דיווח מאוקריינה קייב וטישמיניצה

שליחת תגובה שליחת תגובה
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
NADAVX2X צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 22/-03-/2012
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט NADAVX2X ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: דיווח מאוקריינה קייב וטישמיניצה
    פורסם: 29/-07-/2016 בשעה 04:01
טוב חברים אני פה כדי לדווח. 
הייתי עם האישה בקייב ובטישמיניצה 700 קמ מקייב אצל המשפחה
בכפרים לא יודעים אנגלית כלום מי שלא יודע את השפה הרוסית אוקרינית גמור תקוע אפחד לא יעזור לו שם ללא אנגלית גם לא פקידות ברכבות או מקומות ציבוריים .
 הייתי בכפרים בפנים עשינו טיול עם הרכב החברה נולדה שם מכירה הכל . בקיצור בחורות טיל בכל מקום לא ישקר לכם והרבה לא ירצו לשמוע יש גם הרבה בררה והרבה חרא אבל הרוב ויש הרבה בחורות סקסיות מאוד בקייב אין מה לדבר כל אחת פצצה.קייב לעומת הכפרים הרחוקים עולם אחר בחורות יפות בכל מקום . 
מלונות זבל הרבה נפילות לא משנה כמה תשלמו אתם יכולים ליפול על מלון זבל אין מים חמים מלוכלך מאוד תנאים גרועים אני ממליץ לישון בהוסטלים קייב זה לא מקום להתפנק על מלונות רק על בחורות . 
הרבה עוני והרבה כוס אני לא ניסיתי להתחיל עם אף אחד ולא הלכתי לסקס בתשלום כי הייתי עם האישה באתי לבדוק סחורה מיי שמחפש פצצות מין יפות וסקסיות אוקריינה זה מקום שופע בנשים סקסיות בטרוף אני מאמין שאם הייתי יודע את השפה היה חגיגה.אני שוקל ללכת ללמוד רוסית כמו שצריך לא יודע עד כמה זה אפשרי. 
אוקריינה זולה מאוד חוץ מהמלונות בקייב שחיטה.
 בכפרים יותר זול מתאילנד . 
נסעתי ברכבת 12 שעות עם מיטה בכל מקום בחורות פצצות מין לצערי ככל שמתרחקים מקייב הסיכוי למצוא מישהי דוברת אנגלית שואף ל0 ואני לא מדבר על אודסה שם לא הייתי . 
לא הייתי במועדונים ולא בבתי זונות כך שאני לא יודע מה הולך שם 
אשמח לעזרה מאנשים איך מתחילים עם בחורות שם ועד כמה הם זורמות הבנתי שכולם מחפשות או לברוח משם או לעקוץ אותך אין חברויות יותר מיידיי  
בחזרה למעלה
צפלין צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 30/-05-/2016
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט צפלין ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 29/-07-/2016 בשעה 09:05
בוקר טוב . אתה עדיין שם ? 
תירשם לmamba ותתחיל להפציץ בהודעות 
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz