנו,
הוא ה"אמא" שלנו,שבמקרה אף היא אישה. מגיל אפס מחנכים את האישה,שהייעוד שלה בחיים הוא בעל ומשפחה... זה מתחיל עוד לפני שהיא יודעת לדבר,אם ילדה בת שנתיים מחליקה ומקבלת מכה חזקה עם סימן אדום.
האמא מרגיעה אותה במשפט הזוי ,עד החתונה זה יעבור"הילדה הקטנה מפנימה ומבינה את משימת חייה."חתונה".
הרגעים המאושרים בחייה של כל אמא/אישה הם :
*יום קבלת המחזור של בתה הצעירה(משמע היא בריאה ויכולה ללדת) הללויה ....
*יום כלולותיה של בתה....
*הולדת הנכד הראשון....
נשים זה מקצוע......
נשים אולי לא יותר חכמות מגברים,אך הן לבטח הרבה יותר מתוחכמות מגברים,
אישה יודעת בדיוק מה היא רוצה !!! יש לה דרך להשיג מטרה והיא תשיג אותה !!!
אישה שרוצה לצוד גבר,היא תצוד אותו,בתחכום ובערמומיות !!!
גבר שרוצה לצוד אישה,לא תמיד יכול לצוד כל אישה !!!
מאחורי כל גבר עשיר עומדת אישה מתוחכמת שצדה אותו,ולא הוא אותה...
גבר עשיר עושה תיקון רק לאחר שהתגרש מהאישה הראשונה,ואז הוא הולך לצוד את האישה שהוא באמת רוצה !!!
לכולנו יש חולשות,גברים/נשים,החולשה הגדולה ביותר היא:להשלות את עצמך שאין לך חולשות !!!
לכן יש צורך לנצל את חולשותיו של הצד השני,למטרה טובה כמו "זוגיות" "אהבה" "חתונה"
מספר כללים חשובים בכל מערכת יחסים,ובמציאת בת זוג.....
*הדרך הבזויה וההזויה ביותר להתחיל עם אישה,היא לשרוק לה ברחוב,או לצפור לה מהרכב,מה שיותר הזוי שיש עדיין גברים שעושים זאת,ויש פרחות שמקבלות זאת כמחמאה...
*לזכות בתשומת לב של אישה,יש צורך בסבלנות והתמדה,רק אישה קלת דעת תתמסר אליך,רק משום שהחמאת לה על ישבנה היפה !!!
*נשים אוהבות מילים יפות ופשוטות משפט כמו "את נראית טוב היום" הוא כמים לצמא,ואוכל לרעב,עבור אישה !!!
*נשים אוהבות מתנות,רוסיות חולות על מתנות,לא נולדה עדיין האישה שאמרה "לא"למתנה !!! מהות קיומה של האישה הוא אושר,עליך לגרום לה להיות מאושרת.
*עליך לעשות הפרדה מוחלטת בין אהבה לבין תאווה,לעולם אל תמתין בשקט לאישה,קום צא וחפש אותה !!!
*מצאת אישה?יש אהבה?תספר לה על כל התשוקות המיניות שלך,נשים לא נעלבות מכך,נהפוך הוא !!!!
*אל תנסה לנצח אישה בויכוח,היא תיצור בסופו של דבר הפסד שישבור את ליבך !!!
*אל תחשוף רגשות יתר על המידה,אין צורך לומר לאישה בכל יום שאתה מודה לה שהיא אתך,נשים מחפשות גבר,לכן אל תשפיל את הגבר שלה במו פיך,אל תביך אותה בעצמך לעולם !!!
* כלל ברזל נשים יודעות בדיוק מה הן רוצות,לעולם אל תחשוף את חוסר ניסיונך בפני אישה !!!!
*יביקשת את ליבה של אישה,פעם,פעמיים,שלוש לא הלך?שחרר אל תרדוף ככלב אחר האישה,זה מביך !!!
*הכי חשוב אל תתאהב באישה מתוך רחמים,או בשל ליבך הרחמן,בחר אתה את האישה שלך,ולא ההפך !!!
מספר דברים בחיינו שעדיין לא נמצאו להם תשובות:
*מדוע לא משנה כמה ציצים נראה בחיים,תמיד נימשך לציצי הבא בתור ?
* מדוע לא משנה כמה זוגות נעליים יש לאישה בבית,היא תמיד תעצור ליד כל חלון ראווה של חנות נעליים ?
*מדוע אנו יוצאים מדעתנו בכדי להכיר אישה,מבטיחים גבוהה גבוהה,ולאחר הסקס שוכחים הכל ?
*מדוע כשבני זוג נפרדים לאחר תקופה ארוכה,הגבר רץ מיד לזונה,והאישה הולכת לבכות לאמא ולחברות?
* מדוע לאחר פרידה כואבת,הגבר נשאר רווק,והאישה מיד מתחתנת עם גבר אחר?
*מדוע גברים חשים צורך להכיר אישה המזכירה להם את האמא שלהם ?
בגדול לנשים יש הרבה יותר חולשות מגברים...אך יש להם זיכרון מדהים,לכן תחסכו במילים !!!!
ישנו הבדל עצום בין האישה הישראלית,לבין האישה האוקראינית/רוסיה
האישה הישראלית שופטת את הגבר על פי סטריאוטיפים רבים "מוצא"עדה"מעמד"השכלה ותואר אקדמי"
האישה האוקראינית/רוסיה לא שואלת הרבה שאלות,אם אתה נראה לה היא זורמת .....
כמובן שההבדל שתפס את עיני בין נשים רוסיות לישראליות,ההליכה על נעלי העקב ...
יחלפו עוד אלפי שנים עד שנשים ילמדו ללכת על נעלי עקב כאישה הרוסיה,
הן מתהלכות על נעלי העקב כאילו הנעל היא חלק טבעי מהרגל,כאילו יצאו מרחם אימם עם נעלי העקב !!!
נתון מעניין :באוקראינה/רוסיה יש את אחוז הגירושים הגבוהה ביותר בעולם !!!
מסקנות אישיות :
*אני חושב שלא טוב היות האדם לבדו,לכל אחד מגיע זוגיות !!!
*אני לא אוהב את טקסי החתונות באולמות עם 1.000 מוזמנים!!!
*אני לא אוהב את האוכל המוגש באולמות חתונה !!!
*כבן לרב המחתן זוגות,מעולם לא התחתנתי באמצעות רב או באולם חתונות,נישואים לדעתי הוא טקס התחייבות אישי ופרטי בין שני אנשים,ולא אירוע פתיחה לחנות לכלי בית !!!
*עדיף חיים קצרים מלאי סיפורי אהבה...מאשר לחיות לנצח בלי אהבה !!!
*האהבה הראשונה היא היפה ביותר,ורק משום שאנו חושבים שהיא לעולם לא תסתיים !!!
*כולנו נהיה זקנים,השנים יקמטו את עורנו,אך השעמום יקמט את נפשנו,תמצאו אהבה !!!
*מהי זוגיות מושלמת?גבר חירש,אישה עיוורת !!!
התחלנו בסיפור נסיים בסיפור:
זהו סיפור על בן הרב שנולד בנס,הלך והתבגר והיום הוא כבר איש מבוגר,ומעולם לא שומע לאיש.
תמיד נותר אדיש,וכמעט סיים בעסק ביש,אביו הסביר לו שהעולם זה לא משחק וצריך להתבגר...
אך הוא לא למד דבר,ועד היום מטייל להנאתו ברחוב הירקון,ולא בשל אהבתו לים,סירות,או למרינה...
אלא יותר בשל אהבתו לנשים בשם אנה,אינה,ומרינה ....
עוד בהיותו בחור ישיבה,היה מפנה את מבטו לעבר כל אישה,
אביו אמר לו ללמוד תורה,ולהפוך לרב משום שזו פסגת העולם,
אך הוא לא למד לקח,ומבחינתו אוקראינה היא פסגת העולם,
את שמות הגברים התנכיים החקוקים בראשו "אברהם"יצחק"ויעקב" הפך ל"חפוזי"קישקשתא,וביג דדי"
את השמות הנשיים התנכיים החקוקים בראשו שרה,רבקה,רחל,ולאה, הפך לאנה,סבטה,מרינה,וקיילי...
אביו מתהפך בקברו !!!מה יעלה בגורלו של בן הרב? זאת ידע רק האל ....
כבר בספר "בראשית" עת בריאת העולם... אמר ה'
"ויאמר ה' לא טוב היות האדם לבדו,אעשה לו עזר כנגדו"
את הפרק הזה אני מקדיש לחבר מארלי 20 .....
ואת השיר אני מקדיש לכל הרווקים ...
לא טוב היות האדם לבדו ....(מילים נתן זך)
המשך יבוא ............

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 21:24
        ..."כי מקרה בני האדם ומקרה הבהמה,ומקרה אחד להם כמות זה כן מות זה,ורוח אחד לכל...
              ....ומותר האדם מן הבהמה אין,כי הכל הבל" (קהלת פרק ג' פסוק י"ט)....
שלום חבר...
אני אוהב חילוקי דעות,משום שזוהי מהות הלמידה וההתפכחות של העם היהודי מראשית דרכו....
ראשית:אני רוצה להבהיר נקודה מאוד חשובה,אני לא מנסה לחנך כאן איש,ואני לא מנסה לכפות את תורתי או אמונתי על אחר!!! אני לא כזה חכם גדול,וחלק גדול מדרכי מוטעית לחלוטין !!!!
התחתנתי והתגרשתי חמש פעמים...יש לי חמש בנות... אני אוהב את כולן..........................Heart
הייתי עם מאות נשים ....שכבתי עם אלפי זונות...עשיתי הרבה טעויות בחיי....ולצערי עדיין עושה !
אך תמיד אחפש אהבה !!! ללא אהבה אין טעם לחיים....
אני מאמין באמונה שלמה...בכוחה האדיר של האהבה,אני מאמין שאהבה יכולה לרפא כל פצע בליבו של אדם !!!
אהבה היא אוצר !!! וכל אדם משתוקק לאהבה,משום שהוא יודע במעמקי ליבו המדמם,שרק אהבה תציל אותו !!!
אהבה היא התרופה היחידה בעולם...לבדידות,לבושה,ולסבל....
התשוקה מעבירה את האדם על דעתו לטוב או לרע..לעיתים הפיקח הופך לשוטה,ולעיתים השוטה הופך לפיקח !!!
חבר יקר...אם נסתכל על החיים על פי דרכך...לא נוכל להפיק תועלת מוחשית מן החיים.
החיים עוברים דרך שלבים,ויש סדר מסוים,ועל האדם לעבור את השלבים הללו,מבלי לדלג על שלב זה או אחר !!!
האדם חייב לחיות עם תקווה למשהו טוב,עם חלום להגשים ...קוראים לתקווה ולחלום: "אהבה" !!!!!!!!
במה אנו בני האדם שונים מן הבהמה ?
הלא כולנו באנו מעפר,ובבוא היום נשוב אל העפר...
רוח נשמתו של האדם לאחר מותו עולה למעלה...ונשמתה של הבהמה לאחר מותה יורדת למטה...
הבהמה כל היום אוכלת ומחרבנת,וזהו כל ייעודה בחיים....אך אף הבהמה זקוקה לזוגיות והמשכיות.
הבהמה נלחמת עד מוות בכדי ליצור המשכיות,מוכרים לכולנו סרטי הטבע,בהם נראים אריות או פילים נלחמים למוות בכדי ליצור המשכיות !!!
די לשמוע בכייה של פרה הנלקח ממנה עגלה הצעיר,או לביאה הנלחמת למוות עבור גוריה,זוהי המשכיות לשמה...
וכמובן די לראות בכייה והתרגשותה של אם היולדת את ילדיה...
לכן אנו כבני אדם יש בנו חכמה ודעת,נולדנו עם בינה מובנית,לכן אנו יוצרים שותפות/זוגיות,בכדי ליצור המשכיות...
אתן לך דוגמא קטנה למשמעות הזוגיות...כל אדם גדל עם אחיו ואחיותיו,אך כאשר הוא מכיר אישה זרה לחלוטין,והיא הופכת לחברתו/בת זוגתו,היא לפתע הופכת לכל עולמו,והוא משתף אותה בכל סודותיו הכמוסים,וכל רגשות ליבו חשופים בפניה.והיא רק אתמול הייתה עבורו אישה זרה לחלוטין !!!!
זוהי יופייה של אהבה....זוהי עוצמתה של אהבה...זוהי כוחה של זוגיות......
ידידי הארנב...אם חושב אתה שאהבה היא זונה,וזונה היא אהבה..
אני מרחם עליך....ואני מקווה שיום יבוא ותלמד מהי אהבה... זונה היא זונה...אהבה היא אהבה .....
לסיכום: אישה היא תעלומה...אך ככל שנתעמק בה יותר,נמצא תמיד עוד חידושים...
אהבה היא אושר...ואין מספיק אהבה בעולם,בכדי שנרשה לעצמנו לבזבז בלי חשבון....
אסיים במילותיו של מאיר שלו(מתוך הספר "עשו")...
"את האהבה לא הורגים בחרב,את האהבה מענים בסיכות,ואף פעם היא לא מתה,שום אהבה לא מתה,
היא רק צועקת האהבה,היא רק מתפוררת,היא רק נמוגה.אבל אף פעם היא איננה"...

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 21:27
פרק 12
היכרות...פגישה...אהבה...
                           ...."אין אדם לומד אלא במקום שלבו חפץ"....
מה לא נכתב על נשים ועל הצורך שלנו בנשים זוגיות ואהבה ספרים ומזמורים רבים,בעולמנו המודרני החיים הפכו לקלים יותר, אך לחומריים ולתחרותיים הרבה יותר ורק החזק שורד(או מזיין).
בספר משלי (פרק כ"ד פסוק ו')כתוב: "כי בתחבולות תעשה לך מלחמה,ותשועה ברב יועץ"
ואני אומר בפשטות,לא רק במלחמה יש צורך בתחבולות,אלא גם בכדי למצוא אהבה יש צורך בתחבולות ובהמון ערמה.
לאחר שלאחרונה הבנתי שדי הרבה חברים טסים לאוקראינה,לצערי ולתדהמתי ללא עבודת הכנה,הדבר מצער אותי מאוד,לכן החלטתי לנסות לעזור...
לכן הפעם אכתוב באופן ישיר ופשוט,כיצד לכבוש ללא צורך בנשק את ארץ הזימה הזנות והכלימה "אוקראינה"
אני אכתוב כיצד אני עושה זאת,וכל אחד יעשה זאת על פי שיטתו ועל פי דרכו,(אני רק מנסה לעזור).
עשרת הדיברות לצדיק המתחיל:
ראשית :פותחים כרטיס באתר הכרויות,רק לצורך ההסבר והדוגמא "MAMBA"
לי בכל מקרה תמיד יש כרטיס קבוע באתר:"ODNOKLASSNIKI"(חברים לכיתה). וגם באתר:"VK" למרות ששני אלו אינם אתרי הכרויות,(אך שם תפסתי את הנשים הכי יפות שהיו לי)בהמשך אסביר את הסיבות לכך.
אני תמיד פותח שלושה כרטיסים בכל "אתר הכרויות"...(לדוגמא MAMBA):
1.כרטיס אמיתי לחלוטין עם תמונות שלי ועם רוב הפרטים הנכונים עלי (מלבד השם והגיל כמובן Embarrassed).
2.כרטיס לא אמיתי עם תמונות לא אמיתיות,אני קורא לכרטיס הזה "משגיח כשרות" בהמשך אסביר....
3.כרטיס של בחורה יפה,עם תמונות יפות,לכרטיס הזה אני קורא "סוכנת ק.ג.ב"דרכה אני מבין את הלך הרוחות באתר וכך אני גם בוחן את רמת המתחרים שלי,(המצב/רמה של הגברים באתרים קשה מאוד,תאמינו לי מבולבל).
בואו נתחיל:
* חוק ראשון, לא נוסעים לאוקראינה ללא עבודת הכנה מראש.ולא משנה אם אתם הולכים לחפש אהבה,או לזיין זונות,או סתם לבלות ולהנות עם בחורות רגילות,אוקראינה היא לא תאילנד נ ק ו ד ה .................ואף אחת לא מחכה לכם שם.
* בפתיחת כרטיס באתר יש לעגל פינות,אם אתה צעיר מדי הוסף לעצמך כמה שנים,אם אתה זקן מדי (כמוני מבולבל)הורד לפחות 10 שנים מגילך.
*הדבר החשוב ביותר בחיפוש הוא להתמקד במטרה,בחרת לטוס לקייב תתמקד רק על בנות מקייב,אל תתפזר ואל תבזבז זמן ואנרגיה על ערים אחרות,(זאת מדינה ענקית זו לא ישראל,המרחק בין עיר לעיר הזוי).
*יש לבחור את הנשים על פי המראה,ועל פי הגיל,אם אתה בן 25 אל תתחיל עם נשים בנות 45 גם אם היא כוסית,אל תשכח יש לה על הספה בסלון ילד בדיוק בגילך,אך אם אתה בן 45 אתה כן יכול להתחיל עם נשים בנות 22....נסתרות הן דרכי האל,אך האל אוהב את הגברים יותר מהנשים,לכן גם ברך אותנו יותר מהנשים....Embarrassed
*לימדו מספר מילים בסיסיות בשפה הרוסית כגון :שלום,מה שלומך,בוקר טוב,ערב טוב,לילה טוב, וכו'......
אלו מילים שתמיד נעים לאדם לשמוע בשפתו,זכרו כמה אנו שמחים לשמוע בחול אדם זר אומר לנו בעברית "שלום"אנו מחייכים אליו כאילו גילה לנו הרגע את סוד החיים,חיוך גדול
*הנשים האוקראיניות מאוד חשדניות,גם הנשים הרגילות וגם הזונות,הן לא ישראליות לא קיים שם המשפט:"מאיפה את מקייב?"את מכירה את קובי אח של גדעון שהיה בגולני ?
*נכנסתם לאתר מצאתם בחורה שמוצאת חן בעיניכם,תכתבו לה הודעה,ראשית תתחילו עם מחמאה,רק לא לכתוב לה "את אישה יפה"אם היא אישה יפה היא בטח שמעה את המשפט הזה מיליון פעמים מאז שנולדה,יש צורך להיות מקורי במשפט הפתיחה,אך לא מקורי מדי שלא תשעממו/תרדימו אותה למוות,Dead
*הכרתם בחורה יש ביניכם חילופי מילים,ברכות יומיות,יש חיבור/כימיה?,העבירו אותה לווטצאפ.....
ולאחר מספר ימים תבקשו/תדרשו לשוחח איתה בסקייפ.
חוק שני :לא נוסעים לאף בחורה שלא עוברת את מבחן הסקייפ,אם לא ראיתי בחורה בסקייפ,מבחינתי כל התמונות שלה לא רלוונטיות !!! טוב מראה עיניים מאלף תמונות פוטושופ,ודי לחכימא ברמיזא......
*אני באופן אישי לאחר שמכיר בחורה אני מבקש את הכרטיס שלה ב " ODNOKLASSNIKI"או "VK"...ומדוע אני עושה זאת ?
משום ששם יש לבחורות תמונות באמת אמיתיות,(מהיום שנולדה),הגיל האמיתי שלה,ויש גם תמונות של משפחתה,של חברותיה וחבריה,וכך אני באמת יודע מי הבחורה,(אמור לי מי הם חבריך אומר לך מי אתה....קריצה).
*מצאת בחורה שמוצאת חן בעיניך,אתם מדברים ומתכתבים כל יום,אתה מתחיל להתאהב בה,Embarrassedכאן נכנס לתמונה "המשגיח כשרות"אתה פונה אליה באמצעות הכרטיס השני (הלא אמיתי),ומתחיל איתה דרכו,(מבלי שהיא יודעת כמובן שזה אתה).
תספר לה שאתה מגיע לאוקראינה ואתה מעוניין להיפגש איתה ובלה בלה בלה ....תציע גם עזרה כלכלית ומתנות,קריצה
ועל פי תשובתה תוכל לדעת אם מדובר בילדה טובה,או בזונה בת של זונה נכדה של זונה....Shocked
*חוק שלישי:לא שולחים כסף לאף בחורה לפני הפגישה המיוחלת,אתם לא בנק,והיא לא זונה (או שכןקריצה),
אם היא זקוקה לכסף שתלך לעבוד כקופאית בטיב טעם (סניף קייב).
*אופציה ראשונה:הכרתם בחורה היא ילדה טובה,החלטתם לטוס אליה? אל תבואו בידיים ריקות(גם אל תגזימו במתנות),
הגעת לביתה התבקשת לחלוץ נעליים בכניסה,אל תיפגע זהו חלק מתרבות רוסית/אוקראינית,הבית צריך להיות נקי מלכלוך הרחוב(רק אל תגרוב גרביים עם חוריםDead).
*אופציה שנייה: הכרתם בחורה התאהבתם? לא רוצים לטוס לאוקראינה ?אין בעיה !תוכלו להזמין אותה לבקר אתכם בישראל,היא מאוד תשמח,אין צורך בויזה רק דרכון בינלאומי,וכרטיס טיסה,כמובן שיש צורך לשלוח לה העתק תעודת הזהות שלכם עם כתובת המגורים ומקום השהייה שלה בישראל,(לצורכי ביטחון בנתב"ג "ביקורת גבולות").
*אופציה שלישית:למי שלא אוהב להתאמץ,והפרוטה מצויה בכיסו,ישנה אפשרות להכיר בחורות דרך משרדי הכרויות באוקראינה (האינטרנט מלא בכאלה) עלות היכרות של כל בחורה נע בין 20 דולר-ועד 100 דולר (תלוי במיקום העיר,עיר קטנה פחות,עיר גדולה יותר).
עוד מספר דברים חשובים בנושא:
*לא נוסעים לאוקראינה עבור בחורה אחת בלבד,יש צורך במספר נשים(אני קורא לזה גלגל רזרבי קריצה).
*אל תמסרו את תאריך ההגעה לאוקראינה לכל הבנות,לכל אחת תתנו תאריך שונה(יום יומיים אחרי)כך תוכלו להימנע מטעויות ומהפרעות מיותרות.
*הנשים האוקראיניות הן "מלכות הפוטושופ"המוממחיות הגדולות בעולם !!!יש לקחת את התמונות באתר בערבון מוגבל !!! (לכן הסברתי לעיל כיצד ניתן לדעת זאת מראש).
*בשנים האחרונות החלה למידה של השפה האנגלית באוקראינה,וחלק גדול מן הנשים כבר יודעות אנגלית...
*הנשים האוקראיניות אינן בוטחות בגברים,לכן יש צורך במעט סבלנות בתחילה,קצת כבוד רגש מילים יפות יגרמו לה להיפתח וכשהיא תיפתח אתם תופתעו לטובה,ואף יהיה קושי לסגור אותה,תרתי משמע.....Tongue
*אתה גבר רווק ?סע לטיול מהנה באוקראינה תהנה ותבלה,אולי תמצא על הדרך אהבה......Embarrassed
*אתה גבר נשוי ?סע לטיול מהנה באוקראינה תהנה ותבלה,תשחק במשחקי אהבה,ותחזור רגוע ושליו יותר לזרועות רעייתך.
*גבר נאה גבוה,שיודע את השפה הרוסית,יודע לדבר עם נשים,אדיב ונדיב,ובכיסו מזומנים,הוא "מלך" במקום הזה בדוק !!!!!!! גם ללא צורך בעבודת הכנה,אך אני תמיד טוען שכן צריך עבודת הכנה לפני נסיעה.(ואני כלל לא מדבר על זונות).
חלק שני : מחפשי זונות/זיונים בתשלום !!!
למי שמחפש זונות בתשלום(למרות שאני לא ממליץ)...
הגעת לעיר הזונות העולמית Star כמעט כל אישה חמישית היא סוג של זונה(אני מזיין חדרניות,טבחיות,מנקות,קופאיות,הולכות רגל,מלצריות,וכל מה שזז לידי עם נעלי עקבTongue).
פתח כרטיס ב "MAMBA" הגדר בחיפוש את המילה "סקס"הגדר את עיר החיפוש,
כתוב משפט באנגלית או ברוסית:"שלום אני ______מגיע בתאריך ________אני מעוניין להיפגש איתך,אשמח לסגור פרטים בטלפון ___________תודה רבה .....
הזונות הרוסיות מנומסות הן ינהלו איתך משא ומתן,ראשית הן שואלות כמה אתה מוכן לשלם?
תתחיל נמוך,ותעלה במקביל ליופייה של הזונה...
בגדול המחירים נעים בין 40 -50 דולר לבנות בינוניות,לבין 100-150 דולר לבנות יפות,וכמובן שיש את היפות יותר במחירים שבין 200-ל500 דולרים....(חלקן דורשות כסף גם עבור המונית אך מדובר בגרושים).
ישנם גם הרבה דירות סקס בקייב במיוחד,ניתן לזיין במקום ב50-100 דולר,או לקחת בחורה למלון בתוספת של עוד 50 דולר....
במידה ויש עוד שאלות,אשמח לענות רק נעשה זאת כאן בפורום ולא בפרטי,משום שכך לא אצטרך לחזור 100 פעמים על כל דברמבולבל תודה על ההבנה.....Embarrassed
לסיום בנימה אישית:
אם התאהבתם ולבכם נשבר תבכו,בכי הבכי משחרר את הכאב,אך לעולם אל תשכחו מי גרם לדמעות....
אם הכרתם בחורה נפגשתם דיברתם ונגמרו לכם המילים,תתנשקו זוהי דרך הטבע לומר "נגמרו לי המילים"....Embarrassed
גם אם עשיתם טעויות לעולם אל תוותרו !!! מי שמוותר לא מצליח....מי שמצליח מעולם לא מוותר....
ואתן נשות אוקראינה היפות והיקרות....רק בזכותכן למדתי מדוע ה' יצר/ברא את הגבר לפני האישה,
משום שבכדי ליצור יצירת מופת שכמותכן יש צורך בטיוטה,ודי לחכימא ברמיזא.......
לכן תלבשו תמיד את שמלות החג,התהלכנה על נעלי העקב כאיילות השדה,חייכו חיוך רחב אל העולם הסובב אתכן,
ואני שוב אתפתה,אתחנף,ואסתובב במעגלים סביבכם,כעיט העט על טרפו,כחיה טורפת המריחה את חולשת קרבנה,
ואנוכי בן אנוש,נעים הליכות,מתורבת,נעים שיחה,נעים זמירות................Embarrassed
אך בראותי אתכן לבושות בשמלותיכן ובנעלי העקב,הריני כחיית השדה,חיה המחפשת אהבה...חיה המחפשת נחמה בזרועותיכן,הכניסיני תחת כנפך....אנוכי חיה אך מחפשת רק אהבה !!!!!
שכן אילו אדם עובר חיים שלמים ללא שמישהו התאהב בו זה מאוד חבל !!!מבולבל
אך אילו אדם עובר חיים שלמים מבלי שהוא התאהב במישהי זו כבר טרגדיה !!!!!בכי
ודי לחכימא ברמיזא ........

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 26/-03-/2016 בשעה 21:34

"ויאמר האדם זאת הפעם עצם מעצמי ובשר מבשרי, לזאת יקרא אישה כי מאיש לקחה זאת, על

כן יעזוב איש את אביו ואת אמו ודבק באשתו והיו לבשר אחד"(ספר בראשית).

לא לחינם ברא אלוהים את האישה ביום השישי והאחרון, אחת היצירות המופלאות והאהובות על האל...

האל ברא אותה רכה ונעימה, אך עם כוח סיבולת שלא ניתן להבנה, עם יכולת לעשות שלושה דברים בעת ובעונה אחת.

הפעלת היגיון בצורה יוצאת דופן, זיכרון מדהים, יכולת לרפא במגע פצע ילד בילדותו, ופצע גבר בבגרותו,

מאוד רגישה, דומעת משמחה, דומעת מאהבה, דומעת מעצב, מאיבוד אמון, מתוך גאווה.... 

האישה אכן יצירת מופת, אך הכי חשוב הן יודעות שחיבוק ונשיקה יכולים לרפא לב שבור...

והן יודעות שחוסר רצון מצדן לתת חיבוק ונשיקה, שוברים לב שלם לשני חלקים,

התנהגו בהתאם ראו הוזהרתם ! כועס

נסיים את הקטע הזה במילותיו של אחד היהודים החכמים בתבל יהי זכרו ברוך, זיגמונד פרויד:

"גם אחרי שלושים שנות מחקר של נפש האישה, אין לי מושג מה בעצם האישה רוצה" מבולבל 

"ואל אישך תשוקתך והוא ימשול בך" (בראשית ג')

נשים וגברים חווים רגש אהבה, במיוחד בתחילת קשר, אך ברוב המקרים נשים נקשרות ראשונות....

כמעט ואין הבדל בין גברים ונשים בצורת חווית הרגש, ישנו הבדל אחד באופן ביטוי הרגש, הגבר נוטה לחשוב שאין זה

מתפקידו להיות רגיש, גברים נוטים לעיתים לכעוס ולקנא, נשים לעומת זאת, כן מביעות רגש, עצב, פחד, ודמעות,

לאישה יש נטייה להיקשר לגבר לאחר קיום יחסי המין הראשונים, החיבור האינטימי גורם לסערת רגשות אצל נשים,

ובהנחה שלאישה היה טוב במיטה, האישה נוטה לחשוב שהיא פגשה את בן זוגה, בעלה, אבי ילדיה, וכו' ....

וזו הסיבה העיקרית שרוב הנשים אינן אוהבות סטוצים, ויותר מחפשות קשר, להבדיל מרוב הגברים.... 

במהלך קיום יחסי מין ישנם שינויים פיזיולוגיים, קצב לב מהיר, הזעה, נשימה מוגברת, ואלו יוצרים אצלנו תחושת רגש.

אך נשים וגברים לרוב מפרשים את החוויה המינית באופן שונה, ודי לחכימא ברמיזא ....

הבעיה אצל נשים היא, שהן תמיד מאמינות שהן תצלחנה לשנות את הגבר שלהן, לאחר מיסוד הקשר (חתונה).

והן מנסות לכפות את הרגש על הגבר, מה שמוביל לעיתים למלחמת כוחות, אכזבות, ואף גירושין....

ותמיד האישה תאמר לבסוף את המשפט: "אני לא יודעת איך התחתנתי אתו בכלל" ......

בקיצור עשו אהבה ולא מלחמה......... Heart

..."כל המוציא שכבת זרע לבטלה, חייב מיתה"... (חז"ל)

..."וירע בעיני ה' את אשר עשה וימת גם אותו"...(בראשית)

חרמנות/אוננות : Embarrassed

התשוקה ומדד החשק המיני עולה ומשתנה באופן שונה מאדם לאדם, הרצון לקיים יחסי מין מופיע

אצל כל אחד מאתנו בשלב הבגרות, עת משתנה קולנו וצומחות שערותינו במקומות שונים בגופנו.

אך ישנו הבדל מהותי בין נשים לגברים, כמובן שהשוני מתחיל בשל ההבדל בין צורת החשיבה

הגברית על סקס, ובין צורת החשיבה הנשית על סקס. ואני מתכוון לצד החברתי של הנושא.

וכמובן מתייחס לנושא הפסיכולוגי בהיבט הגברי ......

מצד שני ישנו הורמון שנמצא אצל שני המינים: "הורמון הטסטוסטרון"

אצל הגבר בכמויות גבוהות באשכים...... אצל האישה בכמויות קטנות בשחלות.....

הגבר תמיד יחשוב על סקס יותר מהאישה , הגבר מתגרה בקלות מכל גירוי ויזואלי ...

רק גבר מסוגל לשבת באתרי פורנו עד אמצע הלילה !!!

הגבר שוכב עם כל מה שנקרה בדרכו, האישה בוחנת ובוחרת את הגבר שאתו היא רוצה לשכב.

ובנוסף הגבר נוטה להכריז בפני חבריו: "אני חרמן", נשים כמעט ולא עושות זאת בפני נשים אחרות.

ישנם אנשים הלוקחים חומרים המדכאים את החשק המיני, ומווסתים אותו בהתאם לעליית החשק,

על פי ההלכה חל איסור מוחלט על האוננות, ובכלל על שפיכת זרע לבטלה, ההלכה משווה זאת

לשפיכות דמים ! וממשילה את המעשה לרצח ! (ראה כותרת לעיל).

לכן על אדם חרדי חל איסור מוחלט לגעת באיבר מינו, גם בזמן עשיית שתן, וגם בזמן המקלחת,

אדם חרדי אינו משפשף את גופו ואבריו בסבון, אינו מתבשם, ואינו מתגנדר,אלא לכבוד השבת.

הרמב"ם כתב שהצמחים: ערבי נחל/כופר לבן/מרווה/ הם צמחים המרגיעים את תאוות המין.

מסקנה: אלוהים נתן לגברים איבר מין ומוח, אך לא מספיק דם בכדי להשתמש בשניהם בו זמנית !

בחזרה למעלה
Colombo צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Colombo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-04-/2016 בשעה 22:42
וואוו

וואוו וואוו וואוו

כן.. זה אומר שקראתי הכל. 
לא דקות לא שעות אלא ימים. 
אבל הכל. 

עליך נאמר רוני שמכל מלמדיי השכלתי. 
אתה אוהב/חושק ביופי של הבריאה אבל אתה עצמך חלק
בלתי נפרד ממנה. 
אתה בנאדם טוב.
וגדול ממני אמר.. "אהיה בנאדם לפני תלמיד חכם"

תודה שאתה פה איתנו. תודה שאנחנו פה איתך. 

רק בריאות. אריכות ימים. סיפוק מהבנות (מאמין שעוד יבוא בן שישלים לשני המינים) ;) ואושר מהנכדים/ות. 

תודה. שוב. 

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-04-/2016 בשעה 17:37
חלק מהדיווחים שכתבתי כאן בפורום על נשים, אני אעביר לכאן......
נתחיל מהדיווח הראשון שלי בפורום, יותר נכון ברגע שנרשמתי העליתי שני דיווחים באותו ערב, Embarrassed 

אולגה בת 19 בת ים...
הפקידה מפנה ליוספטל בבת ים.
דירה ישנה אבל סבירה יש מיים חמים מגבת נקייה וסבון של פינוק !
מגיע לדלת פותחת את הדלת ילדה קטנה חמודה וביישנית בשמלה אדומה.
לרגע חשבתי שדפקתי אצל השכנים וכמעט שאלתי אבא בבית !!!
אולגה נראית מצויין שיער ארוך מאוד' פנים יפות קטנות וטבעיות' חזה קטן וטבעי ישבן קטן וחמוד.
נכנסתי למקלחת, יצאתי והיא נעמדה בכניסה לחדר בלי בגדים.
קעקוע גדול של ורד אדום בבטן התחתונה, עגיל בטבור,ילדה רזה סקסית ויפה.
אם היא יוצאת לרחוב עם שמלה ונעלי עקב אין גבר שלא יסובב לכיוונה את הראש .
מתנשקת צרפתית,מוצצת ללא גומי, זורמת לכל תנוחה שמבקשים,עושה מה שמתבקש ממנה (מלבד אנאלי).
הייתי איתה שעה מלאה, ניתן לגמור בפה ועל הפנים, העיקר לא על השיער מסתבר שזאת תוספת, שזה היה הדבר היחידי שלא היה טבעי בילדה הזאת...
אבלללל הילדה חסרת ניסיון לגמרי !
מציצה חלשה !
לא מצטער שהייתי איתה כי היא ילדה סקסית....
לא חושב שאחזור..... 

זה הדיווח השני באותו היום.....Embarrassed 

יוליה בת 23 180 ס"מ בת ים....
הפקידה מפנה לארלוזורוב בת ים' אך בפועל הדירה ברוטשילד בת ים.
נכנס למעלית קטנה ומוזרה (בגודל של מקרר קטן יש מקום לאדם אחד).
עולה לקומה האחרונה, ואז עולה עוד שתי קומות ברגל לעליית הגג של אנה פרנק.
אבל את הדלת פותחת יוליה מסנט פטרבורג. דירת חדר קטנה מאוד אבל נקייה ונעימה.
היא הגיעה רק אתמול, אך סיפרה לי שזאת פעם שנייה שלה בארץ הקודש.
אם לומר את האמת לא ממש אהבתי את הפנים שלה.
היא בת 24 אך הפנים והשיער מבגרים אותה מאוד.
אבל כבר עליתי במעלית המוזרה ועוד שתי קומות ברגל אז כבר נשארתי (500 ש"ח לשעה).
מקלחת ולעבודה.....
ליוליה חזה קטן ולא ממש יפה, זה לא הצד החזק שלה.
גוף נחמד רגליים ארוכות,עם קעקוע מוזר ברגל שמאל.
כוס יפה ורוד וגם חור של תחת נקי ורוד ויפה.
אבלללללל.....
הבחורה יודעת למצוץ מציצה עמוקה בלי גומי ,(לפעמים מרגישים שיניים אבל נסבל).
יודעת ואוהבת להזדיין.
מסכימה לגמירה בפה לא עושה אנאלי ....
אני באופן אישי לא אחזור למרות שהשירות שלה נחשב לטוב !
בעיניי היא לא יפה ולא מושכת....

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-04-/2016 בשעה 21:04
      "השבעתי אתכם בנות ירושלים,בצבאות או באילות השדה,אם תעירו ואם תעוררו את האהבה עד שתחפץ"
                             "אם תמצאו את דודי,מה תגידו לו? שחולת אהבה אני "

בראשית דבריי אומר,תודה רבה לאחים של גברות !!!
תבורך אחי,יבורכו ידיך,תבורך משפחתך,וכל אשר תעשה תצליח !!!
כל מילותיך אמת,חקוקות על סלעי ירושלים ...
הנוצרים,המוסלמים,והיהודים,עולים לירושלים בשל קדושתה הרבה לכל הדתות...
אך אני עליתי לירושלים,אך ורק בכדי להיכנס למנהרת הכותל,של הגברת המדוברת ....
כמה הודעות בווטצאפ...שלחה כמה תמונות מחרמנות ואמיתיות ...שיחה נעימה בטלפון ...
ואני כבר בדרכי לעיר הקודש ירושלים ...
דירה רגילה של משפחת ממוצעת,הגברת גרה בדירה עם שני ילדיה הקטנים...
כמובן שמזמינה לביתה,רק כשהילדים לא נמצאים בבית !!!
את הדלת פותחת ------- בת 37 160 ס"מ עלתה לישראל לפני כ 20 שנים.
יודעת לדבר ולכתוב בעברית,לבושה ביבידול שחור ונעלי עקב ...
עיניים ירוקות.
שיער ארוך צבוע אדום/חום (תוספת).
שפתיים נחמדות,פתוחות מעט (כשל מוצצת).
שיניים יפות,לבנות ונקיות...
חזה יפה,גדול ונחמד,לא סיליקון אך עבר ליטוש כל שהוא על ידי פחח ירושלמי ...
בטן קטנה,עם צלקת של ניתוח קיסרי לאורכה.
גוון עור לבן,בחורה נחמדה ונקייה ...
גוף סביר לגילה,ובטח לאחר שתי לידות ...
לא נפלתי,לא התעלפתי,ולא ביקשתי משהו מתוק !!!
אבל אהבתי את המראה הזנותי שלה,ומאחר ואני בשליחות של חבר צדיק,ויתרתי על הראיון ...
לא בזבזתי זמן,ומיד התחלתי להתנשק איתה ... 
מתנשקת מצויין ...התמסרות מלאה ...כבר הבנתי סימן טוב לבאות !!!! 
הזיין כבר לוחץ בכוח על המכנס (כאוהדי ביתר ירושלים,על שער הכניסה לאיצטדיון בסכנין).
פותח את המכנס ומוריד אותה למציצה ...המציצה לא טובה כפי שציפיתי !!!
הלכנו לחדר שינה,ירדה לרימינג,וליקוק ביצים,פה כבר היה יותר נעים ונחמד ..
ליקקתי לה את הכוס והדגדגן,ובמקביל החדרתי כמה אצבעות, לפי הטבעת שלה !!!
הגברת כמעט איבדה את הכרתה מהנאה...והחלה בצעקות רמות,עד הגמירה ...שלה
סובבתי אותה לדוגי,וישר הכנסתי לה למרעום, עם סטירות לישבן,וקללות עסיסיות לבקשתה שלה  !!!
ראיתי כי טוב,ופשוט זיינתי אותה בכל התנוחות האפשריות רק בתחת !!!
לאחר כ45 דקות,כשהתחת ואני איבדנו עניין האחד בשני.....
עברתי לזיין אותה בכוס ... הופתעתי לטובה כוס יחסית צר ...
לבסוף הורדתי אותה לרצפה,כשאני עומד על רגליי היא מלקקת לי את הביצים,ואני משחק עם הזיין...
ולבקשת האדון,מסתכלת לתוך עיניי,עם פה פתוח,ואני משפריץ,על כל פניה ולתוך פיה !!!
לסיכום :לא דוגמנית...ולא הבחורה הכי יפה בירושלים,
בחורה לא צעירה,מילפית סקסית,מתמסרת ומצייתת,כחומר ביד היוצר...
וכל זאת תמורת 300 ש"ח ...
אז אם חפצה נפשכם למצוא גז,לכו תקדחו במעמקי הים התיכון ...
אם חפצה נפשכם באנאלי,ללא תלונות וללא טענות,סעו ברינה ובצהלה לירושלים הבירה ...
ועד אז בואו נשיר כולנו ביחד......
לא קיבלתי,ולא ביקשתי,את רשותה של הגברת לתת טלפון לאחרים!!!!
ולכן לא אעשה זאת,אין טעם לבקש ממני ...
תודה !!!

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-04-/2016 בשעה 21:27
למרות שידעתי מראש ...שהילדה היפה הזאת,
לא אהבה את העובדה שעזבתי את דירתה אתמול ...חיוך
אך לא יכולתי באמת לתפקד היום כשהמחשבות מתרוצצת במוחי...חיוך
לאחר שקראתי את מה שכתב החבר היקר herkula
אז נסעתי שוב לבת ים ....וחזרתי אל זרועות אהובתי ניקה, Heart
זאת הפעם השינייה בחיי שקרה לי..מה שקרה לי היום ...
הילדה שברה את ליבי ...Broken Heartבכי
אני מעלה דיווח על מה שקרה...אך אכתוב אותו הפעם הפוך...כאילו היא כותבת את הדיווח עליי ....
                                         "ישראלי בלאט"
אני שומעת נקישות בדלת...אני פותחת את הדלת..
נכנס לדירה בחור בשם רוני 185 ס"מ בן 49 נראה פחות ...מדבר רוסית מאוד יפה יחסית לבחור לא רוסי ...
בחור נאה נראה טוב יחסית לגילו המתקדם..
עיניים גדולות וחודרות(כמו הזאב בסיפור על כיפה אדומה).כועס
לבוש יפה...גוף חטוב... יחסית לזקן עם דובדבנים בידו (כנראה עושה הרבה ספורט).Embarrassed
מחייך חיוך רחב בכדי שאראה את השיניים הלבנות והנקיות שלו, (בטח רומז שכדאי להתנשק איתו).Embarrassed
שישכח מזה אני לא מתנשקת בלאט ...Shocked
הוא מחמיא לי על יופיי ברוסית,ונותן לי שקית מלאה בדובדבנים,כנראה הוא ירקן או חקלאי בלאט ...
רק אתמול הביא לי עוד שקית דובדבנים...מה אני אעשה עם כל הדובדבנים האלה...כועס ריבת דובדבנים ?קומפוט?
ישראלי בלאט ... כועס
הוא שואל אותי קצת שאלות ומנסה לפתח איתי שיחה ידידותית ...
חושב שאני לא מזהה אותו מאתמול בלאט ...כועס
אני לא אוהבת גברים שדוחים אותי בפעם הראשונה !!!כועס
הוא יכול לשכוח ממני ...לעולם לא ידע את הסודות הכמוסים והמסתוריים שלי בלאט ... כועס
חיפשתי דרך להעיף אותו מביתי ...לא רוצה ולא צריכה את הכסף שלו בלאט...כועס
אמרתי לו שאני לא חשה בטוב... הוא הציע לי בנימוס כדור ... כועס
סרבתי...שישמור את הכדורים שלו לעצמו ולחברים שלו בלאט ,כועס
ושישמור את הכסף שלו לכדורים...ושישתה כדורי שינה כל החיים בכדי להירדם בלילות,
לאחר שיבין מה הוא הפסיד אתמול בלאט ... כועס
בקיצור חברים כמובן שהסיפור הוא פרי דמיוני .... (הקטע בצהוב בלבד הוא מה שהיה באמת).
אבל הילדה מאוד דעתנית...ולא פראיירית...הראתה לי בנימוס את הדרך החוצה .... בכי
מובן שהבנתי את הרמז ועזבתי שוב את המקום...אך הפעם לא משום שאני רציתי ...אלא היא רצתה ... בכי
אך אני עוד אחזור אליה ...גם אם אצטרך להגיע אליה מחופש לרבי .... Tongue
היא שברה את ליבי ...ובכדי להרים מעט את רוחי...שמעתי את השיר הבא ובכיתי... בכי
נ.ב
כל טעויות הכתיב,וטעויות ההיגוי בשיר ...אינם קשורים אלי או לניקה ....

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 02/-04-/2016 בשעה 22:08
                                     "הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו" (תהילים)
                                       "כל ישראל ערבים זה לזה" (דברי חז"ל)
                " עניי עירך קודמים לעניי עיר אחרת,ועניי ארץ ישראל קודמים לעניי חול"(דברי חז"ל)
חברים תמשיכו לשתף ...זונה באה וזונה הולכת...ואנו תמיד נשארים !!! השיתוף הוא שם המשחק !!!והוא מהותנו כאן בפורום !!!
בראשית דבריי,ובפתח דבריי,תודה רבה על השיתוף של החבר ironmen
"יברכך ה' וישמרך,יאר ה' פניו אליך ויחנך,ישא ה' פניו אליך,וישם לך שלום"
הדיווח שלך הדיר שינה מעיני ...
אז התקשרתי לגברת ולנטינה...עונה בקול נעים וסקסי...
הסברתי לה בשפתה,שקולה מאוד נעים וערב לאוזני...
ופרשתי בעבורה את המשפט "קול באישה ערווה"
והיא כבר בטלפון החלה נמסה,כחמאה שנשארה כל היום מחוץ למקרר בחודש אוגוסט...
קובע איתה,ומגיע לאסוף אותה מביתה בבת ים.
יוצא מחוץ לרכב,ופותח לה את הדלת... מחליפים מספר מילים ...
נעים מאוד רוני ... נעים מאוד ולנטינה ...
מסביר לה את משמעות שמה..."ולנטינה "...כוח,בריאות,חוזק ....
והחמאה נמסה לגמרי...ומוכנה למריחה ...
נוסעים קילומטר אחד בדיוק,עד למלון ליד המצבה בבת ים.(שילמתי למלון 120 ש"ח לשעתיים וחצי)
ומיד מתחילים במריחת החמאה על הלחמנייה !!!!
ולנטינה בת 45 160 ס"מ מגיעה אלינו בפעם השנייה מרוסיה ...
לא יודעת עברית,לא יודעת אנגלית,אך יודעת המון רוסית !!!
שיער בלונדיני צבוע,עד אחרי הכתפיים.
עיניים יפות ירוק/אפור.
גבות דקות לא מקועקעות .
שיניים לבנות,יפות,ונקיות(מלבד שן אחת בלסת עליונה מתחילה לקבל עששת,+שן טוחנת אחת ממתכת בלסת התחתונה).
שדיים בינוניים,טבעיים,די נפולים,(לא שקיות שוקו )עם פטמה גדולה...
בטן/כרס די גדולה (אך בטל בשישים בשל ביצועי הגברת).
גוון עור שזוף.
תחת טיפה גדול,לא ענק,ולא שמן (בקונטרה דוגי התחת מדהים).
לא בחורה יפה,לא דוגמנית מסלול,ולא מלכת יופי...
לא נפלתי,לא התעלפתי,ולא נשאתי עיניי השמימה בקריאת שמע ישראל !!!
אישה מאוד נאה לגילה...אישה סקסית ...
מתנשקת בלהיטות ובמסירות...מאוד אהבתי ...
השכבתי אותה על המיטה... וירדתי לה במסירות עילאית !!!
כולל אצבעות רבות,לכוס ולתחת,יותר מ15 דקות...עד לגמירתה המיוחלת בצעקות רמות !!!
מציצה טובה,רטובה,ועמוקה...יכולה לעשות מופע משותף עם סווטה בולעת החרבות !!!
ליקוק ביצים מושלם...מכניסה ומלקקת את הביצים,בתאווה וברצון ...
ראיתי כי טוב ...הרמתי את שתי רגליי מעלה מעלה,כתינוק הממתין להחלפת טיטול בידי אימו המסורה,
וקיבלתי רימינג מצמרר !!!!
סקס בכל הצורות...ובכל הזוויות האפשריות בכוס !!!
סקס בכל הצורות...ובכל הזוויות האפשריות בתחת !!!
שעתיים של סקס קטלני...כשבסופו גמירה עצבנית...על כל פניה,עיניה,ידיה,שדיה...וכל רמ"ח אבריה !!!
לסיכום:אחת החוויות הטובות שהיו לי לאחרונה !!!
ממליץ בחום ובאהבה...הגברת מתמסרת בצורה טוטאלית !!!
המחיר 400 ש"ח לשעתיים מלאות !!! הכל כולל הכל כולל הכל כולל הכל ....(בנוסף לעוד 120 ש"ח לחדר)
ביקשתי את רשות הגברת למסור טלפון לאחרים,וקיבלתי את אישורה,והסכמתה לכך !!!
אבקש לשמור על כבודה של הגברת !!!
נעשה זאת בחוכמה,בתבונה,ובאהבה,(רק לאחר שאקבל את אישורו של החבר ironmen )

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-04-/2016 בשעה 19:16
                                "וילכו ויבואו בית אישה זונה,ושמה רחב" (נטלי)
לאחר קריאת שתי ההמלצות של שני גדולי הדור (הפורום).
איצטגנין יבדל לחיים ארוכים וטובים...
rd06 יבדל גם הוא לחיים ארוכים וטובים....
ולאחר שהבנתי שבמקרה הנ"ל יש הסכמה ואין שום מחלוקת בין בית הלל לבית שמאי.
נחוש בדעתי יצאתי מביתי לבקר את העלמה הצדיקה והענוגה בעיר הקודש ת"א.
לא לחינם השוותי אותה לרחב הזונה' זאת מחמאה גדולה לזונה !
נטלי מדברת בנחמדות ובסבלנות בטלפון ...
מפנה לכיכר המדינה בת"א... ובשיחה נוספת משם מפנה לרחוב ויצמן.
דירה גדולה מבולגנת אך סבירה...
פותחת את הדלת נטלי בת 36 160 ס"מ מדברת עברית רהוטה ...
הופתעתי לטובה !!! הייתי בטוח שמדובר בבחורה גדולה ומפלצתית ומלאה שרירים !!!!
לגופה רק תחתון וחזייה תואמים בצבע שחור' ולרגליה נעלי עקב של 14 ס"מ'Shocked
מלאה בקעקועים' כולל קעקוע ענק של דרקון על רגלה השמאלית.
רזה ושחומה, גוף יפה, בטן שטוחה עם עגיל בטבור,תחת סקסי ושווה,בחורה סקסית !!!
חזה גדול יפה עם פטמות שגדלות בעת היניקה ...(סיליקון 600cc).
שיער שחור ארוך (תוספת).
עיניים חומות קטנות ויפות ..
שפתיים בשרניות (בוטוקס).
פנים נאות (לאחר שיפוץ).
ראיון קצר: 600 ל30 דקות 800 ל 40 דקות 1000 לשעה ורבע.
מה בתפריט :
הכל כלול !!! אכול כפי יכולתך !!!
כמו המלונות פעם בטורקיה (רק שבניגוד לטורקיה אצלה אין אנאלי Embarrassed).
מושיבה אותי על הספא בסלון ומתחילה בסטרפטיז מקצועי ומגר, שגורם לזין לרצות לקרוע את הג'ינס ....
מתנשקת,מלקקת,זורמת,לא אומרת לא לשום דבר .... עברנו לחדר שינה ...
מציצה טובה לא רעה בכלל כוללת יריקות ומשחק מקצועי עם היד,(אך ציפיתי למציצה טובה יותר).
ליקוק ביצים מעולה ...
רימינג מעולה כולל ישיבה על הפנים...
ניתן לגמור בפה, ומאוד רצוי ...
זיון טוב לא רע בכלל... (אך משום מה ציפיתי ליותר).
היא זונה מקצועית יודעת את העבודה,יודעת לזוז נשמעת להוראות,(כמו לוליינית סינית על חבל דק בקרקס מדרנו).
לכל הספקנים לגבי אישה/גבר !!!
אישה בכל רמ"ח אבריה !!!! עם תיקונים קטנים בפח ובשלדה, אך אישה נחמדה סימפטית ונעימה....
לסיכום:
היא לא מושלמת ולא צעירה, אך כמו מגדל פיזה באיטליה,מגדל לא חדש ודי עקום.
ובכל זאת ...ואולי למרות זאת ...מושך תשומת לב ולא ניתן להתעלם ממנו !!!
לאוהבי המראה הזנותי והסקסי מומלצת ביותר !!!
לאוהבי המראה העדין, הטבעי, והסולדי,תמתינו עד שאולגה תשתחרר מהמעצר ...
אני אחזור אליה ....

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-04-/2016 בשעה 20:24
                .....אני לא יודע אם ישנו עולם הבא,אבל ליתר ביטחון אני הולך עם תחתונים להחלפה .....
                        .......נשים תמיד מתרוצצות לי במחשבות,הן לא מעיזות ללכת .....
מתקשר למודעה אירה סקסית בת ים...הפקידה מפנה לרחוב ז'בוטינסקי בבת ים.
דירת שלושה חדרים,פשוטה וצנועה,אך סבירה ...
את הדלת פותחת אירה בת 26 160 ס"מ מגיעה אלינו מרוסיה...
יודעת מעט אנגלית ... (התמונות באתר אמיתיות לחלוטין).
הבחורה עם פנים עצובות...לא מחייכת...מבוהלת מעט... Shocked
אני מחייך אליה ואומר לה משפט ברוסית,ומגיש לה שקית עם דובדבנים יפים ....חיוך קטן עולה על שפתותיהTongue
יש לי בתא המטען ארגז שלם של דובדבנים,צריך לגמור אותו עד סוף השבוע... Tongue
שיער חום/שחור קצר (תסרוקת קרה).
עיניים חומות/דבש.
שיניים נקיות ולבנות,שפתיים קטנות מעט דקות ...
שדיים קטנים עם פטמה חומה(מעט נפולים לאחר לידה).
רגליים יפות,תחת חמוד.גוף נאה ...
קעקוע של פנתר על זרוע יד ימין.וקעקוע של דרקון על הבטן התחתונה בצד ימין ...
הקעקועים בשחור לבן ללא צבע...גוון עור שחום.
בחורה נחמדה,סימפטית,ונקייה.
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא רצתי במעגלים בסלון .....חיוך
ואף שקלתי לבטל,אך משהו בעצב בעיניה עשה לי משהו ... Embarrassed
דיברנו מעט בזמן שאנו אוכלים דובדבנים בסלון...השיחה הייתה נעימה ונחמדה אז נשארתי ...
ראיון קצר:400 ש"ח לשעה מלאה ...
מתנשקת צרפתית.
מציצה בלי גומי.
מלקקת ומוצצת ושולקת ביצים.
לא עושה אנאלי,לא עושה רימינג,לא ניתן לגמור בפה.מבולבל
החלטתי לפנק את הגברת העצובה...Tongue
השכבתי אותה על הספה...וירדתי לה עד שראתה בדמיונה רק דובים ורודים עד הגמירה ....Embarrassed
מתנשקת מצוין,כמו מאהבת בטלנבולה ספרדית עם תרגום לעברית...במסירות עילאית ...Embarrassed
מלקקת ומנשקת את הצוואר והאוזניים...ומאוד אוהבת שעושים לה זאת בחזרה...Embarrassed
מוצצת טוב אך לא מצליחה להכניס את כולו לתוך הפה,אך משתדלת מאוד נחנקת וחוזר חלילה ... Shocked
זיון טוב מאוד, יודעת ואוהבת להזדיין...מעודדת אותי בקריאות עידוד להמשיך...וגם אני כבר רואה דובים ורודים ...Embarrassed
שעה מלאה של זיון מענג ומהנה...ללא תלונות ללא טענות...גמירה עצבנית על הישבן החמוד שלה ...
לבסוף נכנסנו יחד למקלחת.היא שטפה אותי בידיה הרכות ... התחרמנתי שוב ...Embarrassed
אז התחלנו הכל שוב רק הפעם במקלחת ...כשהמים זולגים על גופה השחום ...
כשסיימנו הפקידה התקשרה וצעקה עליה בצעקות רמות,מדוע היא לא עונה לטלפון ...כועס
לסיכום :
לא הבחורה הכי יפה בבת ים ...
מראה של קופאית בטיב טעם(בקופה המהירה).
אך בחורה נחמדה,מקסימה,ונותנת שירות מעולה במחיר סביר !!!
נפרדה ממני בנשיקות וחיבוק גדול ...ועם חיוך רחב על שפתותיה כשעיניה בורקות ...
לסיום ...
לא תמיד הכד היפה הוא הטוב ביותר...
לפעמים גם כד סדוק יכול להשקות פרח יפה ....
אירה...

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-04-/2016 בשעה 21:04
                        ....בזמן שילדים בפורום מזיינים את השכל...אני מזיין נשים וזונות .... ומדווח
                    .....בזמן שילדים בפורום טוחנים את המוח...אני טוחן נשים וזונות .... ומדווח
               .....בזמן שילדים בפורום מבלבלים את הביצים...לי מלקקות נשים את הביצים...ומדווח

לאחר ויכוח טפשי עם בובה טיפשית...ולאחר שארגון פמיניסטי החל לצטט את כתביי ומילותי בפורום ....
הצעתי את מיטתי ושכבתי לישון ...
קצתי משנתי בשעת לילה מאוחרת...כשזיעה קרה מכסה את מצחי ...
משום שחלמתי חלום שבו ...בובה עם שיער כתום,צלקות בפנים,ושיניים חדות עושה לי רימינג במרעום !!!
קמתי בבוקר ותהיתי מה פשר החלום ...
לא ידעתי מה עלי לעשות ....האם אני צריך לחזור בתשובה !!!
או שמא להתנצר...או אולי להתאסלם ...או שמא להצטרף לתנועה הפמיניסטית בישראל !!!
אנה אלך ...אנה אפנה ...אנה אברח...איך אתנחם...איכה אשכח ...מה אעשה .....
לאחר התלבטות קשה...החלטתי ללכת לאנה ....
בשל חשש מציטוט דבריי על ידי ארגון פמיניסטי ...
ובשל הידיעה ששני ילדים רפי שכל וקלי דעת קוראים את דברי בפורום ...
נכתוב הפעם בצורה שהם לא יבינו !!!
קבעתי עם אנה באחד המלונות בתל אביב...היא כבר הייתה בחדר (החדר על חשבונה).
פותחת את הדלת אנה...בת 28 170 ס"מ מגיעה אלינו מרוסיה יודעת אנגלית ...
הסבר איך לראות את התמונות שלה (בפרטי לחברים בוגרים בלבד).
שיער בלונדיני חלק עד אחרי הכתפיים.
עיניים אפורות/ירוקות מדהימות.
שיניים נקיות ולבנות כחלב טהור.
שפתיים יפות שפה עליונה מעט פתוחה (שפתי מוצצת).
שדיים יפים טבעיים ועומדים(חזה בינוני ).
לא רזה ולא דקיקה אך לא שמנה עסיסית !!!
גוון עור שחום תחת יפה.
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא עשיתי טקס וודו לבובה עם שיער כתום !!!
אך בחורה סקסית...נקייה ומריחה טוב ...
ראיון קצר ...400 ש"ח לשעה מלאה ...
מתנשקת _________
עושה ___________
עושה __________
עושה __________
עושה __________
ניתן ורצוי _________ועל הפנים
בקיצור עושה הכל ...מלבד אתם יודעים______לא נוסעת רוורס ...
לא חדשה במקצוע...מכירה את העבדוה אוהבת _______
זורמת ונזרמת _______היוצר ....
מה רבו מעשיך ה' מאוד עמקו מחשבותיך ...איש בער לא יידע,וכסיל לא יבין זאת ....
לסיכום : שלושה דברים:
מי שרוצה זיוני שכל...בלבולי ביצים...הטפת מוסר...והרצאות פמינסטיות שילך לבובה !!!
מי שרוצה לזיין את אנה שיפנה אל הרב ....
ומי שעדיין לא הבין את מהות הפורום שילך לחפש מי שיז_______אותו ואם הוא לא מוצא ...
אני מכיר רב מאוד ליברלי שמזיין כל מה שזז לידו אפשר ללכת אליו והוא יז_____אותו ....
נ.ב
אני יוצא מחר לחופשה עם רעייתי...היקרה,האהובה,הנעימה,היציבה,האמיתית,הנכונה,הישרה,הנאמנה,
החביבה,הנחמדה,האדירה,וכמובן היפה !!!!
נ.ב נוסף
אדמין היקר...תשמור על הפורום הקדוש הזה...
לילדים יש נטייה לשכוח מה היה כאן לפני חמישה חודשים קריצה

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-04-/2016 בשעה 22:20

...אני יודע שאי שם ביקום קיימת לה הנשמה התאומה שלי....
        ...אבל לחפש אותה בגילי,הרבה יותר קשה,מפשוט לגשת לרחוב הירקון בתל אביב ולזיין זונה ...
"הירקון זורם ונשפך לים...הזונות גם...נשים רכות על מיטות חורקות מפושקות עכשיו"....
אז מה היה לנו לאחרונה ברחוב הזונות(הירקון)בתל אביב !!!
*הייתה ורוניקה הקדושה מסנט פטרסבורג....
* הייתה ליזה מארץ הפלאות אוקראינה ....
*הייתה ג'סיקה הבולגריה מאמריקה.....
* הייתה סנדי מרומניה .....
וכעת יש לנו את מליסה מרוסיה !!!
הפקידה מפנה לרחוב הזונות בתל אביב (הירקון)....לבית הזונות הירקון 45 ....
את הדלת פותחת מליסה בת 25 ...170 ס"מ מגיעה אלינו מרוסיה ... (התמונה באתר לא אמיתית)
כלל לא מודעת שיש בעולם עוד שפות מלבד רוסית !!!
שיער שחור וארוך עד הישבן ...שיער בריא,יפה,וטבעי...
עיניים כחולות מדהימות.
שיניים לבנות ונקיות...
שפתיים יפות ובשרניות,אף קטן
חזה בינוני+ נפול אך סקס... גוון עור לבן,אך לא לבן מידי.
רגליים נחמדות,ישבן נחמד אך לוקה בחסר,שיער ערווה מעל הכוס(סקסי)...
כפות ידיים יפות ועדינות,ציפורניים משוחות בלק הזול ביותר בעולם !!!
כפות רגליים לא משהו...משוחות בלק יותר זול מהלק שבאצבעות הידיים !!!
בחורה לא רזה,אך לא שמנה,עסיסית...(פחות שבעה ק"ג היא כוסית)
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא הצטרפתי לשומרי משקל .....
אך מאוד אהבתי את החן בפניה הנאות...ואת הנחמדות שבה .... 
ראיון קצר : 500 ש"ח לשעה 400 ש"ח ל40 דקות .
מתנשקת צרפתית.
מציצה בלי גומי.
ניתן ורצוי לגמור בפה.
מלקקת ביצים.
לא עושה רימינג.
בתוספת 100 ש"ח...ניתן ורצוי להסיע אותה ברוורס !!!
מתנשקת צרפתית מצוין באהבה ובמסירות עילאית ....
מציצה טובה ורטובה...(מתקשה להכניס את כולו לפה,אך משתדלת במסירות).
ליקוק ביצים מצויין,עם הרבה רוק,אהבה ושמחה ...
זיון מעולה !!! יודעת ואהבת להזדיין,לא מתעייפת,משתפת פעולה באהבה ....כחומר ביד היוצר !!!
יודעת לשבת על הזין...יודעת לזוז,ואף בתנוחה המיסיונרית יודעת לזוז ולעודד עם הישבן ...
אוהבת שיורדים לה ...ושמשחקים לה בעדינות עם אצבע אחת בכוס ....
זיון תחת מצוין...בהתחלה מעט קשה... אך לאחר מספר דקות נכנס באהבה ...
השפרצה עצבנית לתוך הפה... (לא בולעת).
לסיכום : לא דוגמנית מסלול ...
בחורה נאה... עם פנים נאות ...
הגוף מעט מלא,אך לא שמנה... ישבן לא מושלם ...
זיון טוב,בחורה נחמדה עם שירות טוב...
אני אהבתי ...ואני אחזור !!!
מליסה .........

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-04-/2016 בשעה 22:23
                        ........לאכול אוכל בריא,זה כמו לזיין רק בשביל להביא תינוק ..........
                ........יש דברים שאתה יודע רק כשאתה מסתכל לזונה בלבן של העיניים ...........
לאחר שהיום כעסתי מעט על שני אחיי (אכילס ומקסימום)
ואף אבא אדמין כעס מעט החליטו שני הניצים לעשות שלום מוחא כפייה
אז חשבתי שמן הראוי שאצא לחגוג את המאורע בזיון ...
אנו בחודש יולי ומן הסתם נלך לבקר את יולי...
הפקידה מפנה לרחוב העצמאות בבת ים
דירה גדולה.. די פשוטה אך נקייה ונעימה ...
את הדלת פותחת יולי בת 20 160 ס"מ מגיעה אלינו מרוסיה
יודעת המון רוסית וממש מעט אנגלית (התמונות באתר אמיתיות אך לאחר פחחות וצבע)
שיער שחור עד אחרי הכתפיים (לא חלק)
עיניים חומות (רגילות לחלוטין)
שיניים נקיות (שתי שיניים קדמיות בלסת עליונה מעט גדולות יותר מהשאר)
אף טיפה גדול...
שפתיים קטנות (לא בשרניות)
חזה קטן מאוד
בחורה רזה מאוד...גוון עור לבן ...
קעקוע ענק על כל הגב כולל הישבן של פרחים אדומים (גינה שלמה יש לילדה הזו בגב)
צריך גנן להשקות את הקעקוע הענק הזה Shocked הקעקוע מתסיים עם פרח אדום ממש בחור של פי הטבעת ....
ילדה לא יפה ...אך סימפטית ונחמדה ...
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא חייגתי 100 ...
ראיון קצר : 500 ש"ח לשעה 400 ש"ח ל40 דקות
מתנשקת צרפתית
מציצה בלי גומי
מלקקת ביצים
ניתן לגמור בפה
לא עושה רימינג
בתוספת של 100 ש"ח ניתן לתקוע לה את הפרח בפי הטבעת Tongue
אז נשארתי ....
מתנשקת טוב...
מוצצת סביר אך מתקשה ... היא ממש קטנה ורזה הזין גדול עליה ...
אוהבת להזדיין זורמת...אך הכל בעדינות...
היה קושי להחדיר לישבן אך בסופו של דבר פילחנו את הפרח לשניים חיוך גדול
גמירה על הפנים ובפה ....(רק לא על העיניים).
האם אחזור? לא
האם אני מצטער שהייתי? לא
לסיכום :
לא בחורה יפה ...מראה של מוכרת נקניקים בטיב טעם ....
זיון סטנדרתי ורגיל האנאלי היה נחמד.
אך הכל היה בעדינות ...ואני יותר אגרסיבי בסקס !!!

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-04-/2016 בשעה 22:26
                                         ....."מן המצר קראתי יה...ענני במרחב יה"......
                       ....זונה...חיים...ואופניים...אחד הם,אם קל לך,סימן שאתה בירידה......
מאחר והגברת יסמין אינה עונה לטלפון בעשרת הימים האחרונים...
חשבתי לעצמי שאולי נעלה דיווח,וכשהיא תענה נשלים את הפרטים החסרים ...
יסמין... הוא סוג צמח ממשפחת הזיתיים,צמח זה נפוץ הן בשל יופיו ,והן בשל ריחו הנעים והמיוחד...
במקורות היהודיים,היסמין מוזכר כצמח מרפא,המיוחסת לו יכולת הורדת חום,והקלה על מערכת הנשימה.
יסמין צומח בעיקר בקיץ...ומן היסמין ניתן לעשות תה
אחרי הסבר כזה לא נלך ליסמין ?
גם תה,גם הורדת חום,גם מקל על הנשימה בימים חמים אלו ....וגם מוצצת ומזדיינת !!!
הפקידה מפנה לרחוב_________בתל אביב ...
פותחת את הדלת יסמין בת _____ס"מ ________מגיעה אלינו מ_________
שיער_______
עיניים_______גבות _______
שיניים_______שפתיים _______
שדיים_______ישבן _________
בטן________רגליים______
כפות ידיים______כפות רגליים_______מידה ______
לא נ______לא ה_______ולא ה_____________
ראיון קצר: ______לשעה _____ל30 דקות
מציצה ______
זיון________
ניתן או לא ניתן _______
זזה רוו_____לא זזה רוו_______
כחומר או לא כחומר ___________
לסיכום :
רב הנסתר על הגלוי _____________________________

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 12:44
                        ......אני חושב שלהצלחה אין חוקים,אבל אפשר ללמוד הרבה מכישלון.....
              ....היופי הגדול של החיים אינו טמון בכך שלא ניפול,אלא בכך שנקום כל פעם מחדש.....
                          ....... החיים קצרים מידיי....תחייכו כל עוד נשארו לכם שיניים .......
לאחר שהבנתי שהמצב קשה ...ולאחר שהמילה "לא" הפכה למילת הקסם אצל כל זונה מתחילה ...
נשאתי עיני השמימה בתפילה חרישית... וביקשתי משאלה ....
הצעתי את מיטתי ושכבתי לישון בעצב .
בשעת לילה מאוחרת קצתי משנתי,משום שחלמתי חלום שבו שתי רוסיות עושות כל אשר אנוכי, מבקש אותן לעשות ...
כשקמתי נזכרתי בחלום ויצאתי לחפש מה משמעות החלום ...
לבשתי את מיטב בגדיי ...לקחתי צידה לדרך ויצאתי אל המסע בעקבות החלום ....
בראשית דבריי...תודה רבה לחבר אלכס ...(אתה גם תופתע מהסיפור).
התקשרתי לגברת טטיאנה מבת ים, בחורה פרטית תיירת מרוסיה ....
נפגשנו בבת ים קבענו במלון קטן באזור התעשייה של בת ים (ליד הבית של סווטה בולעת החרבות).
אחלה מלון ...אחלה מחירים...חדרים מכל הסוגים ...
טטיאנה הגיעה למלון ברכב שכור(זונה קלאס) אני כבר המתנתי לה בחדר.Embarrassed
טטיאנה נכנסת לחדר ...בת 34 170 ס"מ מגיעה אלינו מרוסיה, יודעת המון רוסית ומעט אנגלית ....
שיער בלונדיני צבוע .
עיניים יפות אפורות/ירוקות.
שפתיים נחמדות...שיניים לבנות ונקיות.
חזה בינוני מעט נפול (לאחר לידה).
רגליים ארוכות,גוף רזה,ישבן נחמד ... גוון עור לבן.
קעקוע דהוי על כתף ימין,קעקוע קישוט מסביב לתבור,וקעקוע נחמד על רגל שמאל ...
לא מלכת היופי...אך לא מכוערת...לא נפלתי ולא התעלפתי ...ולא נישקתי את המזוזה ...חיוך
בחורה נחמדה וסימפטית...הכימיה מההתחלה הייתה בשמיים....
מתנשקת צרפתית בשמחה ובאהבה !
מציצה נחמדה ללא גומי ,לא יכולה להכניס אותו עד הסוף.
מלקקת את הביצים באהבה ובשמחה.
מזדיינת כמו משוגעת, אוהבת להזדיין נהנית להזדיין זורמת ונזרמת ....
לא עושה רימינג,לא עושה אנאלי ,ניתן ורצוי לגמור בפה ....
הכל היה בסדר לאחר שסיימנו דיברנו מעט, היינו ביחד מעל שעתיים וחצי....
דיברנו על נשים, על ילדים, ועל זיונים ... אמרה שיש לה חברה בשם סוניה ....Tongue
מיד ביקשתי לראות תמונות ...ראיתי וכמעט התעלפתי ...Shockedאמרתי לה אני רוצה לזיין את שתיכן ביחד ....Tongue
אמרה לי "אין בעיה" מיד הבנתי שהחלום הופך למציאות .... ויש אלוהים בבת ים ...מוחא כפייה
קבענו באותו מלון לשעתיים מאוחר יותר,הזמנתי חדר...והמתנתי להן בחדר ...
הן נכנסו לחדר לבושות שמלות מיני נעלי עקב, כמיטב המסורת הרוסית !!!Star
סוניה:
167 ס"מ בת 30 מגיעה אלינו מרוסיה המון רוסית מעט אנגלית.
שיער שחור עד אחרי הכתפיים.
עיניים מדהימות שחורות/חומות,בשילוב גבות טבעיות ויפות.
אף קטן ויפה,שפתיים סקסיות ,שיניים לבנות צחות ונקיות.
חזה בינוני יפה מעט נפול.
גוף סקסי לא רזה לא מלאה סקסית וטעימה ,גוון עור שחום.
בחורה יפה וסקסית מאוד אהבתי ....
בלי לבזבז הרבה זמן נכנסו לפעולה שלושתנו יחד ...
אין לי מילים ללהסביר את החוויה המדליקה והמטורפת הזאת ...Tongue
הן זרמו אחת עם השנייה בצורה מושלמת הכל כולל הכל !!!!
אחת מלקקת לי את הביצים ועושה רימינג ...והשנייה מוצצת לי את הזיין..Tongue
אחת יושבת לי על הפרצוף והשנייה יושבת לי על הזין ....והן מתנשקות האחת עם השנייה בזמן הזה ...
מתנשקות מלקקות ויורדות אחת לשנייה חוויה מטריפה...Embarrassed
סוניה מוצצת מצויין מכניסה את כל הזיין לתוך הפה ...מלקקת ביצים,ועושה רימינג ...
כוסית סקסית איזה מבטים מחרמנים ...
לאחר שעה וחצי ...של סקס מחרמן ומטריף ...אם הדבר היה תלוי בי זה היה נמשך כל הלילה !!!
השכבתי אותן על המיטה ובזמן שהן מתנשקות צרפתית ...גמרתי להן על הפנים ובתוך הפה ...
האם אחזור? כן ...כן ...כן ....Tongue
חוויה מארץ החוויות !!! כל גבר חייב לעבור חוויה כזאת בחייו .......
לסיכום :מיהו אדם מאושר?
"אדם הקם בבוקר והולך לישון בלילה ,ובין קימה לשינה הוא עושה רק את מה שהוא רוצה לעשות" (בוב דילן).
אז למי שנמאס לשמוע לאאאאאאא...ורוצה לשמוע משתי זונות כןןןןןן
שיתקשר לטטיאנה .... 400 ש"ח לשעה וחצי עם אחת... 800 ש"ח לשעה וחצי עם שתיהן יחד אורגייה מהסרטים !!!!
קיבלתי את רשותן למסור טלפון לאחרים ...
נעשה זאת בחכמה ובתבונה ...
אני מקדיש לטטיאנה וסוניה את השיר ..."מחכה " שכתבה ריטה ...

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 12:50
ניקה המניוקה !!!
       ....אם הדשא של השכן ירוק יותר,אולי הגיע הזמן להפסיק להתעסק עם הדשא,וללכת לזיין זונה .....
                                      ....רודפים אחריך תברח....מוצצים לך תשכב.....
אתמול בלילה אכלתי נקניקיה בלחמניה,וקראתי סיפור על אחת בשם ניקה ...
ובסיפור סופר,שדני ילד גדול מנקנק את ניקה....
לקחתי ביס גדול מהנקניקיה...וחשבתי שגם אני רוצה לנקנק את ניקה !!!
ניקיתי שיניים,ניגשתי למיטתי הנקייה,ושכבתי לישון.
בבוקר קמתי ומיד נזכרתי בניקה...ניקיתי שיניים,התלבשתי יפה,ונסעתי לפ"ת לנקנק את ניקה !!!
ניקה בת 37 ...165 ס"מ ...מגיעה מאוקראינה,אך דוברת עברית רהוטה...
ניקה מאוד נקייה...בית נקי יש לניקה...
שיער שטני/ג'ינג'י אסוף
עיניים חומות/דבש
לניקה שיניים נקיות
חזה קטן,גוון עור לבן,יותר מידי לבן ...
גוף רופס...רגליים רופסות...ישבן רופס...בטן רפוסה...נראית כמו נקניק ישן מבולבל
ניקה לא אחת שתעבור ברחוב,ונקבל נקע בצוואר...
ניקה נראית כמוכרת נקניקים בטיב טעם !!!
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא פתחתי דוכן נקניקיות בפ"ת ...
ראיון קצר: 500 ש"ח לשעה 300 ש"ח ל30 דקות ...
ניקה לא מתנשקת צרפתית.
ניקה מוצצת נקניקיה בלי גומי.
ניקה מלקקת ביצי נקניקיה.
ניקה לא מנקה מרעום עם הלשון.
ניקה לא מסכימה להכניס נקניקיה ברוורס.
ניקה מסכימה,לשחרר את הקטשופ של הנקניקיה בפה.
רציתי לברוח,ידעתי שצריך לברוח,אך הסקרנות מהנקניקיה הפולניה והלבנה,עשתה את שלה...
ניקה עושה מציצה רגילה לגמרי... (על גבול בינוני מינוס)
ניקה מזדיינת ברמה בינונית מינוס.
לא אהבתי,לא גמרתי, לא אחזור !!!
נפילה מארץ הנפילות !!!
לסיכום : להערכתי לא חדשה במקצוע (לפחות חמש שנים)
לבנה על גבול לבקנית,לא יודעת להזדיין,לא יודעת למצוץ !!!
ממש לשכב עם גופה,אפילו הצבע דומה לגופה....
מזל שהיה עלי גומי (אין לה גומי בבית)כועס הזוי .....
לסיום ...מי שבא לו שינקנקו אותו,שילך לניקה ....
אחת הנפילות הגדולות בהיסטוריה היהודית !!!
נ.ב
ניקה את מניוקה .....כועס
נפלתי חזק .... בכי

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 13:23
                ....העולם הוא ספר ענק...אדם שאינו מטייל בו כאילו קורא את אותו הדף שוב ושוב ושוב ....
           ....בת ים היא עיר ענקית...אדם שאינו מטייל בה כאילו מזיין את אותה הזונה שוב ושוב ושוב ......
מידי פעם חשקה נפשנו ומוחנו ללכת למקומות אפלים ...
אז נסעתי לבת ים וחיפשתי חור של תחת לטייל בו ...
ניסיוני למדני שנשים פחות יפות נוסעות ברוורס...יותר משנשים יפות נוסעות קדימה ... חיוך
התחלתי את המסע אחר חור התחת אצל סווטה מבת ים.
הפקידה מפנה לרחוב אחד העם בבת ים דירה נחמדה .
את הדלת פותחת סווטה בת 35... 170 ס"מ מגיעה אליו מאוקראינה,לא יודעת אנגלית ...
שיער צבוע בלונדיני(גוונים).
עיניים חומות.
שיניים במצב תקין.
שדיים בינוניים + נפולות מעט.
בטן מעט גדולה (נראית בהריון חודש חמישי).
רגליים סבירות ...ישבן מעט גדול.
לא נפלתי ...לא התעלפתי...ולא ביקשתי מים קרים ....
ראיון קצר : 400 ש"ח לשעה מלאה ...
מתנשקת צרפתית.
מציצה בלי גומי.
מלקקת ביצים.
לא עושה רימינג...לא עושה אנאלי...ולא ניתן לגמור בפה.
אך חייב לציין בחורה נקייה...נחמדה...ומאוד סימפטית..
אך משהו במראה שלה לא עשה לי את זה ...
נתתי שוקולד...קיבלתי נשיקה צרפתית ורטובה עם לשון ...
ועזבתי את המקום עם חיוך רחב (כמעט חזרתי משום שאני בטוח שהיא נותנת שירות טוב)
סווטה ....
....אוניות בטוחות יותר בנמל...אך לא לשם כך הן נבנו ....
המשכתי את המסע לחיפוש חור תחת ...
הפקידה מפנה לרחוב בן גוריון בבת ים ...דירה מחולקת סבירה
את הדלת פותחת אינה בת 35 ...157 ס"מ מגיעה אלינו מאוקראינה,לא יודעת אנגלית.
שיער שחור אסוף עם גומיה לאחור.
עיניים כחולות.
מאוד לבנה..רגליים עבות וקטנות.
ראיון קצר:400 ש"ח לשעה
מתנשקת צרפתית.
מציצה בלי גומי .
לא עושה רימינג,לא מלקקת ביצים, לא עושה אנאלי,לא ניתן לגמור בפה או על הפנים ...
לסיכום :
זהו המקרה שבו כשהדלת נפתחת...אתה חושב שטעית בכתובת.
רק משום שאתה לא מבין מה הקשר של הגברת העומדת לפניך.
לבין עיסוקה בזנות ...
נתתי שוקולד...קיבלתי קבלה מהקופאית ועזבתי את המקום ...
בקיצור מראה של עוזרת קופאית בטיב טעם !!!
אינה ...

...אם החיים הם מסע והיעד הוא בית הקברות...צריך ללמוד להינות מהמסע לפני שמגיעים ליעד...
חם לי ...אני עייף ...אך לא מתייאש ...וממשיך בחיפוש אחר חור התחת הנכסף ....
הפקידה מפנה לרחוב הרצל בבת ים דירה נחמדה נקייה וממוזגת
את הדלת פותחת דשה בת 19 ....167 ס"מ
מגיעה אלינו מאוקראינה יודעת מעט אנגלית והמון רוסית ...
שיער שטני (קרה).
עיניים ירוקות ויפות.
שיניים קטנות ולבנות (מלבד שן אחת בלסת עליונה עששת ).
שפתיים יפות.
חזה חמוד לא קטן עם פטמה גדולה וחומה
גוף מעט גדול לא שמנה ...מעט גדולה ...
גוון עור שזוף...בחורה נקייה מריחה טוב.
כפות רגליים נקיות ועדינות (מידה 39).
כפות ידיים נאות עם אצבעות דקות ונקיות ...
לא נפלתי ...לא התעלפתי...ולא ביקשתי אקמול ...
אך מאוד אהבתי את המראה הבתולי והיפה של הפנים של הילדה המקסימה הזאת ...
ראיון קצר: 400 ש"ח לשעה מלאה הכל כולל הכל...כולל הכל...כולל הכל...כולל הכל ...כולל רוורס ....
למשמע הפרטים בראיון ....למרות שהיא לא הכי יפה בעולם ....
נפלתי ...אהבתי...התעלפתי...קמתי והתחלתי לזיין .....
מתנשקת מצויין ...מכל הלב ומכל הנשמה ...
מציצה בלי גומי נעימה ועדינה (לא מצליחה להכניס את כולו אך משתדלת במסירות)
ליקוק ומציצת ביצים מעולה !!!
רימינג נעים (לא תזרום עם כולם לרימינג)
זיון מעולה ...עושה כל מה שרק עולה על דעתכם ...
גולת הכותרת !!! זיון תחת מדהים ....בכל תנוחה שקיימת בעולם ...
יושבת עליי ומזיינת אותי כשכל הזין בתחת שלה...פשוט מדהים
זיינתי אותה בתחת יותר מ30 דקות ללא תלונות... ללא טענות... וללא בלבולי ביצים !!!
רק ליקוקי ביצים...
הילדה פשוט אוהבת להזדיין בתחת !!!
כחומר ביד היוצר ...או כפלסטלינה בידיו של ילד היפראקטיבי ששכח לקחת ריטלין ...
לאחר שעה מלאה של סקס עצבני...
הורדתי אותה לרצפה ...ובזמן שהיא מוצצת לי ...גמירה עצבנית על כל הפנים שלה ...
כשעיניה הירוקות מביטות בי ...ולא מבינות מהיכן כל הגשם הזה באמצע השרב .....
לסיכום :
לא מלכת יופי ..ולא גוף של דוגמנית ...(התמונות באתר אמיתיות לחלוטין)
ילדה מקסימה...עם פנים עגולות וחמודות ...
אוהבת להזדיין ...ומודה שאוהבת להזדיין בתחת ...
האם אחזור? ברור שכן (כבר מחר חוזר הבטחתי לה מתנה יפה)
יש לי רק בקשה קטנה...
הילדה זקוקה לכסף...היא תעשה כל מה שרק תבקשו באהבה גדולה ...
תנו לה טיפ בבקשה...כל אחד לפי יכולתו ...20 ש"ח 50 ש"ח 100 ש"ח
דשה ....

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 13:27
       ...הכל צפוי והרשות נתונה,ובטוב העולם נידון,והכל לפי רוב המעשה,אבל לא על פי המעשה....(משנה אבות)
   ......מלחמה היא הכישלון של הדיפלומטיה...נפילה עם זונה היא הכישלון שלך...והניצחון של הזין על ההיגיון....
לאחרונה לאחר מספר הצלחות ...
קיילי המלכה הצדיקה,מרגריטה הסקסית,לנה הפרטית נצר למשפחת זונות...
נוצר לחץ עצום על הצדיקות המדוברות,וכל ניסיון להשיג את קיילי עלה בתוהו...
התאכזבתי קשות,לא ישנתי לילות,נותרתי לבד,עצוב כואב ודואב,נותרו לי רק המחשבות על אותם ימים שחלפו....
לפתע עלה במוחי טעם פטריות הפורטובלו של קטיה,ומיד התקשרתי וקבעתי ....
לחנות מיד הלכתי,ומילאתי שקית גדולה בכל טוב,ואף שני אבטיחים יפים לגברת... (היא מתה על אבטיחים).
יצאתי לכיוון עיר הזונות....וכשהגעתי משהו השתבש,נפלה טעות עם הפקידה,ושוב נותרתי לבד....
נשאתי עיני השמימה,וביקשתי רק עוד זונה אחת ראויה לשנה החדשה...
ככל הנראה לקראת יום הכיפורים,האל עסוק לעייפה בבקשות סליחה,מיהודים רבים ברחבי העולם.
לכן כפי הנראה התעלם מבקשתי הצנועה,ואי השפיות שלי שלחה אותי לפולינה....
הפקידה מפנה לרחוב בן גוריון,על טיילת בת ים,בניין מוזר חציו בית אבות,חציו דירות מגורים.
דירה מחולקת די מוזרה,אך סבירה ונקייה...
את הדלת פותחת פולינה בת 28 ...165 ס"מ מגיעה אלינו מאוקראינה,יודעת אנגלית די טוב ...
שיער בצבע שחור/פחם ארוך מאוד עד הישבן (תוספת)
גבות שחורות,ריסים ארוכים.
עיניים כחולות גדולות ומדהימות.(זנותיות)
שיניים צהובות,עששת מתקדמת,שתי שיניים טוחנות בלסת עליונה,יצאו לטייל בטיילת ועדיין לא חזרו ...
שפתיים נחמדות,אף קטן (צלקת קטנה על נחיר שמאל)
שדיים קטנים,די נפולים...
רגליים יפות,בטן לא יפה,ישבן לא יפה,גוף לא יפה,גוון עור לבן...
נראה כאילו הייתה מאוד שמנה בעבר,השילה קילוגרמים רבים ממשקלה,דבר שעיוות מעט את גופה.
קעקוע ענק של דרקון ירוק/אדום,על כל הכתף והזרוע של יד ימין.
קעקוע ענק של פרחים וקישוטים,על כל כף רגל שמאל,ולאורכה של רגל שמאל.
קעקוע ענק באותיות סיניות על כל הגב,מהעורף ועד הישבן.
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא אכלנו יחד תפוח בדבש....
ראיון קצר: 400 ש"ח לשעה הכל כולל הכל מלבד אנאלי ....זרמתי ....
מתנשקת טוב ...
מציצה בינונית,לא יכולה להכניס אותו עמוק.
ליקוק ביצים נחמד
רימינג טוב.
אוהבת להזדיין,חזק ואגרסיבי...
ניתן לגמור על הפנים...
ציפיתי ממנה ליותר...היא לא חדשה במקצוע,היא זונה במהותה,בחשיבתה,בחזותה,ובלבושה.... היא "זונה"
התאכזבתי ......
לסיכום : לאחרונה מגיעות לארץ זונות רבות,אך האיכות יורדת,למרות שלא רציתי,לבסוף נכנסתי...
או שאני באמת סובל מפיצול אישיות....או מאי שפיות זמנית ...
"אי שפיות זה לעשות את אותו הדבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות" (אלברט איינשטיין)
חומר למחשבה עבורי לשנה החדשה !!!
נסיים בעצה חיובית לשנה החדשה :
קחו לכם אישה שהולכת רק בדרך התורה...
תורה לבשל...תורה לנקות...תורה לגהץ...תורה להוציא את הילדים מהגן...
בקיצור צדיקה .....קריצה
פולינה .....
נ.ב
בחזרה לביתי עברתי דרך דרום ת"א,חילקתי את הפירות והממתקים המיועדים לקטיה,לשתי זונות רחוב,
לאחת מהן היו לא יותר מ10 שיניים בפיה,אך החיוך והשמחה שלה עשו לי את היום !!!
אז לפחות עשיתי מעשה טוב לפני החג ....
שנה טובה לכולם ....

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 15:00
     ...מי שמפחד מזאבים,שלא יכנס ליער...מי שסובל מחולשה לזונות,וזיהום אוויר,שלא יסתובב בירקון ת"א ....
                   ....הגיון יקח אותך מנקודה א' לב'....דימיון יקח אותך לזונה בשם קיילי ....
לא קל לי לכתוב את שעבר עלי היום,אך למען ההיסטוריה היהודית אשתדל ואכתוב.....
לאחר המצב הקשה לאחרונה בארץ הקודש,ולאחר שעלו בראשי מחשבות לגשת לרב,
ולהתיר את נדר השבועה שלי,לגבי נסיעה נוספת לארץ הזונות.(טדום ועמורה אוקראינה).
יצאתי בראש רכון,טיילתי לאורך רחוב הירקון בת"א,כל בניין ברחוב מעלה בי זכרונות על זונות מעברי....
ממש כמו אדריכל זקן,אשר תיכנן את הרחוב לפני שנים רבות ....
צעדתי לאורך הירקון...דרך ארוכה עד הזונה קיילי,ניסיתי שלא למעוד (מדרכות על הפנים).
היו לי צעדים מוטעים לאורך הדרך,עד בוגרשוב...אך לבסוף גיליתי את הסוד ....קיילי.....
בידי הימנית שוקולד גדול,בעטיפה אדומה ובצורת לב....
בידי השמאלית שקית נייר,עם שלושה מנגו יפים וטעימים...
בין שתי הידיים,פועם לב בקצב מהיר יותר מהרגיל ...
ובין שתי הרגליים,לב ארוך בצורת זין,לא פועם סתם עומד דום,כחייל גולני במסדר המפקד.
כשם שיפתחו שערי שמיים,ביום הכיפורים הבא עלינו לטובה !!!
כך נפתחה הדלת,בדירה המפוארת של קיילי...
והיא נעמדה כצדיקה חסודה,הבאה לגאול אותי מחטאיי הרבים !!!
קיילי בת 25 ...168 ס"מ מגיעה אלינו מרוסיה,יודעת אנגלית ....
שיער שחור עד מעט אחרי הכתפיים.
עיניים כחולות,קטנות יפות ובישניות.
שפתיים יפות וטבעיות.
שיניים יפות,נקיות,לבנות ומדהימות,עם חיוך ממיס לבבות !!!
שדיים יפים גדולים,עם פטמה שקועה,ליקוק אחד והפטמה מזדקרת ...
גוון עור בהיר,רגליים יפות
כפות ידיים יפות,אצבעות דקות ויפות משוחות בלק זול.
כפות רגליים יפות,(מידה 37)
גוף יפה,עסיסי וסקסי,לא רזה אך בכלל לא שמנה ולא מלאה,גוף סקסי !!!
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא בניתי חומה....
אך חייב לציין,שאני מאוד אוהב את הקלילות של הבחורה,המקסימה, החייכנית,המתוקה,והמשגעת... קיילי !!!!
לדעתי האישית !!!
*ככה צריכה להיות זונה.... (סקסית,חושנית,מזמינה,ומנומסת)
*ככה צריכה להיראות זונה .... (טבעית,ללא תוספות של סיליקון,בוטוקס,קעקועים,וכימיקלים)
*ככה צריכה להתנהג זונה.... (זורמת כחומר ביד היוצר,ללא פוזות,מניירות,וזיופי קולות מיותרים)
לאחר שקיילי הקלילה,התלהבה מהשוקולד ומהמנגו....
התחלנו להתנשק צרפתית,כאילו אנו מכירים עוד מכיתה ג' (והראיון נשכח מרוב התלהבות)
נשיקה צרפתית מצויינת,אמיתית וחושנית !!!
מציצה מצויינת,מוצצת נכון,ובעידוד נכון מכניסה עד הסוף !!!
ליקוק ביצים מצויין ,מלקקת נכון,ובעידוד נכון מכניסה את שתי הביצים לתוך הפה !!!
רימינג מעולה ומצויין יחד,בעידוד נכון מחדירהגם לשון לתוך המרעום !!!
סקס אחד הטובים,והמהנים שהיו לי בשנה האחרונה !!! מכל הלב ....
סקס אנאלי ...אחד הטובים והמהנים שהיו לי לאחרונה...בזמן החדירה משחקת עם הדגדגן,עד לגמירה אמיתית !!!(בתוספת תשלום.ולא מבטיח שתזרום עם כולם).
השפרצה לפנים,ולתוך הפה,ולאחר ההשפרצה עוד משחקת עם הזרע על הפנים !!! הגיעו ימות המשיח ....
לסיכום : מומלץ לרדת לה בעדינות...וכל שאר הדברים לפי בחירתכם...ודי לחכימא ברמיזא .....
הים בחר בחול...הכוכבים בחרו בירח...החסכנים בחרו בקופיקס...אני בחרתי בקיילי !!!!!!!!!
בקיצור מרביצים לך,תחזיר או תברח...קיילי עושה לך רימינג,תשכב עם רגליים למעלה כמו תינוק בהחלפת טיטול...
אזהרה :
לבעלי לב חלש...ולגברים שחשו חום ואהבה,רק מהסדין החשמלי בחורף...
השירות של קיילי,אנושי...חם ...ומספק ....
לכן מומלץ לא לפתח ציפיות,ולא לפתח אשליות ...
היא זונה...אך מהמשובחות שהיו כאן לאחרונה (מבחינת שירות).
מומלץ לזיין לפני יום הכיפורים !!!
נ.ב
לפני שעזבתי את הדירה,אמרתי לקיילי שהרבה זמן,לא היה לי כל כך טוב עם אישה ......
היא ענתה לי ...שאמרתי לה את אותו משפט בינואר השנה בדירה בבת ים !!!!Embarrassed
אני מאוהב .... Heart
בעיני היא תגלית החודש בת"א (מבחינת שירות).
קיילי ......

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 15:36
  ....אף פעם אל תספר את הבעיות שלך לאנשים,לעשרים אחוז לא אכפת,ושמונים אחוז שמחים שיש לך אותם ....
       ....אך אם זיינת זונה במרעום כחלק מחבילת הבסיס,תספר לכולם,וכולם יקשיבו וישמחו ביחד איתך...
צהרי היום מסיים פגישה בתל אביב,אין חשק לחזור למשרד...רוצה לעשות משהו ...משהו שונה...משהו חריג....
אני רוצה ללכת,אבל לא יודע לאן...רוצה להתאהב,אבל לא יודע במי....רוצה לזיין,אבל לא יודע את מי....
אולי רחוב הירקון....אולי עיר הזונות...ההתלבטות קשה,והזין יותר קשה ולוחץ על מכנסי החדשים...
נפלה החלטה!!! נוסע לעיר הזונות לאולסיה .....
הפקידה מפנה לרחוב יוספטל בבת ים,דירה מחולקת נקייה ונעימה...
את הדלת פותחת אולסיה בת 30 ...178 ס"מ מגיעה אלינו מרוסיה,לא יודעת אנגלית.
התמונות באתר אמיתיות לחלוטין !!!
שיער שחור/פחם עד אחרי הכתפיים.
עיניים אפורות/כחולות יפות ומדהימות.
גבות מקועקעות,אף יפה
שיניים יפות,נקיות,ולבנות.
שפתיים יפות ובשרניות.
שדיים די נפולים (לאחר לידה).
בטן לא שטוחה,אך לא בחורה שמנה... די עסיסית...
רגליים נאות וארוכות(לא רזות)ישבן נחמד מאוד ...
גוון עור לבן.ללא קעקועים.
כפות ידיים יפות,אצבעת דקות וארוכות,משוחות בלק שקוף ויוקרתי עם קישוט ירוק.
כפות רגליים יפות וטעימות,משוחות בלק אדום ויוקרתי (מידה 39)
בחורה נאה,גבוהה,סימפטית,נעימה,ונחמדה...
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא התקשרתי לחפוז מכני ......
ראיון קצר : 500 ש"ח לשעה 400 ש"ח ל40 דקות.
מתנשקת צרפתית.
מציצה בלי גומי.
מלקקת ביצים.
עושה רימינג.
ניתן לגמור על הפנים(לא בפה ולא על העיניים).
נוסעת רוורס ללא צורך בתדלוק (ללא תשלום).
זרמתי .....
מתנשקת טוב...
מציצה לא עמוקה,אך משתדלת לרצות...
מלקקת ביצים בעידוד נכון מכניסה אותם לתוך הפה...
רימינג נעים בעידוד נכון מחדירה לשון....
זיון טוב אוהבת ויודעת להזדיין...עושה כל מה שנדרש ממנה.
אנאלי טוב מאוד תחת סגור...(אנאלי לעשות בעדינות בבקשה).
מקלחת משותפת נעימה וטובה....(כמו אישה אמיתית)
לסיכום : בחורה חדשה במקצוע...חסרת ניסיון ...לדעתי עשתה איתי היום לראשונה בחייה רימינג (לימדתי אותה).
מנסה לרצות בכל כוחה,אישה נעימה מאוד...לא מלכת יופי אך כלל לא מכוערת !!! לא דוגמנית אך לא שמנה !!!
לא שחקנית פורנו....אוהבת זיון עדין ליקוקים ואכילת כפות רגליים.
לסיום : מי שמחפש ברבי,נסיכה,או סינדרלה...שיגש לחנות סטימצקי ויקנה ספר אגדות !!!
מי שרוצה לזיין "אישה/זונה"שיסע לעיר הזונות בת ים ....
טיפ קטן:שוקולד יגרום לה לשמחה רבה....
אולסיה ......

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 15:46
         ....אין כמו ללכת לזונה...לא מחפשת רומנטיקה,לא גבר שמחובר לעצמו,לא ריגושים ולא קשקושים....
                       ....תן לה שוקולד לבן,וכמה שקלים והיא תפנק אותך בהנאה גדולה....
                ....כולם מחפשים את הזונה היפה והנוצצת,אך שוכחים כמה יופי יש בפשטות....
כדרכן של ציפורים נודדות,כך דרכן של זונות לנדוד ........
טטיאנה וסוניה שתי חברותי,עזבו את ארץ הקודש,ונדדו לרוסיה הקרה והרחוקה.
ריטה אהובתי היפה והמקסימה,עזבה את ארץ הקודש.
קיילי הצדיקה הקדושה,עוזבת מחר את ארץ הקודש.
אווה ולנה פתחו מעדניית דגים,ללא רישיון עסק,וללא השגחת הרבנות (והריח נישא למרחוק).
ואני נותרתי בארץ הקודש,לבד,גלמוד ועצוב וכולן כבר לא איתי,דמעות חמות זולגות בעצב על לחיי.....
זונה אחר זונה...כולן הלכו עזבו...ואני נזכר רק בנשיקות ובהבטחות שלא תעזבוני בדד.
בליבי חורט את שמכן,ובמוחי הזכרונות והחוויות מאותם הימים...
והתקווה לראות אתכן שוב בעתיד,חיזרו נא מהר לזרועותיי כי זה כואב !!!!!
וכעת ליבי דומע,כואב ודואב,מעיני לא מפסיקות הדמעות.......
יצאתי אל הרחוב וחיפשתי את אשר אהבה נפשי... חיפשתיו ולא מצאתיו.
הלכתי אנה ואנה...חיפשתי את אנה או לינה...ולבסוף מצאתי את שאהבה נפשי .....Heart
הפקידה מפנה לרחוב ארלוזורוב בבת ים,דירה מחולקת אך נקייה ונעימה.
פותחת את הדלת ילדה קטנה...עם עיני בובה,ואני שואל אבא בבית?
היא מסתכלת עלי עם עיניה הגדולות ולא מבינה דבר,אני שואל שוב papa doma?
היא מחייכת חיוך כובש ....לינה בת 19 ...167 ס"מ מגיעה אלינו מאוקראינה,מעיר הנשים היפות חרקוב !!!!
יודעת מעט אנגלית....התמונות באתר אמיתיות לחלוטין !!!
לבושה בייבי דול תחרה אדום שקוף וסקסי עם כתפיות דקות,נעלי עקב חומות לרגליה היפות...
שיער שטני/חום קרה (אסוף לאחור).
עיניים חומות גדולות,יפות,מדהימות,אנושיות ....
שפתיים יפות בצבע אדום/ורוד טבעי ובתולי.
שיניים יפות,לבנות ונקיות,אף קטן ויפה,פנים חלקות ויפות.
שדיים קטנים,לא קטנים מאוד,נפולים בצורת אגס (אהבתי).
גוף יפה וסקסי,רגליים יפות,תחת שווה,לא רזה מידי,ובטח לא שמנה,סקסית חטובה ועסיסית בדיוק כמו שצריך !!!
גוון עור שחום/שזוף,עגיל יפה בטבור.
כפות ידיים יפות עדינות וטעימות,עם אצבעות דקות וארוכות,ציפורניים יפות נקיות וטבעיות ללא לק.
כפות רגליים יפות עדינות וטעימות,ציפורניים משוחות בלק שחור עם נצנצים (מידה 38).
הופתעתי לטובה...אני מאוד אוהב את המראה היפה,הטבעי,הפשוט,והסקסי שנגלה לנגד עיני.....
נפלתי...התעלפתי...קמתי ונישקתי את המשקוף (אין מזוזה היא גויה).
ויתרתי על הראיון...החזקתי בשני המשקופים בשני ידי וזעקתי ,תמות נפשי עם פלישתים"....ויצאתי לקרב....
נשיקות צרפתיות מארץ הצרפתים...כמו בכיתה ט' לחילונים,כמו בפנטזיות לחרדים...
מציצה טובה...משתדלת מאוד ניתן לזיין לה את הפה..(רק לא אגרסיבי מידי).
מלקקת ביצים מעולה,מכניסה את הביצים לפה במשיכה עדינה ונעימה...
זיון מדהים,כוס קטן וצר,הילדה אוהבת ונהנית להזדיין...גונחת בהנאה באופן טבעי ואמיתי...
כחומר ביד היוצר...כצבע שמן בידיו של צייר....
אוהבת ונהנית שמלקקים לה בעדינות את הדגדגן היפה הטעים ...וגם את המרעום היפה שלה ...
אוהבת ונהנית שאוכלים לה את כפות ידיה ורגליה ....
אוהבת ונהנית שמכניסים לה אצבע אחת למרעום,האצבע שלי הייתה לאורך כל הזיון בכל התנוחות,
בתוך המרעום היפה והנקי שלה ...
לאורך כל הזיון הבטתי לתוך עיניה היפות,לחשתי מילים יפות לאוזניה,וזיינתי אותה בהנאה גדולה...
לבסוף השפרצה על כל פניה היפות,כולל מריחת זרע כמו בטיפול קוסמטי...(לא אוהבת זרע בפה).
לסיכום :למרות חוסר נסיונה,מאוד אהבתי ונהניתי...ואני עוד אחזור,ברור שאחזור !!!
הילדה חסרת ניסיון,פעם ראשונה בחייה במקצוע העתיק (היא ילדה מתי היה לה זמן להיות זונה).
הילדה אוהבת שוקולד לבן בלבד !!! (לא מריר,ולא שחור לבן בלבד).
לסיום : אני מאוהב ...Heart
*לשמשון הגיבור היה את דלילה....
*לרומיאו היה את יוליה....
*לרב רוני יש את לינה....
נ.ב
בימים הקרובים מי שמחפש אותי...אני אהיה בארולוזורוב בת ים...כל המיילים,הפקסים,פגישות,
הכל בבת ים עד להודעה חדשה !!!
לינה ....תגלית החודש החדשה בבת ים...Star

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 16:10
"עינייך החומות,המזכירות לי את החלומות על אותם ימים יפים ושקטים,על חיוכים ומבטים יפים, שמראשי הם לא חולפים"

מגיע בבוקר למשרד פותח את המחשב ואת האתרים למיניהם .....
מרגיש שיש דג גדול מושך את חוט החכה בחוזקה'מאחד מאתרי ההכריות בשפה הרוסית ...
מושך בחוזקה ואכן דג גדול נתפס בחכתי......Tongue
א בת 42 165 ס"מ מגיעה אלינו מאוקראינה,לא יודעת עברית יודעת אנגלית ורוסית.
שיער שחור מבריק בריא ויפה עד אחרי הכתפיים.
פנים נאות שפתיים עבות ובשרניות...
עיניים גדולות חומות יפות ומדהימות ... עם ריסים טבעיים ויפים...
לא לחינם הקדשתי להן בתחילת הפוסט את המילים של השיר של זוהר ארגוב "עינייך החומות"
נראית צעירה לגילה בזכות פניה הנאות.
חזה ענקקקקק..................
תחת ענקקקק ..................
נראית כמו אחותה הצעירה והנאה של בלה מבת ים.
בחורה גדולה אך עם חן מיוחד... מאוד אהבתי !!!
לא דיברנו על כסף ולא על דבר הקשור לכסף, נפגשנו הלכנו לבית קפה באזור שקט...
ולאחר כ 30 דקות כבר היינו באחד המלונות הקטנים של ת"א.
בחורה מקסימה נחמדה רגישה !!!!
הגענו לחדר התחלנו בנשיקות לוהטות
הורדתי לה את החולצה נגלו לעיני שני שדיים ענקיים ונפולים מכורח משקלם הכבד.
ליקקתי את הפטמות כעגל קטן שזה עתה נולד ....היא מאוד אהבה ...
הורדתי לה את המכנסיים...ונגלה לעיני ישבן ענק מטורף הרגשה מטורפת.... (כמו בילדות בפעם הראשונה בלונה גל...Shocked)
הורדתי אותה למיטה והתחלתי ללקק לה הכוס הנקי שלה ...
הבחורה יצאה מדעתה ...המשכתי ללקק ובמקביל החדרתי שתי אצבעות לכוס,פנימה והחוצה בקצב אחיד ...
לפתע ללא התראה מוקדמת (כמו הברזיות הישנות בבית הספר) קיבלתי שפריץ גמירה לפנים ולפה
מאוד שמחתי ...כמו אם נוצרייה שזה הרגע הטבילה את בנה בכורה בכנסייה !!!!
שמתי קונדום והתחלתי לזיין אותה בדוגי ...מראה מדהים !!!
ישבן גדול כמו בסרטים הכחולים (הרגשתי לרגע כמו רון ג'רמי שחקן הפורנו היהודי).
הבאתי אותה אל המראה,השענתי אותה אל הקיר,כשידיה בצידי המראה,ואני מזיין אותה מאחור בעמידה,
ושנינו מסתכלים יחד במראה ....מראה מלבב ...
חזרנו למיטה נשכבתי לאחור והיא נתנה לי מציצה.. ליקוק ביצים... ורימינג שלא היה מבייש אף שחקנית פורנו ..
השכבתי אותה על המיטה ישבתי על פניה,היא עשתה לי רימינג מצמרר ועמוק.
ובו בזמן שאני מזיין לה את שני השדיים הענקיים...
גמרתי (השפרצתי)לה בפה ועל כל הפנים ...
מה שהדליק אותי... שבמהלך כל הזיון והמציצה....
שהיא הסתכלה עליי עם העיניים המדהימות שלה...עד שבכלל לא שמתי לב שהיא לפחות 90 קילו !!!
היינו יחד 3 שעות ...
הגברת גמרה לפחות 5 פעמים כשכל פעם שגמרה הציפה את המיטה בנוזל ...
בחורה נקייה ריח טוב בכל חלק מגופה....
עכשיו לעצם העניין ...
כשיצאתי מהמקלחת ראיתי שהיא מתכתבת באתר המוכר שאתם מדברים עליו mamba
וראיתי שיש לה שם הרבה תמונות אפשר לזהות אותה לפי העיניים המדהימות שלה (אני הכרתי אותה במקום אחר)
אני חושב שהמתוחכמים שבכם יצליחו להשיג אותה בקלילות שם ...
כמה הערות חשובות:
לא קיבלתי את רשותה לתת טלפון לאחרים (אין צורך לבקש ממני לא אתן).
לא דרשה תשלום עבור הסקס (טוענת שאוהבת סקס).
התעקשתי לקנות לה מתנה מכובדת אמרה אין בעיה וכך אעשה.
לא מתאימה וגם לא תיפגש עם גברים צעירים.
לכבד את הגברת !!!
בהצלחה חוויה מומלצת ביותר ....
מקדיש לה את השיר....
עינייך החומות ....

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 16:15
                         ....אולי אתה סתם עוד אדם בעולם,אבל בשביל מישהו אתה כל העולם....
                      ....אולי אתה סתם עוד לקוח,אך שילמת! לא מגיע לך יותר מסתם זיון.....
סתם עוד יום רגיל,לא חג לא שבת,לא יום העצמאות....
סתם יום גשום וקר,כלום לא חדש....
סתם עוד יום ללא משמעות,סתם יצאתי לטייל בטיילת....
סתם לפתע ראיתי את הדוור מחלק מכתבים....
סתם לפתע נזכרתי בימים שבהם היינו כותבים מכתבים...
סתם עלו בי זכרונות לימים שבהם היינו כותבים יותר,וצועקים פחות .....
סתם לפתע מצאתי צורך לעשות אהבה ....
סתם התקשרתי לפקידה של אוליה.....
סתם נסעתי לרחוב העצמאות בעיר הזונות....
סתם נכנסתי לדירה המחולקת והסתמית,אך באתי לזיין ולא סתם לסתום חורים בקיר....
סתם פתחה את הדלת אוליה,בת 28 ,סתם 160 ס"מ,מגיעה מאוקראינה,סתם לא יודעת מילה באנגלית ....
סתם שיער בלונד ארוך וצבוע (התמונות באתר אמיתיות לחלוטין לא סתם !!!).
סתם עיניים יפות ובהירות,פנים קטנות ונאות,חזה קטן,בטן שטוחה,ישבן קטן וחמוד,גוון עור שזוף/שחום וסקסי.
סתם גוף נאה ורזה,ללא גרם שומן,נראית לא רע....לא סתם ....
סתם היה לה קול בס ועבה,אולי היא סתם צרודה,או מעשנת יותר מידי ....
סתם לא נפלתי...סתם לא התעלפתי....עמדתי סתם במבט סתמי....Sleepy
סתם עשיתי לה ראיון: 400 ש"ח לשעה על סתם ....
סתם לא מתנשקת צרפתית... Ouch
סתם לא מלקקת ביצים... Ouch
סתם לא עושה רימינג... Ouch
סתם לא זזה רוורס...Ouch
סתם לא ניתן לגמור בפה...מבולבל
סתם נשארתי...מבולבלסתם שילמתי...מבולבלסתם זיינתי...מבולבל
סתם מציצה...Ouchסתם זיון...Ouchסתם...סתם...סתם....
סתם לסיכום: סתם זה הכל סתם...סתם דיווחDeadסתם זיון...Deadסתם חבל על הזמן ....בכי
סתם אוליה .....

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 16:19
              "אחות לנו קטנה ושדיים אין לה,מה נעשה לאחותנו,ביום שידובר בה" (שיר השירים)
בעודי בדרכי אל העלמה ורוניקה בת"א,נזכרתי בורוניקה הצדיקה והאדוקה מירושלים.
שעל פי דברי הקדושים בנצרות,נתנה את מטפחתה לישו,בכדי לנגב את הזיעה אשר על פניו.
וכשאני הגעתי לורוניקה הקדושה בת"א,קיבלתי גם אני ממנה מגבת לנגב את גופי הרטוב לאחר המקלחת ...
הפקידה מפנה לרחוב הירקון בת"א (חניון בתשלום בבן יהודה).
דירת סטודיו במלון דירות על רחוב הירקון... נקייה ומסודרת.
פותחת את הדלת ורוניקה בת 26 160 ס"מ יודעת מעט אנגלית והרבה רוסית,
מגיעה אלינו מסנט פטרסבורג ... (התמונות באתר אמיתיות לחלוטין).
שיער שחור/חום חלק טבעי עד אחרי הכתפיים ...
עיניים כחול/ירוק עיניים מדהימות,גבות שחורות טבעיות.
שפתיים בשרניות (בוטוקס).
שיניים לבנות,נקיות,ויפות ...
שדיים קטנים מאוד !!!טיפה נפולים (לא שקיות שוקו.סביר קטן מאוד)
גוף יפה,רגליים יפות(מאוד אהבתי את הרגליים),גוון עור שחום/שזוף עם סימנים של ביקיני ...
תחת יפה,כוס יפה נקי ונעים...
נקייה מאוד...מריחה טוב !!!
לא נפלתי...לא נדהמתי...ולא התקשרתי להודיע לרב ....
אך בעיני נראית טוב...אני אהבתי ...בחורה מקסימה... נחמדה וביישנית ...
ראיון קצר:500 ש"ח לשעה 400 ש"ח ל40 דקות.
מתנשקת צרפתית...
מציצה בלי גומי ...
מלקקת ביצים...
ניתן לגמור בפה...
לא עושה אנאלי,ולא עושה רימיניג ...
מתנשקת מצוין...ומתמסרת בנשיקה...
מאוד אוהבת שיורדים לה,ואף גומרת,
ניתן להכניס לה אצבעות לכוס ואף חצי אצבע למרעום ...
מציצה טובה ...יודעת למצוץ ואף ניתן לזיין לה את הפה ...
זיון טוב !!! יודעת ואוהבת להזדיין...ואף עודדה אותי כל הזמן להמשיך...
בזמן שהיא גומרת מפעם לפעם...
אני מת על הזונות שמעודדות אותי לזיין אותם חזק ובלי הפסקה ...
זה מוציא ממני את הצד האפל והמסתורי שבי...
בקונטרה דוגי זיון מדהים ...יש לה ישבן מדהים...ורגליים סקסיות ...
מרוב שנסחפנו בזיון והכימיה הייתה בשמיים...
לא שמנו לב לזמן,ורק לאחר יותר מ60 דקות הפקידה התקשרה ...
גמירה עצבנית לתוך הפה שלה ועל הפנים ...בזמן שהיא מסתכלת עליי עם עיניה היפות !!!
נכנסנו יחד למקלחת והיא ניקתה אותי כתינוק לאחר חרבון !!!
לסיכום :
מי שרוצה לבקר בקבר של ישו... ובקבר של ורוניקה הקדושה שיסע לירושלים .
מי שרוצה לזיין את ורוניקה שעדיין חיה בועטת ומזדיינת ...
שיסע לרחוב הזונות הירקון ת"א ...
או כמילות השיר "מלנכולי"של מיכה שטרית
"הירקון זורם ונשפך לים,הזונות גם ..."
אני עוד אחזור אליה
מלנכולי ...

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 16:22
      ....אנשים מסוימים רוצים שזה יקרה...אנשים מסוימים מתפללים שזה יקרה...אחרים גורמים לזה לקרות...
                          .....נקודת ההתחלה של כל הגעה לאישה/זונה היא תשוקה.....
לא הכל שחור ולבן...לא כל זונה דומה לקודמתה...לא כל מילה היא מילה....
אני עייף מלרדוף,עייף מללכת מדירה לדירה,אך בין הברירות לזיין או לחדול,אני אזיין עד סוף ימי....
ובזמן שנותר אין לי שום חרטות או תקוות גדולות,זהו כל מה שאני וזהו,זהו כל מה שיש !!!
לעיתים בחולשתי אני חש כאדם בודד,מול סופה חזקה הנשימה כבדה,והחול כאילו חודר לעיני.
אך הכל צף ושב אלי,כמו מתוך געגוע למשהו החזק ממני.....
עדיין לא מצאתי את השקט והשלווה,ובכל פעם עולה במוחי דמותה של אישה חדשה.....
וזה לא באמת משנה אם יש גשם,שמש,או סופה !!! אני תמיד אחזור לאינה,אנה,מילה,וסופיה.
שוב עשיתי דרכי לעיר הזונות...הפקידה מפנה לרחוב בלפור...
התריסים מוגפים,הדלת נעולה,הכל חשוך,לפתע נפתחה הדלת,ומילה נעמדה מולי ולא יכולתי להוציא מילה !!!Shocked
מילה 173 ס"מ בת 22 מגיעה אלינו מרוסיה יודעת מעט אנגלית,ולהפתעתי הרבה יודעת הרבה רוסית !!!
לבושה בבגד גוף שחור וסקסי,המסתיר רק במעט את אבריה המוצנעים,(התמונות באתר אמיתיות לחלוטין).
שיער שחור בריא וחלק עד אחרי הכתפיים...
עיניים מדהימות ויפות בצבע אפור/כחול(כטיגריס סיבירי בטבע).
גבות דקות אך טבעיות,ריסים קטנים וטבעיים.
שפתיים יפות,שיניים יפות נקיות ולבנות. פנים יפות....
חזה קטן מאוד(נערי ובתולי) עם פטמה בולטת ויפה.
גוף מדהים,בטן שטוחה ויפה,רגליים יפות ורזות,ישבן קטן ומושלם!!! ללא גרם שומן מיותר.
כפות ידיים יפות ועדינות,אצבעות דקות ויפות,ציפורניים משוחות בלק אדם בוהק ויוקרתי....
כפות רגליים מדהימות סימטריות יפות ועדינות,ציפורניים משוחות בלק אדום ויוקרתי (מידה 36).
גוון עור שחום/שזוף(שיזוף סולארי אחיד בכל הגוף),עגיל בטבור...ילדה עדינה מתוקה ויפה !!!
נפלתי....התעלפתי....קמתי ...התקשרתי לרב,נישקתי את המזוזה,קראתי תהילים,ולאחר כל התפילות החלטתי להעלות אותה לעולה,Tongue
ראיון קצר: 500 ש"ח לשעה...400 ש"ח ל40 דקות ...
מתנשקת צרפתית.(לא תזרום עם כולם).
מציצה בלי גומי.
מלקקת ביצים.
ניתן לגמור בפה.
לא עושה אנאלי,לא עושה רימינג...
מתנשקת אך לא מתמסרת בנשיקה...(רק לאחר חצי שעה התחילה להתנשק איתי כמו שצריך).
מציצה טובה משתדלת מאוד...(אך מתקשה להכניס את כולו פנימה).
ליקוק ביצים לא מקצועי (מצריך הכוונה).
כוס נקי יפה טעים ומאוד צר,מרעום קטן יפה מושלם טעים ואכיל לשומרי מצוות וכשרות בד"צ...
זיון טוב לא שחקנית פורנו,אך זורמת לא מתלוננת,נשמעת להוראות הרבנות בקשב רב...
לסיכום:ילדה יפה וסקסית,אחת היפות שהיו לאחרונה בבת ים,אילו הייתה מתמסרת במלואה הייתי מגדיר אותה כתגלית השנה,אך אין התמסרות טוטאלית,היא ביישנית וחדשה במקצוע, מומלצת לאוהבי הכוסיות Star
אני צריך להיפגש איתה לפחות עוד פעמיים בכדי למצות את כל הפוטנציאל של הילדה היפה הזאת...
אם היא עכשיו יוצאת לרחוב בשמלת מיני ונעלי עקב,ערסים בבת ים ידקרו אחד את השני רק בכדי לשבור קריז Dead
מסקנה אישית:
שאתה אוכל תהנה מהטעם....
שאתה מחבק תהנה מהרגע....
שאתה מנשק תעצום עיניים ....
שאתה גומר תפתח את העיניים ותחייך אל העולם !!!!Tongue
מילה היפה...מילה של מילה......

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 16:52
                                            "שקר החן והבל היופי"
יוליה בת 24 בת ים ...
הפקידה מפנה לרחוב רוטשילד/העצמאות בבת ים.
דירה מחולקת,אך נחמדה ונקייה...
פותחת את הדלת יוליה בת 24 167 ס"מ מגיעה אלינו מאוקראינה.
פעם שלישית בארץ הקודש...או שהיא נוצרייה אדוקה,המעריצה את חבל ארץ הולדתו של ישו ...חיוך
או שהיא אוהבת כסף...שאלה קשה !!! לעולם לא נדע את התשובה !!!קריצה
יודעת מעט אנגלית ...התמונות באתר אמיתיות לחלוטין !!!
שיער שחור עד אחרי הכתפיים .
עיניים כחולות ויפות. שפתיים יפות
שיניים יפות ונקיות ...אך כרגע עם גשר יישור שיניים (יש בזה משהו סקסי)Embarrassed
חזה קטן,יפה,ועומד,עם פטמות די בולטות..(כמו כפתור של ווליום במכשירי הרדיו הישנים).
רגליים רזות,תחת קטן וחמוד... גוף יפה,בחורה רזה וסקסית...
נראית לא רע ...מראה רוסי,סקסי עם שמלה צמודה ונעלי עקב ...
המראה הראשוני שלה הדליק אותי...הייתה עם שמלה ורודה,ונעלי פלטפורמה בצבע לבן/ורוד.
בלי תחתונים !!!ובלי חזייה !!! Star
ויתרתי על הראיון,ומיד קפצתי עליה והתחלתי במלאכת הקודש ..הושבתי אותה על המיטה,כרעתי על ברכיי
הרמתי לה מעט את החצאית...וליקקתי לה את הכוס,ואת הדגדגן היפה והנקי שלה ... במסירות עילאית !!! Embarrassed
אך לתדהמתי,היא נותרה אדישה,כאילו אני מלקק את קצה הרגל של השולחן בחדרה ...Shocked
דבר כזה מעולם לא קרה לי !!!אני בוגר המכללה לליקוקי כוס ממוסקבה ...Tongue
בדרך כלל כשאני מחליט,לתת לבחורה ליקוק טוב,אני שולח אותה למספר דקות,לעולם שכולו טוב ...חיוך גדול
ממשיכים, היא מתנשקת צרפתית,אך לא מתמסרת בנשיקה,כמו דודה מבוגרת בבר המצווה...ללא רגש !!!Dead
מציצה גרועה...אחת הגרועות שהיו לי,ובנוסף עושה זאת בחוסר רצון !!! Dead
מלקקת את הביצים בחוסר רצון !!!Dead
לא עושה רימינג,לא עושה אנאלי,ולא ניתן לגמור בפה.מבולבל
זיון משעמם למוות...כמו הטלנובלות בספרדית ,אך ללא תרגום לעברית... Ouch
הבחורה לא מגיבה לסקס...פניה והבעות פניה אינן משתנות,לא לפני הסקס,ולא בזמן הסקס,ולא אחרי הסקס,מבולבל
הרגשה מוזרה !!! הבחורה נראית סקסית עם גוף לא רע בכלל ...
קשה לי להסביר את תחושת ההחמצה מהמפגש הזה ... בכי
כמו להכין קערת צ'יפס,או פופקורן ולגלות שנגמר המלח.Ouch
כמו ביום חורפי גשום וקר,לשתות מרק עדשים,בלי העדשים.מבולבל
ואולי אפילו כמו לקחת את הילדים לבריכה,ולגלות שהמציל טבע במים הרדודים !!!Shocked
לסיכום :בחורה מאוד נחמדה,נראית לא רע,אך לדעתי לא במקצוע הנכון ...
ולמרות כל ניסיוני בחיים,במקרה הנ"ל,נותרתי אובד עצות !!! מבולבל
יצאתי לרחוב רוטשילד,הסואן בבת ים ,ובדרכי אל רכבי ...
מלמלתי לעצמי את מילות השיר,של הרב הגדול שלמה ארצי:
"אמנם אין אהבה שאין לה סוף,
אבל הסוף הזה נראה לי מקולל,
הולך בין האנשים ברחוב,צועק או או או או או או ..........בכי
תגידו לה".......................
מוקדש לכל המאוכזבים,ובראשם אני עצמי.... מבולבל

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 19:11
         .....כמו שמש זורחת,כמו צל אשר נופל,רבים רוצים לזיין שתי עלמות,רק מעטים יודעים את הכתובת .....
                  ......כשאתה לא יכול לשכנע בן אדם,קח אותו לשתי זונות,הוא ישתכנע לבד..... 
רצה הקדוש ברוך הוא לזכות את ישראל,לפיכך הרבה להם תורה ומצוות.....
ראה האל את צערנו וסבלנו...וישלח לנו לכבוד ראש השנה,שתי עלמות....
בסוויטה יפה במלון יפה,מול הים בבת ים,ישנן שתי עלמות,אחת אווה,השנייה לנה....
כל כך שונות שתי העלמות,אחח מהשנייה,אלוהי עדי כמה אהבתי את שתיהן...
לנה שלי...וגם אווה שלי...האחת נשאתי לחדר השינה,ואת השנייה השארתי בסלון...
אלוהי עדי אהבתי את שתיהן...
איך שהזמן חולף מהר...ואיך הערב מתקצר...ומלאכי האל רומזים לי כבר ............
מה אעשה ? במי מהן אבחר ?
אלוהי עדי שאהבתי את שתיהן.... אז לקחתי את שתיהן !!!!
מגיע לסוויטה במלון מפואר בבת ים,שתי תיירות מאוקראינה פותחות לי את הדלת ....
אווה ....בת 25 167 ס"מ הרבה רוסית,מעט אנגלית ....
שיער בלונדיני קרה
עיניים כחולות יפות ומדהימות.
שפתיים יפות,אף קטן.
שיניים לבנות ונקיות,אך זקוקות ליישור שיניים דחוף(שיניים עקומות,אך לא מוזרות נקיות ולבנות,נסבל)
שדיים קטנים,די נפולים(פטמה גדולה,כמו כפתור של רדיו ישן)
גוון עור שחום/שזוף...גוף רזה,ישבן סביר (לא מושלם)
כפות ידיים יפות ועדינות,אצבעות דקות ויפות
כפות רגלים נחמדות (מידה 37)
בחורה מאוד נאה,ביישנית מאוד,חדשה במקצוע.... נקייה ומריחה טוב .
לא נפלתי....לא התעלפתי....ולא ציירתי ציור,של ילד וילדה,עם לב אדום ....
לנה ....בת 25 ...165 ס"מ הרבה רוסית,ועוד הרבה רוסית....
שיער שטני עד הכתפיים (צבוע)
עיניים כחולות .
שיניים טעונות שיפור (שן טוחנת אחת בלסת עליונה,נשארה באוקראינה)
שפתיים סבירות.
שדיים קטנים,אך לא קטנים מידי...
גוון עור בהיר,רגליים חזקות,תחת יפה ... (קעקוע של דרקון,על זרוע יד ימין)
כפות ידיים עדינות,אצבעות דקות אך לא ארוכות.
כפות רגליים נחמדות (מידה 37)
בחורה עם מראה זנותי,אך ביישנית וחדשה במקצוע...
לא נפלתי ....לא התעלפתי...ולא הדלקתי נר נשמה....
אבל אני עם שתי ילדות לבד בחדר...לא יוצא עד שאני לא מזיין את שתיהן !!!
הילדות לא מוכנות להזדיין ביחד באותו חדר,התקשרתי מיד לרב וביקשתי עצה...
הרב אמר שלם לכל אחת בנפרד,זאת תזיין בסלון,וזו בחדר שינה...
שמעתי לעצת הרב....וכך עשיתי
רצתי שעה וחצי,מהחדר שינה לסלון,כל פעם שאחת התעייפה מעט,עברתי לשנייה ....
אווה... בחורה עדינה,מתנשקת בעדינות,מוצצת טוב,מלקקת ביצים,נהנת מהזיון .
ילדה מקסימה ועדינה,להתנהג בעדינות...
ניתן לגמור בפה,או על הפנים...
לא עושה רימינג,לא עושה אנאלי...
לנה...בחורה לא עדינה,זונה בת של זונה,נכדה של זונה.... בת לשושלת של זונות .....
חולת זין,אוהבת סקס,וחולת סקס....
הכל כולל הכל כולל הכל כולל הכל
כמה שאני חזק...ואני חזק ...לא נתקלתי בבחורה בגילה שאוהבת כך סקס...
מתנשקת במסירות כמו מאהבת צרפתייה...
המציצה שלה מעט חלשה....
אך הזיון מכפר על המציצה,זיון עצבני בכל תנוחה,בכל קצב...
רימינג מכל הלב ...
זיון תחת מדהים...
גמירה על כל הפנים ובפה ....
לסיכום : לא מלכות יופי ,לא דוגמניות מסלול....
300 ש"ח ל30 דקות 500 ש"ח לשעה עם אחת... (לשתיהן יחד לפי עצת הרב 600 לחצי שעה או 1.000 לשעה ) מומלץ ....
אני ממליץ למי שמגיע,לקחת ראשונה את אווה לבד לחדר ל30 דקות ב300 .... (זיון עדין עםבחורה עדינה)
ולאחר מכן לקחת את לנה לבד לחדר לעוד 30 דקות ב300 ש"ח.... (זיון אגרסיבי עם בחורה זנותית)
למי שיש מספיק כוח שיעשה כעצת הרב ...... ויזיין אותן במקביל בשני החדרים (רק לא לשכוח לנשק את המזוזה)
לסיום....לחשוב חיובי זה עוזר...לזיין זונה זה משחרר...לזיין שתי זונות זו חוויה !!!!
יום אחד כל החיים יחלפו לי מול העיניים,אני רק מוודא שהם יהיו שווים צפייה ..........
טלפון ימסר לכל צדיקי הפורום....
שנת זיונים מוצלחת לכולם ....
אמן.............

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 19:19
                       ......המוותרים אף פעם לא מצליחים...המצליחים אף פעם לא מוותרים.....
                    ......הטעויות הכי גדולות שלך,יכולות להוביל אותך,לאושר הכי גדול שלך......
אני נע ונד בחוסר מנוחה מחפש את האחת...צמאוני לא נשבר,רעבוני מתגבר מרגע לרגע...
נע ונד ברחוב הירקון,מחפש את האחת...מזמזם שיר אהבה להנאתי,כאילו מרגיע את נשמתי....
נע ונד...תחושתי כצל ללא גוף,כברק ללא גשם,כירח ללא כוכבים,משהו חסר בנשמתי...
אלוהי התפילות והמשאלות הפנה לי עורף !!!
אלוהי הכישופים והשקר מפנה לי פנים עם חיוך מרושע,וצחוק לעגני...
ואני עבד לתקווה...עבד לחלום ללא מציאות...עבד לריקנות...עבד ליאוש ולאשליה הנצחית ....
וכשראיתי אותך...כושפתי למראה צעירותך,כושפתי למראה פנייך הרכות...ועיני נפלו לאדמה...
בשל פער הגליאים העצום בינינו...חשתי לרגע כנער מתבגר,וכמו ילד המבקש את מגע ידייך...
חבקי אותי נשקי אותי כלילת המעלות.....
כמה אירוני שלאחר כל הרהורי ליבי ומחשבתי,הפקידה מפנה אותי לרחוב רש"י בת"א,(אחד האנשים המשפיעים ביותר על חיי).
הזונה ליקה מקבלת ברחוב על שמו של האיש שפירש את כל התורה,כמה נסתרות הן דרכי האל !!!!
את הדירה המוזרה והלא נחמדה פותחת ליקה בת 19 שנים בלבד ...173 ס"מ מגיעה אלינו מרוסיה...
יודעת מעט אנגלית...והרבה מאוד רוסית...(התמונות באתר אמיתיות לחלוטין).
שיער בלונדיני(תסרוקת קרה).
עיניים כחולות יפות ומעניינות,משלובות בריסים טבעיים,וגבות טבעיות...
שיניים יפות נקיות ולבנות,שפתיים קטנות חמודות ויפות...
חזה קטן רך ונעים בצורת אגס בתחילת העונה.
גוף יפה,רגליים ארוכות ורזות,ישבן קטן וסקסי,בטן שטוחה עם עגיל בטבור.
גוון עור לבן...קעקוע ענק של עלים בשלכת על כל זרוע ידה הימנית וחלק מהגב,(שלכת רצינית מלא עלים).
כוס נקי ורוד מתוק וטעים...מרעום נקי...
כפות ידיים יפות ועדינות,אצבעות דקות...כפות רגליים לא יפות לא סימטריות(מידה 39).
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא אספתי עלים למזכרת...
אך מאוד אהבתי את המראה הבתולי שלה,עיניה רכות,גוון עורה לבן וצח כשלג,ריחה כריח פרחי אביב,
ילדה טהורה,עם קעקוע מכושף על ידה, מעט פצעי בגרות על צידי פניה,ועוד שלושה פצעים על בית החזה.(לא נורא בכלל).היה חסר לה רק תיק בית ספר בצבע ורוד,והיא נראית כתלמידת תיכון....
ראיון קצר: 500 ש"ח לשעה...400 ש"ח ל40 דקות...
מתנשקת צרפתית.
מציצה בלי גומי.
מלקקת ביצים.
עושה רימינג.
לא זזה רוורס,לא ניתן לגמור בפה או על הפנים,ואפילו לא על הגוף...
מתנשקת צרפתית,לרגע מתמסרת,לרגע מתחרטת,וחוזר חלילה...
מציצה בינונית...הילדה משתדלת ועושה מאמץ כביר,אך הזין גדול עליה,כנחש אנקונדה על ברווזה צעירה...
מלקקת ביצים נחמד....
רימינג נעים ומהנה,אך לא קטלני (בטח לא כמו הרימינג של טאיסה).
הילדה אוהבת שמלקקים לה את הכוס,היא כל כך נהנית שלא שמה לב שהחדרתי לה במקביל את כל האצבע למרעום.
זיון מצוין אוהבת להזדיין,יודעת להזדיין,נשמעת להוראות הרבנות...כחומר ביד היוצר...
הילדה הקטנה עמדה בזיון עצבני של שעה ו10 דקות בכבוד רב תרתי משמע !!!
ללא תלונות...ללא טענות...וללא בלבולי ביצים.
לסיכום :
אם צריך לבכות תבכו...הבכי משחרר את הכאב...
אם צריך לזיין תזיינו יציאת הזרע משחררת את הכאבים בביצים....
האם אני אחזור ?
ברור שכן אני מאוהב בילדה הקטנה,למרות חוסר נסיונה,למרות מציצה בינונית,היה לי טוב איתה....
ליקה.......

בחזרה למעלה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 04/-04-/2016 בשעה 19:21

.....הציוויליזציה החלה בפעם הראשונה,שאדם כועס זרק מילה במקום אבן....(פרויד)
         .....אלוהים נתן לגברים איבר מין ומוח,אך לא מספיק דם בכדי להשתמש בהם בו זמנית....
ראיתי מחלון חדרי ציפורים המבשרות את בואו של הגשם...
ראיתי שהשמיים החליפו את צבעם מתכלת לאפור,והרוח מבשרת בקולה הייחודי שהגשם קרב,והרוח נושבת בחוזקה .
המעיל כבר מחוץ לארון,הסוודר מונח על השידה,ונשים במרכז העיר מחזיקות את קצוות שמלתן בידיים ....
גשם תמיד יוצר געגוע למשהו,גשם משום מה נקשר תמיד בהקשר של חום ואהבה ....Embarrassed
גשם עושה חשק להתכרבלות נעימה במיטה עם אישה אהובה...
ובמיטה מילה טובה עושה לה טוב...ומילה טובה או שתיים עושות גם לך טוב ....Embarrassed
מילים...מילים...מתגלגלות מן הלשון,מילים פשוטות ויפות,מילים עפות ברוח....
אומרים שחיים ומוות בידי הלשון ....Shocked
אומרים שמילה אחת יכולה לשנות עולמות....Shocked
אומרים שמילה אחת טובה היא פתח לאהבה ......Heart
אומרים שמילה אחת רעה היא פתח למלחמה....כועס
ואני,אני רק רציתי לזיין את מילה,מבלי להוציא מילה .....Tongue
הפקידה מפנה לרחוב דולפין בעיר הזונות...דירה ענקית מסודרת ונקייה....
פותחת את הדלת מילה,בת 26 162 ס"מ,התמונות באתר אמיתיות אך לא עושות עימה חסד.
מגיעה אלינו מרוסיה יודעת הרבה אנגלית,ועוד המון רוסית,וגם בולגרית.
שיער בלונדיני יפה ארוך וחלק,כל צידו הימני של ראשה מגולח(לדעתי יפה וסקסי).
עיניים כחולות מדהימות,ריסים גדולים ויפים אך לא טבעיים,גבות מקועקעות....
שפתיים יפות בשרניות וטבעיות...
שניים מעט גדולות מהרגיל,ובנוסף זקוקות לגשר לשם הכנסתן פנימה(שיניים נקיות).
חזה מאוד מאוד קטן (נערי ובתולי).
קעקוע עם כיתוב באנגלית,על כל האמה של ידה הימנית,ועוד קעקוע עם כיתוב באנגלית על האצבע בידה הימנית.
גוף יפה וסקסי,רגליים יפות,תחת מדהים...גוון עור שחום/שזוף... חלקה עם עור נעים וסקסי....
כפות ידיים יפות ועדינות,אצבעות יפות עם ציפורניים משוחות בלק שחור....
כפות רגליים יפות ונקיות,ציפורניים משוחות בלק שחור (מידה 38).
לא נפלתי...לא התעלפתי...ולא נותרתי ללא מילים למראה מילה.....
אך אהבתי את הסקסיות והחתוליות שבה...היא סקסית... ומריחה מצוין...
ראיון קצר: 400 ש"ח לשעה ...
מתנשקת צרפתית.
מציצה בלי גומי.
מלקקת ביצים.
לא ניתן לגמור בפה,אך ניתן לגמור לה על הפנים ...חיוך
לא עושה רימינג,לא עושה אנאלי... לא ניתן להכניס אצבעות לבית המקדש,ולא למנהרות הכותל...
מתנשקת צרפתית אך לא מתמסרת במלואה בנשיקה... אוהבת שיורדים לה...
מציצה בינונית,מתקשה להכניס עמוק,מלקקת את הביצים נחמד...
זיון מצוין !!! יודעת להזדיין,יודעת לתת קונטרות,יודעת לשבת על הגבר מקדימה וגם מאחורה...
קונטרה דוגי תחת מדהים... זורמת בזיון,ונשמעת להוראות הרבנות.
לסיכום: בחורה סקסית,לא מלכת יופי בפנים אך גם לא מכוערת.גוף סקסי וחטוב...
אם היא יוצאת עכשיו בשמלה ונעלי עקב לטיילת בבת ים,
להרבה גברים יתפס הצוואר. Tongue
לסיום: אין לחם אין תורה... אין אהבה אין שמחה...אין זונות אין זיונים ....
מילה .....

בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123 5>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz