יאנה רמת גן- חולת זרע אמיתית

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
מתקתק וותיק צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 20/-01-/2010
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מתקתק וותיק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: יאנה רמת גן- חולת זרע אמיתית
    פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 16:01
בתגובות עלייה ברובן היו על " חולת זרע " . ( בקטגוריית מסאז)
קבעתי עם הגברת ( מאוד קשה ) נמצאת באזור רחוב אבא הילל .
בדובר בעלמה באמצע שנות הארבעים שלה - גוף ספורטיבי גבוהה רזונת שיער קצר בלונדינית אמיתית - ישבן מוצק חבל על הזמן .
חזה מלא ועומד.
מפנקת במסאז קל ובודי - והקטע המעניין מתחיל מיד לאחר המאסאז .
לוגמת מים חמים ,ועוברת למציצה תאילנדית חמימה - גרון עמוק וכמובן שהמציצה חשופה .
אם אתה מספיק חזק ולא מתפוצץ לה בגרון ( אין לה ממש בעיה עם זה ) עוברים לשלב הבא : מלבישה חליפה - עולה על מיטת המסאז - פותחת את רגליה לרווחה ומבקשת שפשוף במנוע שלה - מנוע יפה וחתיך וצר יש לגיברת ,והזמנה להיכנס לא מאחרת להגיע -אבל!!!! החבר האמצעי לא עומד בפיתוי ומזמין את עצמו להיכנס למערה שמתגלת כמערה חמה  , רטובה ולא לחה -וצרה מאוד.
קונטרות ספורטיביות של יאנה מקרבות את הקץ , אני מחליט לסגת ועוברים למיטה - תנוחת דוגי מרשימה ושוב קונטרות מצויינות עם כיווצים של השריר במנוע ,מפמפם אותה צמוד כשהיא על הבטן - ברגע הנכון שולף החוצה ומבקש ממנה למצוץ עמוק - מקבלת שפריץ רציני לגרון - יאנה לא מתביישת ומראה את התוצרת כמו בסרטים ,ומדי פעם מגרגרת בגרון עם הזרע - בולעת הכול וטורחת לנקות את החבר במציצת וואקום - מציעה מגבונים - התנשפויות - מסאז נעים בגב והסאגה מתחילה שוב לאחר 15 דקות כאשר הזין מתאושש ומראה סימנים חיוביים .
מציצה חמה ועוברים למיסיונרית - שוב כיווצים ספורטיבים וזיון עמוק מאוד - הופך אותה על הבטן ומפמפם צמוד - מוציא אותו ,והיא מבקשת וממש מתחננת שאני אגמור לה על החור האחורי - טורחת לפתוח את שתי אחוריה לרווחה ,ומראה כזה לא יכול לא לבוא בלי תגובה של שפריץ חם .
שוב ניקיון בווקום , מגבון - נרגעים  מעט על המיטה ( גם היא )- כוס מים מיניראלים מקלחת חמה ונשיקת פרידה .
מחיר 200 ל 40 דקות מסאז ובודי ,מציצה חשופה חמה וזיון .
הוספתי עוד 100 להישאר שעה שלמה ולזיין בנחת שעה רצופה .
בבקשה אל תפוצצו את התיבה שלי במספר שלה כי אני ממש עסוק בימים אלו וממש אין לי זמן לענות לכולם .

מקווה שעזרתי 
מתקתק וותיק
בחזרה למעלה
כוסמין צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 11/-08-/2012
מיקום/איזור: אודסה
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט כוסמין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 16:06
אם לא הייתי מרוקן הייתי רץ עכשיו
אחלה דיווח
יש לה את הכוס, היא קובעת את החוקים....
בחזרה למעלה
geva צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-02-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט geva ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 16:08
חבר, אהבתי..
עלה והצלח :)
בחזרה למעלה
פטישחשמלי צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-10-/2009
מיקום/איזור: כפר עין תות
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 16:40
רק אל תשכח את ריח השום הנורא שעולה ממנה 
ובכלל מהדירה המסריחה ...
היא חצתה מזמן את הארבעים יותר קרובה ל חמישים !
הפינוק כולל גם רמיניג פולשני אכזרי וחודרני למי שמתעניין .
בעבר הייתה פייבוריטית שלי .

אם אין אני לי תני לי ...
בחזרה למעלה
רגע צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-06-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רגע ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 16:40
דיווח חזק ומגרה . שאפו 
בחזרה למעלה
צעיר לנצח צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 09/-05-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעיר לנצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 16:50
בעבר הייתה גם אחת המועדפות שלי
התקלקלה והתחילה לתקתק
כנראה שתפסת אותה ברגע טוב או לא מספיק עייפה
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מתקתק וותיק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 16:50
אחי " הפטיש החשמלי" 
אין ריח של שום בדירה .
כל הדירה מקושטת עם נרות ריחניים דולקים להרגשה ואווירה נוחים .( כמו במכון מסאזים אמיתי)
לא נראה לי שהיא בסביבות ה 50 , הייתי נותן לה 45 ומטה .
ואגב היא חולקת את הדירה עם מסאגיסטית נוספת שעובדת פעמיים בשבוע ( כך היא טוענת ) יצא לי לראות אותה פעם אחת מתוך הפעמיים שביקרתי אותה ונראה שהיא באמצע שנות השלושים - שיער שחור עד הכתפיים רזה ולא גבוהה .

מתקתק וותיק
בחזרה למעלה
המנוסה צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 21/-08-/2015
מיקום/איזור: מרכז
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המנוסה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 16:54
יאנה אלופת השום 
כן היא אמרה לי פעם כשרמזתי לה על ריח השום המזעזע הבוקע מגרונה - כן, אני חייבת לאכול לפני העבודה כמה שיני שום כי זה מחטא את החיידקים שיש לכם בשפיך.
יאנה מקפידה מאד על בריאותה בסייגים מסויימים כמו גמירה על חור התחת - לא משהו שחכמי רפואת הHIV היו ממליצים אבל כמו הקולגות שלה היא לוקה מאד בהבנה בסיסית של דרכי ההדבקות וסבורה באמת שכמה שיני שום יושיעו אותה מאימת המחלה רק שהיא קצת נסחפת ובקיבוץ דורות קצת מודאגים כי נראה לי שהיא צורכת את מרבית יבול השום בישראל.
לא נהיה עדינים - הגברת מסריחה משום באופן מזעזע לא רק מפיה אלא גם מעור גופה והאמת שכל הדירה כולה ספוגת ריח שום באופן מטריד למדי.
חוץ מזה אם צלחתם את הגיהינום הזה אז היא באמת מבוגרת 50++ חלקת עור , ממש לא יפה אך לא מכוערת ובעלת גוף פרופורציוני ספורטיבי - היא מדוושת באופניה מבת יום למתחם הבורסה וחזרה כל יום מה שבא לידי ביטוי בישבנה ובטנה המוצקים אולי אפילו יותר מדי .
מציצה משובחת אם תרצו עם מים חמים , גניחות מזוייפות להפליא אך מחרמנות למרות שברור שהיא בתפקיד חנה רובינא ובעיקרון מפנקת מעולה .
חזרתי פעם נוספת כדי לוודא או להתפלל שאזל מלאי השום אך לשווא . הריח שוכן לבטח בדירתה והיא מורחת אותו על אברכם באהבה. והשבוע שהלכתי לקנות שום בשוק אמר לי המוכר בעצב : נגמר. יאנה לקחה הכל ."
תהנו . כנראה שיש מחיר לפינוק מלא ב 200 שקל חיוך
בחזרה למעלה
roni golan צפה בגלילה למטה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

הצטרף / הצטרפה: 20/-02-/2015
מיקום/איזור: בית הרב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 17:06
במקור פורסם על ידי המנוסה

יאנה אלופת השום 
כן היא אמרה לי פעם כשרמזתי לה על ריח השום המזעזע הבוקע מגרונה - כן, אני חייבת לאכול לפני העבודה כמה שיני שום כי זה מחטא את החיידקים שיש לכם בשפיך.
יאנה מקפידה מאד על בריאותה בסייגים מסויימים כמו גמירה על חור התחת - לא משהו שחכמי רפואת הHIV היו ממליצים אבל כמו הקולגות שלה היא לוקה מאד בהבנה בסיסית של דרכי ההדבקות וסבורה באמת שכמה שיני שום יושיעו אותה מאימת המחלה רק שהיא קצת נסחפת ובקיבוץ דורות קצת מודאגים כי נראה לי שהיא צורכת את מרבית יבול השום בישראל.
לא נהיה עדינים - הגברת מסריחה משום באופן מזעזע לא רק מפיה אלא גם מעור גופה והאמת שכל הדירה כולה ספוגת ריח שום באופן מטריד למדי.
חוץ מזה אם צלחתם את הגיהינום הזה אז היא באמת מבוגרת 50++ חלקת עור , ממש לא יפה אך לא מכוערת ובעלת גוף פרופורציוני ספורטיבי - היא מדוושת באופניה מבת יום למתחם הבורסה וחזרה כל יום מה שבא לידי ביטוי בישבנה ובטנה המוצקים אולי אפילו יותר מדי .
מציצה משובחת אם תרצו עם מים חמים , גניחות מזוייפות להפליא אך מחרמנות למרות שברור שהיא בתפקיד חנה רובינא ובעיקרון מפנקת מעולה .
חזרתי פעם נוספת כדי לוודא או להתפלל שאזל מלאי השום אך לשווא . הריח שוכן לבטח בדירתה והיא מורחת אותו על אברכם באהבה. והשבוע שהלכתי לקנות שום בשוק אמר לי המוכר בעצב : נגמר. יאנה לקחה הכל ."
תהנו . כנראה שיש מחיר לפינוק מלא ב 200 שקל חיוך

פוסט אדיר....מוחא כפייה אתה גדול ענק ..... מוחא כפייה

הפלת אותי לרצפה ......צחוק

תודה !Star

כל התורה כולה: "ואהבת לרעך כמוך"..."אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך"..."יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך"

עַל-מִשְׁכָּבִי בַּלֵּילוֹת בִּקַּשְׁתִּי אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי................
בחזרה למעלה
החושב צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-12-/2015
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החושב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 17:10
Dead
החיים קצרים מדי בכדי לא להנות
בחזרה למעלה
המנוסה צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 21/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט המנוסה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 17:10
וואוו רוני 
לקבל ממך מחמאה כזו? מי צריך יותר מזה. אפילו הרבה מלובביץ לא היה משמח אותי יותר לו היה מקפץ מקברו וממלמל על ראשי "ישימך השם ...
ובברכת שום דבר ושום כלום אאחל לך שבוע נפלא 
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מתקתק וותיק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 17:13
לא מתווכח עם מנוסים ממני.
 מתכוון לדגום רק אם מצב החרמנות יעלה וומפלס פקקי התנועה באזור יהיה סביר  .
לדעתי סה"הכ תמורה לא רעה ל 200 זוזים שלא נדבר על החוצפניות באזור שמבקשות 500 ש"ח .
אישית לא הרחתי שום וכחובב בישול מושבע לא נדף ממנה ריח של שום וגם לא מהדירה
תהנו ותזיינו בהנאה בטוחה
מתקתק וותיקצחוק
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 18:06
בדקתי באתר השני בו היא מפרסמת.

לפי התמונות, בהנחה שהן אמיתיות, היא נראית טוב מאד, והתמונות מתאימות לתיאור שבדווח שפתח את השרשור הזה.

הדווחים שם מחמיאים לה באופן כללי, אבל, וזה אבל גדול מאד!!!, כותב שם מישהו, בדווח מסוף 2015, שהיא לא מקפידה על קונדום... אם נאמין לו, והאמת שאין סיבה שלא, אז היא אמורה להיפסל על הסף!בכי

טומי
27-12-2015 00:44
נתנתי לה 250 זיינתי אותה בכייף בלי לחץ ובלי גומיה...

בחזרה למעלה
אשי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 04/-03-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 19:24
זאת התמונה שלה היא נראת פיצוץ הייתי אצלה 
בחורה שרירית רק חבל שיש הרגשה של תיקתוק
לגבי השום לא הרחתי 
היא ניסתה להיתאבק איתי אבל הראתי לה מאיפה אני משתין והיא מהר מאד הפסיקה 
אך יש לה כוח למלעונה 
בחזרה למעלה
אשי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 19:31
יש שרשור קיים יאנה מבז'רנו  רמת גן  שדומני שפתחתי 
בחזרה למעלה
yooz צפה בגלילה למטה

••

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yooz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 20:50
שלום לכולם
קצת מידע על הגברת מרח׳ בז׳רנו, בגדול כולם צודקים אכן אוהבת לפנק וגם לכפף, והדבר שגרם לי לברוח הוא הבקשה שלה לירוק למנוש שלה ומבקשת לשפשף את הזין, בתקווה שתכניס אותו, אם היא רואה שאתה בעניין, לזיין בלי גומי, דוחפת אותו בפנים.

דרך אגב יש לה מסלול קצר במאה רבע שעה שזה מציצה חשופה וזיון עם או בלי,
 ומסלול ארוך ב-200 הכולל 45 דקות, מסאג׳ וזיון, מה שכן מזמן האחרון אני באופן אישי עושה רק מסאג׳ פעם ב....

אז לידיעה כללית פעילה כבר הרבה מאוד שנים, בעבר עבדה באיזור הצפון, וכשעברה למרכז עבדה תקופה עם ההונגריה השמנמונת, שדרך אגב גם היא מעדיפה בלי.( יש עליה שרשור חפשו הונגריה) ובעצם החליפה את ההונגריה שהייתה בדירה זו, ברח׳ האחים בג׳רנו.
למי שזוכר.
מאוד ליברלית ואף מוכנה ללא גומי, גם לחבר שלי ששלחתי אליה עשתה אותו דבר, חברים זהירות יתר.
בגדול יש לה שמות רבים, אני מכיר אותה כנטאשה, בחורה עם כושר גופני ויכולה לטפל בהרבה גברים ביום, עובדת מ-10 עד שבע, גוף סביר שדיים טבעיים ודי עומדים לגילה, גבוהה כ-175 ושיער קצר.
מקווה שדיווח זה מסייע לכם.
הטלפון ינתן לכל מי שיבקש.
שיהיה לכם אחלה ערב.
בחזרה למעלה
yooz צפה בגלילה למטה

••

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט yooz ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 21:22
ודבר נוסף וחשוב מאוד לחלק מאיתנו הוא שאם הטלפון שלה תפוס היא חוזרת למספר שצלצל, כך קחו את זה בחשבוןץ
לילה טוב
בחזרה למעלה
Colombo צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 17/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Colombo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 22:06
במקור פורסם על ידי אשי

יש שרשור קיים יאנה מבז'רנו  רמת גן  שדומני שפתחתי 

אמת.

ניתן לאחד :
http://www.sexadir.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=34130

חמקה לי מהרדאר "גברת השום" (ספק כן ספק לא) 
אבדוק בעצמי גם בקרוב. תודה.
בחזרה למעלה
gordonboy צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 26/-05-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט gordonboy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 22:11
אחד מהשרשורים הדוחים..איך בן אדם מוכן לשלם כסף כדי לזיין אישה מופרעת שמוכנה לשכב ללא קונדום ואלוהים יודע איזה מחלות יש לה וכמו כן היא לא הגיינית ולפי מספר דיווחים פה מסריחה מכל מקום אפשרי..ועדיין אנשים מתעניינים..פשוט לקרוא ולהקיא
בחזרה למעלה
LevZahav צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-05-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט LevZahav ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 15/-05-/2016 בשעה 23:47
מישהוא היה עם השותפה הנוספת?

במקור פורסם על ידי מתקתק וותיק

אחי " הפטיש החשמלי" 
אין ריח של שום בדירה .
כל הדירה מקושטת עם נרות ריחניים דולקים להרגשה ואווירה נוחים .( כמו במכון מסאזים אמיתי)
ואגב היא חולקת את הדירה עם מסאגיסטית נוספת שעובדת פעמיים בשבוע ( כך היא טוענת ) יצא לי לראות אותה פעם אחת מתוך הפעמיים שביקרתי אותה ונראה שהיא באמצע שנות השלושים - שיער שחור עד הכתפיים רזה ולא גבוהה .

מתקתק וותיק
בחזרה למעלה
chico צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 27/-06-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט chico ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 00:10
במקור פורסם על ידי gordonboy

אחד מהשרשורים הדוחים..איך בן אדם מוכן לשלם כסף כדי לזיין אישה מופרעת שמוכנה לשכב ללא קונדום ואלוהים יודע איזה מחלות יש לה וכמו כן היא לא הגיינית ולפי מספר דיווחים פה מסריחה מכל מקום אפשרי..ועדיין אנשים מתעניינים..פשוט לקרוא ולהקיא

כבעל ניסיון כאן מצאתי את עצמי לא פעם ולא פעמיים כותב ביקורת קטלנית על בחורה ואח״כ מופצץ באינסוף בקשות לקבלת המספר, כאילו לא קראו בכלל מה שכתבתי. מה אגיד לך, כנראה שאנחנו הגברים באמת עם מטומטם...
בחזרה למעלה
tz69 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 02/-11-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tz69 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 00:22
היא מקבלת גם בחור שמאחור ?
אכול ושגול כי מחר הוא ייפול !
בחזרה למעלה
רוני כהן צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 18/-01-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט רוני כהן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 01:28
תקתקנית מארץ התקתקניות ולא מתנצלת על כך.
היא עוד אומרת באים אלה מהבורסה לקוויקי ומשלמים 250 במקום 200 ש"ח.
אז מה אני צריכה להקרע עם לקוח שמשלם 200 שקל ל50 דקות.

מה שיקרה עכשיו,שממחר יהיה אצלה לחץ מטורף,והיא עוד יותר תתקתק מכיון שזמן זה כסף.

היא מדברת בלי הפסקה,חופרת בלי סוף.
לגבי הסקס הלא מוגן,שאנשים כתבו פה,אני יודע שאין לה בעיה בלי גומי רק מבקשת לא לגמור בפנים.
אחרי ששמעתי ממנה שאפשר לחדור בלי גומיה,נתתי שפריץ בפה,ואמרתי נגמר הסיפור שלי עם הבחורה הזאתי.

החיים חשובים,לא צריך להסתכן.
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעיר לנצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 01:53
כן צ'יקו
מתברר שלכל חור יש המון מכסים...
בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מתקתק וותיק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 06:04
חברים וזיינים יקרים 
אף אחד לא מגלה את אמריקה בפוסטים שמפורסמים בפורום וסביר להניח כי ישנם שרשורים ופוסטים שונים שקיימים בצרורות בנבכי הרשת .
שוק הזנות בישראל קטן מאוד והידיים והשמות רק מוחלפים באופן תדיר.
בואו לא נהיה תמימים - כל אחד שיזיין כמה שבא לו ויישמור על עצמו כמה שאפשר כדי להנות ולהשאיר עצם לבא  אחריו .
אין הרבה חורים פנווים בתוליים בשוק היום, והמספר של התיירות שמגיעות לארץ לעבוד בזנות הולך וקטן מחודש לחודש כיוון שמשטרת הגבולות  ״ עושה את המוות ״ לתיירות שמגיעות לעבוד באשרת ביקור של תייר והסינון מתהדק.
לגבי הגיברת המדוברת  יאנה מרמת גן :
תהנו - תזיינו בהנאה ותגנו על עצמכם כל אחד ילד גדול ויכול לעשות רגע חושבים לפני שהוא ״ משחיל ״ 
לצערי בגילים האלו של הבנות 40 +:
  הרבה מהן  מרגישות שלא מגלים להן את אמריקה ומקילות ראש באמצעי מניעה כי הן מרגישות  שעברו הכל מהכול בחיים וניסו הכל מהכל .
אישית קראתי את הפוסטים עלייה ולא נפלתי מהכיסא .
מי שמתאים לו שיילך מי שלא, שיחסוך את דברי הביקורת והסדיס-אינפורמצייה לעצמו.
מתקתק וותיק

בחזרה למעלה
ליאור 10 צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 28/-10-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ליאור 10 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 09:24
היה פעמים שהייתי כמעט שעה ב200 שקל.
והיה גם פעם שכשהגעתי היא אמרה למישהו שיבוא עוד רבע שעה. הבנתי שיותר מ20 דקות היא לא תתן, והלכתי. 

ההונגריה שעובדת שם היא ינגה.
היא עובדת שם איזה עשר שנים וישלה טלפון אחר מיאנה\נטאשה
 וממש מזלזלת בלקוח לפי הביקור האחרון שלי. 
בחזרה למעלה
קרומבה צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 06/-08-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט קרומבה ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 14:40
יאנה אכלה גם לי את הבננה
(וגם את האגוזים וגם את העין החומה).
אתמול, מיד אחרי שהתפרסם הפוסט על יאנה, בעוד התורן מתחיל לעשות לי לוחמה פסיכולוגית בעד ונגד, לא התאפקתי וצלצלתי...
תוך חצי שעה התייצבתי אצל הגב' וכבר בדלת הבנתי שזה הולך להיות שואו.
העלמה, בת 50 ומעלה, לא נערת החן ולא קרובה של בר. סתם קוקוריקו.
"מה אתה אוהב?" שואלת המשתדלת. אני אוהב חורף ואת פיודור דוסטויבסקי,
עניתי לה בחיוך. העלמה החלה בסדרת פקודות שבסופן מצאתי את עצמי על
המיטה, עם האחוריים באוויר, כשהעלמה מנסה להבריג את לשונה את תוך
העין החומה. פתאום הרימה את ראשה ואמרה לי: "אני אוהבת אנשים
עם חוש הומור". זהו. סוף סוף מישהו אוהב אותי בעולם הזה.
ממשיכה בעשייה עם העין החומה ופתאום שואלת אם אפשר גם לטעום
את הביצים. בהתחלה הרשיתי לה רק קצת, אבל היא לא יכלה להתאפק...
פתאום אומרת לי : "עכשיו אני רוצה אתה מרטיב לי כוס". עוברת למיטת העיסוי
ומתחילה לירוק על עצמה לכיוון המנוע. כמובן שגם אני קיבלתי רסיסי רוק.
התחילה לשפשף לי את הזין בכוס ומוציאה קולות של גרביל מנוזל.
ניסתה להכניס את הזין בלי קונדום, אבל לא נתתי לזה לקרות.
הסיום הרטוב הגיע וחצי טון זרע כיסה את שערות ראשה הקצרות.
לסיכום:
חוויה חד פעמית. אפשר ליהנות במאתיים ₪.
אבל...משהו שם לא מרגיש לי טוב.
יש לה יציאות של מטורפת
היא דוחה עם היריקות שלה
יש לה צלקות ארוכות ומקבילות על הגב.
שותה מים ויורקת אותם לתוך דלי (בהתחלה חשבתי שהיא עושה הופעת יריקת אש)
עלות 200 ₪. קטע שצריך לעבור. לשים וי.
רק לשים גומייה.
בברכת "חייבים לייבש את בלוטות הרוק"
ק.
בחזרה למעלה
givo צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין עם עתיד
מדווח סקס אמין עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 07/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט givo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 15:02

הברקת הפורום לשנת 2016
בחזרה למעלה
מרק שגל צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 24/-04-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מרק שגל ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 16:28
בעקבות הפורם הלכתי לדגום 
אישה מבוגרת אבל מנוסה ועושה דברים שלא ראיתי עד עכשיו
ירדה לי עם מים חמים בפה ורימנג מטורף באמת יודעת את העבודה
חסרון מבוגרת  חזה קצת מפונצר שיער קצר.
חוויה מגניבה של משהי שיודעת מה היא עושה לא אשוב ככל הנראה כי היא לא הטעם שלי והיא קצת מבוגרת.
אבל בהחלט שווה התנסות במשהו יחודי.
עוד שתי דברים שממש הפריעו לי אחד שיצאתי בסלון שכבה משהי וראתה טלווזיה ובחוץ נתקלתי בלקוח הבא.

בחזרה למעלה
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צעיר לנצח ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 17:03
זה מדהים שהדיווחים של אלה מדווחים, מסתיימים בזה שהם מסכמים שהם לא יחזרו
כלומר, אנשים פחות או יותר מרוצים,
גם מציינים שזה מיוחד
אבל לא יחזרו.

ואני אומר, אם אנשים מחליטים לא לחזור, הם מבינים שיש שם בעיה.

בחזרה למעלה
פטישחשמלי צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-10-/2009
מיקום/איזור: כפר עין תות
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 17:16
במקור פורסם על ידי צעיר לנצח

גם מציינים שזה מיוחד
אבל לא יחזרו.

איך אפשר לחזור למפעל השום הנצחי הזה ?
אולי רק בעזרת מסכת אב"כ ובלון חמצן מועשר 
עם פילטר חזק במיוחד ...צחוק
אם אין אני לי תני לי ...
בחזרה למעלה
zogsexy צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 11/-06-/2013
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zogsexy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 17:32
תכלס..יש משהו גם נחמד וגם עצוב בפוסט הזה...נחמד זה לדעת שזונות יכולות להמשיך לשעשע גם בגיל 50+ וביטוח לאומי והטבע לא ממש מוציאים אותך לפנסיה.והעצוב ....שלמרות שכולם מזהירים עדין הם נופלים לרגלייה של בחורה שרוצה לעשות לך בדיקה רטאלית עמוקה על הלשון.למען ההגינות לפני 10 שנים  או יותר ביקרתי את הבחורה...מה שהסגיר אותה כדי לדעת שזאת היא-זה רייח השום.עכשיו שלא תבינו לא נכון,אני מאוד אוהב שום....בערמות....רק לפני סקס...זה לא כלכך סקסי....פטיש חשמל הביא את ההמלצה הכי טובה לסקרנים...!
בחזרה למעלה
Colombo צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Colombo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 17:38
במקור פורסם על ידי פטישחשמלי

גם מציינים שזה מיוחד
אבל לא יחזרו.

Like ;)
בחזרה למעלה
Danny צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 03/-04-/2012
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Danny ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 17:40
במקור פורסם על ידי ליאור 10

היה פעמים שהייתי כמעט שעה ב200 שקל.
והיה גם פעם שכשהגעתי היא אמרה למישהו שיבוא עוד רבע שעה. הבנתי שיותר מ20 דקות היא לא תתן, והלכתי. 

ההונגריה שעובדת שם היא ינגה.
היא עובדת שם איזה עשר שנים וישלה טלפון אחר מיאנה\נטאשה
 וממש מזלזלת בלקוח לפי הביקור האחרון שלי. 

קרה לי אחד לאחד!! אבל אני הייתי זה שאמרה שבדיוק נכנס לקוח ושאני צריך לחכות רק עוד רבע שעה. 

עכשיו, כבר חיכיתי 10 דק' ודיברתי איתה והייתי הבא בתור...

טוב נו... אולי ניצלתי עכשיו מפאקינג HIV.  Dead

בחזרה למעלה
Shon diesel צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 01/-12-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shon diesel ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 18:29
פעם נפלתי ברשתה בצורה לא מכוונת ומוזרה...התקשרתי למספר שקיבלתי בכווה לתאם עם מירי ההונגריה.
הגעתי לדירה, נכנסתי, אמרתי לעצמי שמשהו כאן לא בסדר כי אין לה חזה גדול ולא ישבה על התיאור של מירי.
זרמתי כי אני ביישן ואדיוט, הבחורה התנהגה מוזר כאשר לא היה ברור לכל אורך הדרך מה עומד לקרות.
מאוכזב מהעובדה שהבנתי שאת מירי לא אפגוש כנראה זרמתי וגמרתי בדוגי משעמם, עם גומי כמובן.
בעודי מתארגן ליציאה כבר פתחה את הדלת לאיזה לקוח קבוע וקיבלה אותו בחיבוק חם.
לא חוזר לעולם.
בחזרה למעלה
Colombo צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Colombo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 19:18
במקור פורסם על ידי Shon diesel

פעם נפלתי ברשתה בצורה לא מכוונת ומוזרה...התקשרתי למספר שקיבלתי בכווה לתאם עם מירי ההונגריה.
הגעתי לדירה, נכנסתי, אמרתי לעצמי שמשהו כאן לא בסדר כי אין לה חזה גדול ולא ישבה על התיאור של מירי.
זרמתי כי אני ביישן ואדיוט, הבחורה התנהגה מוזר כאשר לא היה ברור לכל אורך הדרך מה עומד לקרות.
מאוכזב מהעובדה שהבנתי שאת מירי לא אפגוש כנראה זרמתי וגמרתי בדוגי משעמם, עם גומי כמובן.
בעודי מתארגן ליציאה כבר פתחה את הדלת לאיזה לקוח קבוע וקיבלה אותו בחיבוק חם.
לא חוזר לעולם.

תודה על התגובה.

ואני שואל רק למה לקח לך חצי שנה לעדכן אותנו חבר....

בחזרה למעלה
charmer צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-01-/2015
מיקום/איזור: צפון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט charmer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 19:48
דיווח ענק...אין על סגולותיו של השוםצחוק
בחזרה למעלה
rovvi55 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-03-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט rovvi55 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 21:36
וואלה אחת כזאת אם נקרע לי הקונדום איתה   רק מהלחץ אני יחלה בHIV 
בחזרה למעלה
חמש תלתן צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 12/-02-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חמש תלתן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2016 בשעה 22:54
אחת כזאת, רק מלקרוא את הדיווחים אפשר לחלות ב-HIV

בחזרה למעלה
סרחיו צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 27/-03-/2016
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סרחיו ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-05-/2016 בשעה 00:25
תקשיבו????האישה כבר לקראת גיל 60????
אבל..יודעת לתת עבודה...
מציצה מדהימה ומושקעת...
יודעת לחרמן...
ואוהבת שפיך....
שווה 200שח...
כולל מסאז מפנק..
החיים קצרים,חייבים להנות
בחזרה למעלה
מתיזון צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-05-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מתיזון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-05-/2016 בשעה 16:30
הדיווחים כאן גרמו לי גם להגיע - תודה לכולם.
את המפגש אפשר לסכם בהזוי עד הזוי מאוד,
קיבלה אותי בשעה שקבענו בדיוק, כבר לפני שנכנסתי הכנתי את עצמי לגל ריח השום שדווח כאן,
כשנכנסתי לחדר התחלתי לרחרח ולא הרחתי משהו חריג, אך גל הריח החריף לא אחר להגיע כשהעלמה פתחה את פיה.
למזלי פיתחתי כושר עמידות לריחות כאשר הייתי מחליף טיטולים לבת שלי הקטנה.
לאחר מקלחת קצרה שלי החלה הגברת לנגב אותי ולרדת למציצה כאשר אני עומד מעליה, מציצה מעולה עם מים חמים בפיה גרמו להוד מעלתו להתרומם, מכאן החלק ההזוי החל:
הזוי 1 - רק לאחר המציצה ביקשה תשלום כי "כסף עושה אותה שמחה וחרמנית" כלשונה.
השכיבה אותי על הבטן וירדה לרימינג מעולה עם לשון חמה.
הזוי 2 - פתאום היא נשכבה עליי (על הגב) ולא זזה כמה שניות טובות, מין הפסקה לא מובנת.
הפכה אותי על הגב והחלה במציצה ושליקת ביצים טובה, ושוב הפסקה תמוהה של כמה שניות.
הזוי 3 - ציוותה עליי לעמוד ולא לזוז בזמן שהיא שותה מי פה לחיטוי  ויורקת לתוך דלי.
נשכבה על מיטת העיסוי עם רגליים מפושקות והחלה לירוק לעצמה על הכוס
ביקשה שגם אני ארק עליה- ירקתי.
ביקשה עוד - ירקתי עוד.
ביקשה יותר - אמרתי אין רוק , פה יבש כבר.
אחרי סשן היריקות ביקשה שאחכך את הזין על שפתי הכוס שלה, כמתחננת שאכניס אותו
כשראתה שאני לא מכניס אמרה "יש גם קנדום אם אתה רוצה" ויתרתי על הזיון וביקשתי לגמור בפה.
הגמירה היתה טובה קיבלה את כל המטען והמשיכה להחזיק את הזין בפה עד הטיפה האחרונה.
לסיכום:
חוויה יוצאת דופן.
אני לא מצטער שהלכתי, אבל מצטער- יותר לא אלך.

מי שלא מעיז לא מתיז
בחזרה למעלה
כלי צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 05/-08-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט כלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-05-/2016 בשעה 18:36
הייתי אצלה לפני כמה חודשים עשיתי פרסה כי נראתה לי קצת מבוגרת .  חבר אמר לי שהשרות מעולה ושאתן צאנס 
חזרתי אחרי כמה שבועות שוב. ואכן פינוק מעולה רימינג. מציצה אליפות . וזורמת טוב. טוסיק מוצק וגוף טוב
סכה שווה את המחיר הבעיה שהיא תמיד תפוסה וצריך להתייבש   בחוץ שעה 
בחזרה למעלה
אשי צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד
מדווח סקס תורם עם עתיד

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אשי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-05-/2016 בשעה 05:13
איך נגמר לך הרוק?  היית שותה קצת מים מהדלי 
ותחליף את הניק שלך הוכחת  קבל עם שאתה לא מתיזון

בחזרה למעלה
Colombo צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Colombo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-05-/2016 בשעה 07:59
במקור פורסם על ידי אשי

איך נגמר לך הרוק?  היית שותה קצת מים מהדלי 

Like ;)

בחזרה למעלה
מתיזון צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-05-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מתיזון ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-05-/2016 בשעה 08:44
[QUOTE=אשי]איך נגמר לך הרוק?  היית שותה קצת מים מהדלי 

תודה על העצה אשי, אתה יכול רק לקפוץ...
מי שלא מעיז לא מתיז
בחזרה למעלה
roni golan צפה בגלילה למטה
עוזר-מנהל
עוזר-מנהל
פורום סקס
הרב הראשי

הצטרף / הצטרפה: 20/-02-/2015
מיקום/איזור: בית הרב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט roni golan ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-05-/2016 בשעה 09:35

רק אל תשכח את ריח השום הנורא שעולה ממנה 
ובכלל מהדירה המסריחה ...
היא חצתה מזמן את הארבעים יותר קרובה ל חמישים !

אחי " הפטיש החשמלי"
אין ריח של שום בדירה .

במקור פורסם על ידי המנוסה

יאנה אלופת השום
תהנו . כנראה שיש מחיר לפינוק מלא ב 200 שקל חיוך

לא מתווכח עם מנוסים ממני.
אישית לא הרחתי שום וכחובב בישול מושבע לא נדף ממנה ריח של שום וגם לא מהדירה
צחוק

במקור פורסם על ידי אשי

היא ניסתה להיתאבק איתי אבל הראתי לה מאיפה אני משתין והיא מהר מאד הפסיקה
אך יש לה כוח למלעונה

במקור פורסם על ידי yooz

והדבר שגרם לי לברוח הוא הבקשה שלה לירוק למנוש שלה ומבקשת לשפשף את הזין, בתקווה שתכניס אותו, אם היא רואה שאתה בעניין, לזיין בלי גומי, דוחפת אותו בפנים.
מאוד ליברלית ואף מוכנה ללא גומי, גם לחבר שלי ששלחתי אליה עשתה אותו דבר, חברים זהירות יתר.
בחורה עם כושר גופני ויכולה לטפל בהרבה גברים ביום,

במקור פורסם על ידי chico

במקור פורסם על ידי gordonboy

כבעל ניסיון כאן מצאתי את עצמי לא פעם ולא פעמיים כותב ביקורת קטלנית על בחורה ואח״כ מופצץ באינסוף בקשות לקבלת המספר, כאילו לא קראו בכלל מה שכתבתי. מה אגיד לך, כנראה שאנחנו הגברים באמת עם מטומטם...

במקור פורסם על ידי רוני כהן

תקתקנית מארץ התקתקניות ולא מתנצלת על כך.
היא מדברת בלי הפסקה,חופרת בלי סוף.
לגבי הסקס הלא מוגן,שאנשים כתבו פה,אני יודע שאין לה בעיה בלי גומי רק מבקשת לא לגמור בפנים.
אחרי ששמעתי ממנה שאפשר לחדור בלי גומיה,נתתי שפריץ בפה,ואמרתי נגמר הסיפור שלי עם הבחורה הזאתי.
החיים חשובים,לא צריך להסתכן.

במקור פורסם על ידי קרומבה

יאנה אכלה גם לי את הבננה
(וגם את האגוזים וגם את העין החומה).
אתמול, מיד אחרי שהתפרסם הפוסט על יאנה, בעוד התורן מתחיל לעשות לי לוחמה פסיכולוגית בעד ונגד, לא התאפקתי וצלצלתי...
תוך חצי שעה התייצבתי אצל הגב' וכבר בדלת הבנתי שזה הולך להיות שואו.
העלמה, בת 50 ומעלה, לא נערת החן ולא קרובה של בר. סתם קוקוריקו.
"מה אתה אוהב?" שואלת המשתדלת. אני אוהב חורף ואת פיודור דוסטויבסקי,
עניתי לה בחיוך. העלמה החלה בסדרת פקודות שבסופן מצאתי את עצמי על
המיטה, עם האחוריים באוויר, כשהעלמה מנסה להבריג את לשונה את תוך
העין החומה. פתאום הרימה את ראשה ואמרה לי: "אני אוהבת אנשים
עם חוש הומור". זהו. סוף סוף מישהו אוהב אותי בעולם הזה.
ממשיכה בעשייה עם העין החומה ופתאום שואלת אם אפשר גם לטעום
את הביצים. בהתחלה הרשיתי לה רק קצת, אבל היא לא יכלה להתאפק...
פתאום אומרת לי : "עכשיו אני רוצה אתה מרטיב לי כוס". עוברת למיטת העיסוי
ומתחילה לירוק על עצמה לכיוון המנוע. כמובן שגם אני קיבלתי רסיסי רוק.
התחילה לשפשף לי את הזין בכוס ומוציאה קולות של גרביל מנוזל.
ניסתה להכניס את הזין בלי קונדום, אבל לא נתתי לזה לקרות.
הסיום הרטוב הגיע וחצי טון זרע כיסה את שערות ראשה הקצרות.
לסיכום:
חוויה חד פעמית. אפשר ליהנות במאתיים ₪.
אבל...משהו שם לא מרגיש לי טוב.
יש לה יציאות של מטורפת
היא דוחה עם היריקות שלה
יש לה צלקות ארוכות ומקבילות על הגב.
עלות 200 ₪. קטע שצריך לעבור. לשים וי.
רק לשים גומייה.
בברכת "חייבים לייבש את בלוטות הרוק"
ק.

במקור פורסם על ידי מרק שגל

עוד שתי דברים שממש הפריעו לי אחד שיצאתי בסלון שכבה משהי וראתה טלווזיה ובחוץ נתקלתי בלקוח הבא.

גם מציינים שזה מיוחד
אבל לא יחזרו.

במקור פורסם על ידי zogsexy

תכלס..יש משהו גם נחמד וגם עצוב בפוסט הזה...נחמד זה לדעת שזונות יכולות להמשיך לשעשע גם בגיל 50+ וביטוח לאומי והטבע לא ממש מוציאים אותך לפנסיה.והעצוב ....שלמרות שכולם מזהירים עדין הם נופלים לרגלייה של בחורה שרוצה לעשות לך בדיקה רטאלית עמוקה על הלשון.למען ההגינות לפני 10 שנים או יותר ביקרתי את הבחורה...מה שהסגיר אותה כדי לדעת שזאת היא-זה רייח השום.עכשיו שלא תבינו לא נכון,אני מאוד אוהב שום....בערמות....רק לפני סקס...זה לא כלכך סקסי....פטיש חשמל הביא את ההמלצה הכי טובה לסקרנים...!

במקור פורסם על ידי charmer

דיווח ענק...אין על סגולותיו של השוםצחוק

במקור פורסם על ידי rovvi55

וואלה אחת כזאת אם נקרע לי הקונדום איתה רק מהלחץ אני יחלה בHIV

במקור פורסם על ידי חמש תלתן

אחת כזאת, רק מלקרוא את הדיווחים אפשר לחלות ב-HIV

במקור פורסם על ידי סרחיו

תקשיבו????האישה כבר לקראת גיל 60????
אבל..יודעת לתת עבודה...
מציצה מדהימה ומושקעת...
יודעת לחרמן...
ואוהבת שפיך....
שווה 200שח...
כולל מסאז מפנק..

במקור פורסם על ידי מתיזון

הדיווחים כאן גרמו לי גם להגיע - תודה לכולם.
את המפגש אפשר לסכם בהזוי עד הזוי מאוד,
קיבלה אותי בשעה שקבענו בדיוק, כבר לפני שנכנסתי הכנתי את עצמי לגל ריח השום שדווח כאן,
כשנכנסתי לחדר התחלתי לרחרח ולא הרחתי משהו חריג, אך גל הריח החריף לא אחר להגיע כשהעלמה פתחה את פיה.
למזלי פיתחתי כושר עמידות לריחות כאשר הייתי מחליף טיטולים לבת שלי הקטנה.
לאחר מקלחת קצרה שלי החלה הגברת לנגב אותי ולרדת למציצה כאשר אני עומד מעליה, מציצה מעולה עם מים חמים בפיה גרמו להוד מעלתו להתרומם, מכאן החלק ההזוי החל:
הזוי 1 - רק לאחר המציצה ביקשה תשלום כי "כסף עושה אותה שמחה וחרמנית" כלשונה.
השכיבה אותי על הבטן וירדה לרימינג מעולה עם לשון חמה.
הזוי 2 - פתאום היא נשכבה עליי (על הגב) ולא זזה כמה שניות טובות, מין הפסקה לא מובנת.
הפכה אותי על הגב והחלה במציצה ושליקת ביצים טובה, ושוב הפסקה תמוהה של כמה שניות.
הזוי 3 - ציוותה עליי לעמוד ולא לזוז בזמן שהיא שותה מי פה לחיטוי ויורקת לתוך דלי.
נשכבה על מיטת העיסוי עם רגליים מפושקות והחלה לירוק לעצמה על הכוס
ביקשה שגם אני ארק עליה- ירקתי.
ביקשה עוד - ירקתי עוד.
ביקשה יותר - אמרתי אין רוק , פה יבש כבר.
אחרי סשן היריקות ביקשה שאחכך את הזין על שפתי הכוס שלה, כמתחננת שאכניס אותו
כשראתה שאני לא מכניס אמרה "יש גם קנדום אם אתה רוצה" ויתרתי על הזיון וביקשתי לגמור בפה.
הגמירה היתה טובה קיבלה את כל המטען והמשיכה להחזיק את הזין בפה עד הטיפה האחרונה.
לסיכום:
חוויה יוצאת דופן.
אני לא מצטער שהלכתי, אבל מצטער- יותר לא אלך.

במקור פורסם על ידי אשי

איך נגמר לך הרוק? היית שותה קצת מים מהדלי
ותחליף את הניק שלך הוכחת קבל עם שאתה לא מתיזון

במקור פורסם על ידי מתיזון

תודה על העצה אשי, אתה יכול רק לקפוץ...

פוסט הזוי Shocked
לצחוק, צחוק 
או לבכות, בכי 
?
כל התורה כולה: "ואהבת לרעך כמוך"..."אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך"..."יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך"

עַל-מִשְׁכָּבִי בַּלֵּילוֹת בִּקַּשְׁתִּי אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי................
בחזרה למעלה
Colombo צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Colombo ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-05-/2016 בשעה 09:37
לנעול ;)
בחזרה למעלה
jack daniels צפה בגלילה למטה
פורום סקס, משתמש ותיק
פורום סקס, משתמש ותיק

הצטרף / הצטרפה: 06/-08-/2015
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט jack daniels ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-05-/2016 בשעה 11:26
דיווח טוב אך אם  היא התקלקלה אז יש לשלוח למיחזור
בסוף יהיה בסדר, בסוף כולם מתים
בחזרה למעלה
jack.black צפה בגלילה למטה
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-01-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט jack.black ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-05-/2016 בשעה 11:31
כל הדיבורים האלה על שום, עשו אותי רעב....
כשאין ציפור שיר גם תחת הוא זמיר
בחזרה למעלה
eitan32 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס
משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-04-/2012
מיקום/איזור: דרום
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט eitan32 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-05-/2016 בשעה 14:23

לדעתי יאנה מפיקה תכנית טלוויזיה חדשה: "שום, פלפל ושמן זין".... : ))
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  123>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz